Aspose.Cells  for SharePoint

Aplikace SharePoint pro převod tabulek Excelu

Převeďte tabulky Excelu do více než 8 formátů souborů přímo z knihovny dokumentů SharePointu.

  Download free trial
  
 

Aspose.Cells pro SharePoint je flexibilní aplikace pro převod tabulek aplikace Excel. Dokáže převádět dokumenty mezi mnoha oblíbenými formáty Microsoft Excel z knihovny dokumentů SharePoint bez závislostí na Microsoft Excel. Podporuje více formátů dokumentů, které nejsou součástí nativní podpory formátu souborů SharePoint.


Převeďte tabulky Excelu do několika formátů

Aspose.Cells pro SharePoint umožňuje převod tabulek do mnoha oblíbených formátů dokumentů a obrázků z knihovny dokumentů SharePoint. Aspose.Cells pro SharePoint aktuálně podporuje většinu formátů tabulek spolu s CSV a amp; XML jako vstup a lze jej exportovat do tabulkových formátů, stejně jako CSV, HTML, ODS, PDF, XML & obrazové formáty.

Zřetězit soubory během převodu

Aspose.Cells pro SharePoint poskytuje možnost kombinovat soubory různých formátů do jednoho dokumentu. Kromě toho můžete dokumenty v seznamu posouvat nahoru nebo dolů a nastavit pořadí, ve kterém chcete dokumenty kombinovat.

Převést soubory v podsložkách

Aspose.Cells pro SharePoint usnadňuje proces převodu tím, že rekurzivně převádí všechny dokumenty a podsložky ve vybrané složce. Stávající struktura podsložek se vytvoří v cílové složce.

Přepsat existující soubory

Pokud cílová složka již obsahuje soubory se stejnými názvy jako ty, které chcete převést, pak vám Aspose.Cells pro SharePoint umožní přepsat existující soubory nebo můžete jednoduše vybrat možnost, která dá aplikaci pokyn, aby vynechala zpracování souborů, které již existují v cílové složky.

Interakce s veřejností API

Vývojáři, kteří mají interní řešení SharePoint, mohou použít Aspose.Cells pro převod dokumentů služby SharePoint prostřednictvím veřejného API. Poskytuje programový přístup ke všem podporovaným formátům a možnostem převodu.

Automatizace Microsoft Excel – není potřeba

Aspose.Cells pro SharePoint je vytvořen pomocí spravovaného kódu, který nikdy nevyžaduje instalaci aplikace Microsoft Excel do počítače, aby mohl pracovat s převodem formátu Excel. Jedná se o dokonalou automatizační alternativu Microsoft Excel z hlediska podporovaných funkcí, zabezpečení, stability, škálovatelnosti, rychlosti a ceny.