Aspose.Cells  for Node.js via Java

Node.js APIهای فرمت فایل اکسل

صفحات گسترده اکسل را با استفاده از Node.js بدون نیاز به Microsoft اکسل تولید، اصلاح، تبدیل و رندر کنید.

  دانلود نسخه آزمایشی رایگان
  
 

Aspose.Cells for Node.js via Java یک API غنی و مقیاس پذیر برای پردازش صفحات گسترده اکسل با استفاده از Node.js است. API تبدیل فرمت فایل اکسل، شکل‌دهی کاربرگ‌ها به ریزترین سطح، ایجاد نمودار و تقویت رندر، موتور محاسبه فرمول قابل اعتماد و موارد دیگر.

Aspose.Cells for Node.js via Java از محبوب ترین فرمت های صفحه گسترده از جمله XLS، XLSX، ODS، SpreadsheetML، CSV، TSC پشتیبانی می کند. HTML.

ویژگی های پیشرفته Node.js Excel Spreadsheet API

ایجاد جداول محوری، نمودارها، خطوط جرقه و amp. قالب بندی مشروط

بازخوانی نمودارهای موجود & تبدیل نمودارها به تصویر یا PDF

ایجاد & دستکاری نظرات و amp; هایپرلینک ها

تنظیم فرمول های پیچیده & محاسبه نتایج از طریق API

حفاظت را روی کتاب کار، کاربرگ، سلول، ستون یا ردیف تنظیم کنید

ایجاد & محدوده های نامگذاری شده را دستکاری کنید

کاربرگ ها را با استفاده از نشانگرهای هوشمند پر کنید

Pivot Tables را از طریق شماره API دستکاری و تازه سازی کنید

تبدیل کاربرگ به PDF, XPS & فرمت های SVG

ارائه صفحات گسترده اکسل

Aspose.Cells for Node.js via Java از موتور رندر خود برای رندر به اکسل Microsoft با بالاترین وفاداری استفاده می کند. در حین استفاده از کتابخانه Node.js Excel Processing، می‌توان کل برگه‌ها، فایل‌ها یا نمودارها را به چندین تصویر و فرمت‌های طرح‌بندی ثابت تبدیل کرد.

گزینه های نمایش انعطاف پذیر

Aspose.Cells for Node.js via Java کنترل کامل تنظیمات صفحه کاربرگ را فراهم می کند که می توان گزینه های نمایش کاربرگ مانند جهت گیری صفحه، شکستگی ها، اندازه، مقیاس بندی، سرصفحه ها، پاورقی ها و سطح بزرگنمایی را دستکاری کرد. علاوه بر این، توسعه‌دهندگان می‌توانند با کمک ناحیه چاپ و صفحه‌های فریز مطابق با مشخصات برنامه، دید داده‌ها را کنترل کنند.

گزینه های امنیتی

Aspose.Cells for Node.js via Java طیف گسترده ای از ویژگی های امنیتی از جمله رمزگذاری/رمزگشایی صفحه گسترده، محتوا، شیء و amp. حفاظت از سناریو و همچنین توانایی مخفی کردن و آشکارسازی ردیف‌ها، ستون‌ها و amp. کاربرگ ها

دستکاری ردیف ها & ستون ها

Aspose.Cells for Node.js via Java به شما امکان می دهد سطرها و ستون ها را به روش های مختلف دستکاری کنید. شما به راحتی می توانید ارتفاع ردیف را تنظیم کنید & عرض ستون، اندازه گیری خودکار سلول ها با توجه به محتویات، درج & حذف، پنهان کردن و تقویت un-hide و همچنین group & از گروه بندی ردیف ها & ستون ها.

پشتیبانی جامع برای قالب‌بندی کاربرگ

Aspose.Cells for Node.js via Java ویژگی های قالب بندی پیشرفته ای را ارائه می دهد که به شما امکان می دهد نمایش داده های خود را کنترل کنید. می‌توانید قالب‌بندی را روی یک کاربرگ، ستون، سطر یا سلول اعمال کنید، یا Rich Text را به یک سلول اضافه کنید، حاشیه‌ها را اعمال کنید، الگوهای پس‌زمینه و سبک فونت را تنظیم کنید. API همچنین امکان افزودن، دستکاری و تقویت قوانین قالب بندی مشروط را در پرواز محاسبه کنید.

ایجاد نمودار، دستکاری و تقویت تفسیر

Aspose.Cells for Node.js via Java پشتیبانی کامل از نمودار را فراهم می کند. می توان به راحتی نمودارهای سفارشی یا استاندارد را با استفاده از API اضافه کرد و به صورت پویا داده ها را به منظور تازه کردن نمودارها تنظیم کرد.