Aspose.Cells  for JasperReports

Rozšíření JasperReports pro export sestav ve formátu Excel

Export sestav do tabulky Microsoft Excel ve více formátech.

  Download free trial
  
 

Aspose.Cells for JasperReports je spolehlivé rozšíření JasperReports a JasperServer, které nabízí export sestav ve formátech Microsoft Excel XLS, XLSX, PDF, ODS, TXT a SpreadsheetML bez použití aplikace Microsoft Excel. Funguje jako alternativa k původnímu exportéru Microsoft Excel od JasperReports a také eliminuje závislost na knihovně POI.

Pokročilé funkce exportu JasperReports do Excelu

Generujte sestavy jako soubory Microsoft Excel

Tisk sestav jako tabulky

Exportujte soubory Excel jako upravitelné tabulky

Export sestav do formátů Microsoft Excel

Aspose.Cells pro JasperReports poskytuje funkci exportu sestav přímo do formátů Microsoft Excel, jako jsou XLS & XLSX. Kromě toho můžete také exportovat sestavy ve formátu SpreadsheetML, ODS, CSV & Formáty oddělené tabulátory, aby vyhovovaly vašim obchodním požadavkům.

Vysoká věrnost návrhu sestavy

Aspose.Cells pro JasperReports exportuje sestavy do podporovaných formátů s nejvyšší přesností, tzn. Zdá se, že identické zprávy exportované nativními exportními funkcemi JasperReports.

Editovatelné tabulky Excel

Aspose.Cells pro JasperReports exportuje dokumenty Excel jako plně upravitelné tabulky. Podporuje grafy Microsoft Excel a jakýkoli graf exportovaný pomocí vykreslovacího modulu Aspose bude k dispozici jako upravitelný graf, nikoli jako statický obrázek, což umožňuje koncovým uživatelům upravovat grafy ručně v aplikaci Microsoft Excel.

Automatizace Microsoft Office – není potřeba

Aspose.Cells pro exportér JasperReports vyvinutý pomocí spravovaného kódu, který nikdy nevyžaduje instalaci Microsoft Excel nebo Microsoft Office do počítače, aby mohl pracovat s formáty dokumentů Excel. Jedná se o dokonalou alternativu automatizace Microsoft Excel z hlediska stability, škálovatelnosti, podporovaných funkcí, zabezpečení, ceny a rychlosti.