Sloučit ČÍSLA na WORD přes Python
Vysokorychlostní knihovna Python pro slučování ČÍSEL do WORD. Použijte naši konverzi Excel API k vývoji softwaru na vysoké úrovni, nezávislého na platformě v Python. Jedná se o profesionální softwarové řešení pro import a export Excel, CSV, OpenOffice, PDF, HTML, image a mnoha dalších excelových formátů.
Sloučit ČÍSLA na WORD pomocí Python
Jak sloučím NUMBERS s WORD? S knihovnou Aspose.Cells for Python via Java můžete snadno sloučit ČÍSLA do WORD programově pomocí několika řádků kódu. Aspose.Cells for Python via Java je schopen vytvářet multiplatformní aplikace se schopností generovat, upravovat, konvertovat, vykreslovat a tisknout všechny soubory aplikace Excel. Python Excel API nejen převádí mezi tabulkovými formáty, ale umí také vykreslovat soubory Excel jako obrázky, PDF, HTML, ODS, CSV, SVG, JSON, WORD, PPT a další, takže je perfektní volbou pro výměnu dokumentů ve standardních průmyslových formátech. Můžete nainstalovat Aspose.Cells for Python via Java zpypi , použijte příkaz jako:$ pip install aspose-cells
.Sloučit ČÍSLA na WORD v Python
Následující příklad ukazuje, jak sloučit ČÍSLA do WORD v Aspose.Cells for Python via Java.
Postupujte podle jednoduchých kroků pro sloučení NUMBERS do WORD. Nahrajte své soubory, zavolejte metodu Workbook.Combine pro sloučení souborů a poté ji uložte do souboru WORD. Pokud vytvoříte kód v Python, bude to jednodušší, než to zní. Viz příklad Python, který sloučí NUMBERS do WORD.
import jpype
import asposecells
jpype.startJVM()
from asposecells.api import Workbook
workbook = Workbook("Input.xlsx")
workbook.combine(Workbook("Combine.xlsx"))
workbook.Save("Output.pdf")
jpype.shutdownJVM()
Jak sloučit ČÍSLA na WORD přes Python
Potřebujete sloučit ČÍSLA s WORD programově? Základní dokument, který se spojuje a spojuje Aspose.Cells for Python via Java Rozhraní API lze vytvořit pomocí několika řádků kódu.
- Nainstalujte ‘Aspose.Cells for Python via Java’.
- Přidejte odkaz na knihovnu (importujte knihovnu) do svého projektu Python.
- Načtěte soubor NUMBERS s třídou Workbook.
- Volejte metodu Workbook.Combine pro sloučení souborů.
- Zavolejte metodu Workbook.Save a předejte název výstupního souboru jako parametr.
- Nyní můžete otevřít a použít výstupní soubor v Microsoft Office, Adobe PDF nebo v jakémkoli jiném kompatibilním programu.
Knihovna Python pro sloučení ČÍSEL do WORD
Existují tři možnosti instalace „Aspose.Cells for Python via Java“ do vašeho systému. Vyberte si prosím ten, který odpovídá vašim potřebám, a postupujte podle pokynů krok za krokem:
- Nainstalujte Aspose.Cells for Python via Java na Windows. Viz. Dokumentace
- Nainstalujte Aspose.Cells for Python via Java v Linuxu. Vidět Dokumentace
- Nainstalujte Aspose.Cells for Python via Java v macOS. Vidět Dokumentace
Požadavky na systém
Naše API jsou podporována na všech hlavních platformách a operačních systémech. Před spuštěním níže uvedeného kódu se prosím ujistěte, že máte ve svém systému následující předpoklady.
NUMBERS Co je formát NUMBERS
Soubory s příponou .numbers jsou klasifikovány jako tabulkový, proto jsou podobné souborům .xlsx; ale soubory Numbers jsou vytvořeny pomocí tabulkového softwaru Apple iWork Numbers. Apple iWork Numbers je software jednotky iWork Productivity Suite. Sada iWork Productivity Suite je ekvivalentem sady Office Microsoft, která se používá na počítačích Windows. Můžeme tedy říci, že Numbers, který je k dispozici pro MacOS, je také konkurentem Microsoft Excel. Podobně, Microsoft Excel, soubor NUMBERS může také obsahovat tabulky, grafy a vzorce.
VíceWORD Co je formát WORD
DOCX je dobře známý formát pro dokumenty aplikace Word Microsoft. Zaváděný od roku 2007 s vydáním Microsoft Office 2007, struktura tohoto nového formátu dokumentu byla změněna z prostého binárního na kombinaci XML a binárních souborů. Soubory Docx lze otevřít pomocí aplikace Word 2007 a laterálních verzí, ale nikoli pomocí dřívějších verzí MS Word, které podporují přípony souborů DOC.
VíceDalší podporované slučovací formáty
Pomocí Python lze čísla také sloučit do mnoha dalších formátů souborů včetně.