Aspose.Cells  for .NET

APIهای اکسل via .NET را دستکاری کنید

خواندن و نوشتن فایل های صفحه گسترده در پلتفرم های .NET، .NET Core و Xamarin. صفحات گسترده را بدون Microsoft Excel به فرمت های دیگر صادر کنید.

  دانلود نسخه آزمایشی رایگان
  
 

Aspose.Cells for .NET یک برنامه نویسی صفحه گسترده اکسل API برای تسریع در مدیریت و پردازش صفحات گسترده است. API از ساخت برنامه های کاربردی چند پلتفرمی با قابلیت تولید، تغییر، تبدیل، رندر و چاپ صفحات گسترده پشتیبانی می کند. علاوه بر این، برای نصب به Microsoft Excel یا هر مؤلفه Office Interop Microsoft متکی نیست، بلکه به مجموعه ای قوی از APIها که با تمام فرمت های اکسل و همچنین فرمت های CSV و SpreadsheetML سر و کار دارند، متکی است.

با ادغام API، برخی از کارهای اساسی که توسعه دهندگان می توانند انجام دهند مانند مدیریت چندین کاربرگ، ایجاد محتویات و سبک های صفحه گسترده از ابتدا، وارد کردن داده ها از منابع مختلف داده به کاربرگ ها، افزودن فرمول های رایج و پیچیده ریاضی، مالی و متنی، دستکاری نمودارها، تصاویر، نظرات، اشیاء نقاشی و موارد دیگر.

ویژگی های صفحه گسترده اکسل پیشرفته API

خروجی را به مرورگر مشتری ارسال کنید

واردات/صادرات داده به & از DataTable، DataView یا Array

افزودن & دستکاری نمودارها & PivotTable از طریق محصول API

فرمول ها را از صفحه گسترده طراح وارد کنید

کوتاه کردن نام برگه طولانی & کاراکترهای نامعتبر را در زمان اجرا جایگزین کنید

تراز متن را به متن جزئی داخل TextBox اعمال کنید

چسباندن ردیف ها & ستون ها با گزینه های چسباندن پیشرفته

پشتیبانی از CSV (مقادیر جدا شده با کاما) & TSV (مقادیر جدا شده از برگه)

ایجاد & دستکاری نظرات

تنظیم فیلترهای خودکار & صفحه شکسته می شود

قوانین قالب بندی مشروط را مشخص کنید

ایجاد & محدوده های نامگذاری شده را دستکاری کنید

ایجاد & رندر خطوط جرقه

کاربرگ ها را به فرمت SVG صادر کنید

خواندن & صفحات گسترده بزرگ را در حالت سبک وزن بنویسید

نمونه مجدد تصاویر در تبدیل Excel به PDF

کد VBA یا ماکروها را در فایل الگو تغییر دهید

صفحات گسترده را از طریق نشانگرهای هوشمند پر کنید

تبدیل صفحات گسترده به PDF, XPS & HTML فرمت های

Aspose.Cells for .NET قادر به تبدیل صفحات گسترده به PDF, XPS & فرمت های HTML با حفظ بالاترین وفاداری بصری. فرآیند تبدیل ساده و در عین حال قابل اعتماد است، بنابراین API یک انتخاب عالی برای سازمان هایی است که نیاز به تبادل اسناد در هر یک از فرمت های استاندارد صنعتی دارند.

ذخیره صفحه گسترده در فرمت های مختلف - C#

// load file to be converted

var workbook = new Aspose.Cells.Workbook(dir + "template.xlsx");// save in different formats

workbook.Save(dir + "output.pdf", Aspose.Cells.SaveFormat.Pdf);

workbook.Save(dir + "output.xps", Aspose.Cells.SaveFormat.XPS);

workbook.Save(dir + "output.html", Aspose.Cells.SaveFormat.Html);

تجسم داده ها با قالب بندی، نمودارها و amp; گرافیک

Aspose.Cells for .NET به شما آزادی کامل و انعطاف پذیری می دهد تا صفحات گسترده خود را با انواع جلوه های بصری تجهیز کنید. API به شما امکان می‌دهد فونت‌های مختلف را با ویژگی‌ها، سبک‌های سلول (تراز، تورفتگی، چرخش، حاشیه‌ها، سایه‌زنی و رنگ‌آمیزی، محافظت، بسته‌بندی و کوچک کردن متن) و انواع قالب‌های اعداد اعمال کنید.

به طور مشابه، نمودارها و گرافیک ها از نظر بصری جذاب هستند و می توانند ظاهری حرفه ای به صفحه گسترده شما ببخشند. Aspose.Cells for .NET مجموعه جامعی از APIها را برای ایجاد و دستکاری همه انواع نمودار استاندارد و سفارشی ارائه می دهد. علاوه بر این، می‌توانید انواع مختلفی از اشیاء طراحی مانند نظرات، تصاویر، اشیاء OLE، اشکال و کنترل‌ها را به سلول‌ها اضافه کنید.

کارآمد، قوی و تقویت کننده موتور محاسبات فرمول قابل اعتماد

Aspose.Cells for .NET دارای یک موتور محاسبه فرمول قدرتمند است که تقریباً از تمام فرمول ها و توابع استاندارد و پیشرفته Microsoft اکسل پشتیبانی می کند. شما می توانید نتایج داخلی، افزودنی، آرایه و amp؛ را بخوانید، تنظیم و محاسبه کنید. فرمول های سبک مرجع R1C1.

خلاصه کردن داده ها با جداول محوری، نمودارها و amp; نشانگرهای هوشمند

یک Pivot Table می تواند به شما کمک کند تا به سرعت داده های مسطح را خلاصه کنید و اطلاعات مورد نظر را مطابق با نیاز خود به دست آورید. .NET کتابخانه اکسل به شما امکان می دهد به صورت پویا جداول محوری و نمودارهای محوری ایجاد کنید. می توانید داده های منبع یک Pivot Table را به صورت پویا تغییر دهید و آن را بازخوانی کنید. علاوه بر این، کتابخانه نشانگرهای هوشمند را ارائه می دهد که یک ویژگی عالی برای پر کردن کاربرگ ها بر اساس برخی منابع داده و ایجاد گزارش های بصری موثر است.

رندر کاربرگ های Excel & نمودارها به عنوان تصویر

Aspose.Cells for .NET موتور رندر مخصوص به خود را دارد که مخصوصاً برای رندر طراحی شده است. چاپ با بالاترین وفاداری به اکسل Microsoft. ویژگی‌های متمایزی مانند رندر کاربرگ‌های Excel و amp; نمودارها به تصاویر & چاپ برگه ها به هر چاپگر فیزیکی متصل این فرآیند انعطاف‌پذیر است، بنابراین به شما امکان می‌دهد تعدادی از گزینه‌ها را انتخاب کنید، مانند کنترل ابعاد تصویر حاصل هنگام ارائه کاربرگ‌ها و amp; نمودارها به تصاویر

تبدیل کاربرگ به تصویر - C#

// load spreadsheet file

var workbook = new Aspose.Cells.Workbook(dir + "template.xls");

// access the first worksheet from the collection

var worksheet = workbook.Worksheets[0];

// define parameters for resultant image

var options = new Aspose.Cells.Rendering.ImageOrPrintOptions()

{

    OnePagePerSheet = true,

    ImageType = Aspose.Cells.Drawing.ImageType.Jpeg

};

// convert worksheet to image in JPEG format

var renderer = new Aspose.Cells.Rendering.SheetRender(worksheet, options);

renderer.ToImage(0, dir + "output.jpeg");

ایجاد نمودار & دستکاری - اعمال نفوذ

Aspose.Cells for .NET با پشتیبانی کامل از نمودار ارائه می شود. می توانید به راحتی نمودارهای استاندارد یا سفارشی شده را با استفاده از محصول API اضافه کنید و داده ها را به صورت پویا تنظیم کنید تا نمودارها به روز شوند. API همچنین به شما امکان می دهد نمودارها را به تعدادی فرمت تصویر تبدیل کنید.

رابط های گرافیکی برای وب و amp; برنامه های دسکتاپ

Aspose.Cells for .NET کنترل‌های رابط کاربری گرافیکی را برای وب و پشتیبانی می‌کند. برنامه های دسکتاپ کاربر نهایی می تواند از این کنترل ها برای باز کردن، ذخیره و amp; ویرایش فایل های اکسل، وارد کردن و آمپر؛ صادرات داده، مدیریت قالب بندی و amp; فرمول ها و تبدیل بین چندین فرمت صفحه گسترده پشتیبانی شده، مستقیماً از قسمت جلوی برنامه شما.

Microsoft اتوماسیون اداری – نیازی نیست

Aspose.Cells for .NET با استفاده از کد مدیریت شده ساخته شده است که برای کار با فرمت های اسناد اکسل هرگز به Microsoft Office یا Microsoft Excel نیاز ندارد تا روی دستگاه نصب شود. این یک جایگزین عالی برای اتوماسیون اداری Microsoft از نظر ویژگی های پشتیبانی شده، امنیت، پایداری، مقیاس پذیری، سرعت و قیمت است.

مردم چه می گویند

فقط حرف ما را قبول نکنید. ببینید کاربران در مورد آن چه می گویند.

 
 
مشاهده مطالعات موردی