Aspose.Cells  for C++

C++ کتابخانه اکسل - Aspose.Cells

ایجاد، خواندن، نوشتن و تجزیه صفحات گسترده بدون هیچ گونه وابستگی Microsoft اکسل در برنامه های کاربردی کامل C++.

  دانلود نسخه آزمایشی رایگان
  
 

کتابخانه Aspose.Cells C++ یک کتابخانه بومی C++ برای دستکاری صفحه گسترده است. برنامه‌ها می‌توانند عملکردهایی مانند ایجاد، تبدیل و ویرایش ویژگی‌های داخلی و سفارشی صفحه‌گسترده، تم‌ها، سبک‌ها و قالب‌بندی، اعتبارسنجی داده‌ها، قالب‌بندی شرطی، خواندن، نوشتن و محاسبه فرمول‌ها، گروه‌بندی سطرها و ستون‌ها و موارد دیگر را بدون تکیه بر اتوماسیون اداری انجام دهند. یا Microsoft اکسل. API از رایج ترین فرمت های صفحه گسترده (مانند XLS، XLSX، XLSM، و XLSB) و همچنین انواع دیگر فرمت های فایل (مانند PDF، PDF، PDF، PDF، PDF، PDF، 301، 076) پشتیبانی می کند. 481, PNG, BMP, TIFF , GIF, EMF, SVG).

ویژگی های پیشرفته کتابخانه C++ برای اکسل - Aspose.Cells

بارگذاری & ذخیره فایل های اکسل با استفاده از استریم ها

ایجاد & دستکاری نمودارها

اعتبار سنجی داده را برای محدود کردن ورودی تنظیم کنید

سازماندهی داده ها با گروه بندی ردیف ها & ستون ها

دستکاری داخلی & خواص سفارشی

افزودن & هایپرلینک ها را دستکاری کنید

ایجاد & جداول محوری را دستکاری کنید

با استفاده از تم ها ظاهر کتاب کار خود را تغییر دهید

ایجاد جداول & لیست اشیاء

دستکاری اشیاء ترسیمی

اعمال سبک ها و قالب بندی در سلول ها، ردیف ها، ستون ها یا محدوده ها

Trace Precedents & افراد وابسته

خواندن، نوشتن و amp; محاسبه فرمول های پیچیده

اشیاء OLE را اضافه یا استخراج کنید

قوانین قالب بندی شرطی ایجاد کنید

ایجاد و پیاده سازی توابع تعریف شده توسط کاربر

نمودار را به فرمت PDF تبدیل کنید

تبدیل نمودار به فرمت تصویر

سیستم مورد نیاز

کتابخانه Aspose.Cells C++ برای Excel از سیستم عامل ها و پلتفرم های 64 بیتی یا 32 بیتی زیر پشتیبانی می کند:
سیستم عامل      نسخه ها
Microsoft Windows
  • Windows x86
  • Windows x86_64
لینوکس
  • لینوکس x86_64
  • لینوکس برای ARM (aarch64)
سیستم عامل مک
  • macOS 11 یا جدیدتر (arm64, x86_64)

صفر وابستگی به Microsoft اکسل

کتابخانه Aspose.Cells C++ برای اکسل کاملاً مستقل است و به شرکت Microsoft وابسته نیست، مجاز نیست، حمایت مالی می‌شود یا به‌طور دیگری تأیید شده است. کتابخانه Aspose.Cells C++ هرگز نیازی به نصب Microsoft Office یا Microsoft Excel برای کار با فرمت‌های اسناد اکسل روی دستگاه ندارد.

ساده & تبدیل قابل اعتماد فرمت های اکسل

کتابخانه Aspose.Cells C++ مجموعه ای قدرتمند از API ها است که امکان بارگیری، ویرایش، نوشتن و تبدیل فرمت های فایل اکسل را بدون نگرانی در مورد جزئیات فرمت خاص فراهم می کند. API به شما امکان می دهد صفحات گسترده را از هر فرمت پشتیبانی شده به هر فرمت پشتیبانی شده دیگری تنها با دو خط کد تبدیل کنید. به همین سادگی است!

تبدیل فایل های اکسل در چند فرمت - C++

	// load the document for conversion

	Workbook book(u"template.xls");

	// save in different formats

	book.Save(u"output.xlsx", SaveFormat::Xlsx);

	book.Save(u"output.xlsb", SaveFormat::Xlsb);

	book.Save(u"output.csv", SaveFormat::CSV);

قالب بندی جامع صفحه گسترده

کتابخانه Aspose.Cells C++ با ارائه ویژگی‌های قالب‌بندی پیشرفته، کنترل کاملی بر نحوه ارائه داده‌های خود بر روی کاربرگ به شما می‌دهد. می توانید قالب بندی را برای ردیف، ستون، سلول جداگانه اعمال کنید، یا می توانید محدوده ای از سلول ها را ایجاد کنید و قالب بندی را روی آن اعمال کنید. همچنین می‌توانید متن غنی را به یک سلول اضافه کنید، حاشیه‌ها را اعمال کنید، الگوهای پس‌زمینه را تنظیم کنید یا جنبه‌های استایل مربوط به فونت را تغییر دهید.

تجسم داده ها با نمودارها

کتابخانه Aspose.Cells C++ مجموعه جامعی از APIها را برای ایجاد پویا همه انواع نمودارهای استاندارد و سفارشی پشتیبانی شده توسط برنامه Excel ارائه می دهد. API همچنین امکان به روز رسانی منبع داده برای نمودار موجود و به روز رسانی آن را فراهم می کند.

کاربرگ ها را به صورت تصویر رندر کنید

کتابخانه Aspose.Cells C++ با استفاده از موتور رندر خود با بالاترین وفاداری به اکسل Microsoft رندر می‌دهد. ویژگی‌های متمایزی مانند ارائه کاربرگ‌ها به تصاویر در فرمت‌های محبوب از جمله BMP، TIFF، PNG، JPEG و amp; EMF. فرآیند Sheet2Image منعطف است بنابراین امکان انتخاب گزینه هایی مانند کنترل وضوح تصویر حاصل را فراهم می کند.

دستکاری ستون ها و ردیف ها

کتابخانه Aspose.Cells C++ دستکاری سطرها و ستون ها را به روش های مختلف ارائه می دهد. تنظیم ارتفاع ردیف و عرض ستون یا تغییر اندازه خودکار ابعاد سلول با توجه به محتویات موجود در آن، بسیار آسان است. API همچنین ابزارهایی را برای حذف و درج، پنهان کردن یا نشان دادن و همچنین گروه بندی یا حذف گروه بندی سطرها و ستون ها ارائه می دهد.

صفحات گسترده را با دقت به PDF تبدیل کنید

کتابخانه Aspose.Cells C++ امکان تبدیل صفحات گسترده به فرمت PDF را فراهم می کند و در عین حال کیفیت سند اصلی را حفظ می کند. این واقعیت باعث می شود که کتابخانه Aspose.Cells C++ یک انتخاب عالی برای سازمان هایی باشد که نیاز به تبادل اسناد در قالب های استاندارد صنعتی به عنوان PDF دارند.