PNG JPG BMP TIFF XLS
Aspose.Cells for C++

Redact XLS فرمت ها در C++

XLS بومی و با کارایی بالا، اطلاعات ویرایش حساس را با استفاده از APIهای Aspose.Cells for C++ سمت سرور، بدون استفاده از نرم‌افزاری مانند Microsoft یا Adobe PDF ثبت می‌کند.

نحوه ویرایش فایل XLS با استفاده از C++

به منظور ویرایش فایل XLS، ما از Aspose.Cells for C++ API که یک پلتفرم ویرایش اسناد با ویژگی های غنی، قدرتمند و آسان برای استفاده است API for C++. شما می توانید آخرین نسخه آن را مستقیما دانلود کنید، فقط باز کنید NuGet مدیر بسته، جستجو کنیدAspose.Cells.Cpp و نصب کنید. همچنین می توانید از دستور زیر در کنسول Package Manager استفاده کنید.

فرمان


PM> Install-Package Aspose.Cells.Cpp

مراحل ویرایش فایل های XLS در C++

یک سند اساسی جستجو کنید و متن را در محتوا، نظرات یا ابرداده جایگزین کنید Aspose.Cells for C++ API ها را می توان تنها با چند خط کد انجام داد.

 • بارگذاری فایل XLS.
 • گزینه های جایگزین را تعریف کنید. گزینه حساسیت کوچک را تنظیم کنید.
 • گزینه تطبیق متن را تنظیم کنید
 • با استفاده از روش Replace(…) متن را جایگزین کنید
 • کتاب کار را ذخیره کنید.

سیستم مورد نیاز

Aspose.Cells for C++ در تمام سیستم عامل ها و سیستم عامل های اصلی پشتیبانی می کند. لطفا مطمئن شوید که پیش نیازهای زیر را دارید.

 • Microsoft Windows یا یک سیستم عامل سازگار با C++ Runtime Environment برای Windows 32 بیتی، Windows 64 بیتی و لینوکس 64 بیتی.
 • در پروژه خود به DLL Aspose.Cells for C++ اشاره کنید.
 

Redact XLS Files - C++


Aspose::Cells::Startup();

// Load XLS file
Workbook wb(u"Input.xls");
//Create an instance of the ReplaceOptions class
ReplaceOptions replaceOptions;
// Set text matching option
replaceOptions.SetRegexKey(true);
// Set case sensitivity option
replaceOptions.SetCaseSensitive(false);
// Set text matching option
replaceOptions.SetMatchEntireCellContents(false);
// Replace text
wb.Replace(u"\bKIM\b", u"^^^^^^^^", replaceOptions);
// Save as XLS file
wb.Save("output.xls");

Aspose::Cells::Cleanup();
 
 • درباره Aspose.Cells for C++ API

  Aspose.Cells API می تواند برای ایجاد، ویرایش، تبدیل و رندر فرمت های اکسل Microsoft به فرمت های مختلف استفاده شود. علاوه بر این، می توان از آن برای نمودارهای جامع، گزارش مقیاس پذیر و محاسبات قابل اعتماد در برنامه های نرم افزاری استفاده کرد. Aspose.Cells یک API مستقل است و به هیچ نرم افزاری مانند Microsoft یا OpenOffice نیاز ندارد.

  آنلاین XLS Redaction Live Demos

  در حال حاضر با مراجعه به ما، متن را در مطالب، نظرات یا ابرداده در اسناد XLS جستجو و جایگزین کنید. وب سایت Live Demos . نسخه ی نمایشی زنده دارای مزایای زیر است

    بدون نیاز به دانلود Aspose API.
    نیازی به نوشتن هیچ کدی نیست.
    فقط فایل های XLS خود را آپلود کنید.
    فورا ویرایش خواهد شد.

  XLS چیست XLS فرمت فایل

  فایل‌های با پسوند XLS فرمت فایل باینری اکسل را نشان می‌دهند. چنین فایل هایی را می توان توسط Microsoft Excel و همچنین سایر برنامه های صفحه گسترده مشابه مانند OpenOffice Calc یا Apple Numbers ایجاد کرد. فایل ذخیره شده توسط اکسل به عنوان Workbook شناخته می شود که در آن هر کتاب کار می تواند یک یا چند کاربرگ داشته باشد. داده‌ها در قالب جدول در کاربرگ ذخیره و به کاربران نمایش داده می‌شوند و می‌توانند مقادیر عددی، داده‌های متنی، فرمول‌ها، اتصالات داده‌های خارجی، تصاویر و نمودارها را پوشش دهند. برنامه هایی مانند Microsoft Excel به شما امکان می دهد داده های کتاب کار را به چندین فرمت مختلف از جمله PDF، CSV، XLSX، TXT، HTML، XPS، و چندین فرمت دیگر صادر کنید. با انتشار Microsoft اکسل 2007، فرمت فایل XLS با فرمت بازتر و ساختار یافته تر، XLSX جایگزین شد. آخرین نسخه ها هنوز از ایجاد و خواندن فایل های XLS پشتیبانی می کنند، اگرچه 0761114348 اولین انتخابی است که اکنون استفاده می شود.

  ادامه مطلب

  سایر اسناد ویرایش پشتیبانی شده

  با استفاده از C++ می توان به راحتی فرمت های مختلف از جمله را ویرایش کرد.

  ODS (فایل صفحه گسترده OpenDocument)
  XLSB (فایل باینری کتاب کار اکسل)
  XLSM (فایل صفحه گسترده)
  XLSX (فایل OOXML اکسل)