PNG JPG BMP TIFF XLSB
Aspose.Cells for C++

Formaty XLSB Wykresy w C++

Natywne i wysokowydajne wykresy dokumentów XLSB wykorzystujące Aspose.Cells po stronie serwera dla interfejsów API C++, bez użycia oprogramowania, takiego jak Microsoft lub Adobe PDF.

Jak tworzyć wykresy plików XLSB za pomocą C++

Aby przeszukać plik XLSB, użyjemy

Aspose.Cells dla C++

API to bogata w funkcje, wydajna i łatwa w użyciu platforma przeszukiwania dokumentów API dla C++. Możesz pobrać jego najnowszą wersję bezpośrednio, po prostu otwórz

NuGet

menedżer pakietów, szukaj Aspose.Cells.Cpp i zainstaluj. Możesz również użyć następującego polecenia z konsoli Menedżera pakietów.

Komenda


PM> Install-Package Aspose.Cells.Cpp

Kroki tworzenia wykresów plików XLSB w C++

Podstawowe wykresy dokumentów z

Aspose.Cells dla C++

API można wykonać za pomocą kilku linijek kodu.

 • Utwórz nowy skoroszyt.
 • UPobierz pierwszy domyślny arkusz roboczy.
 • Dodaj przykładowe wartości do komórek.
 • Dodaj wykres do arkusza roboczego.
 • Uzyskaj dostęp do wystąpienia nowo dodanego wykresu
 • Dodaj SeriesCollection (źródło danych wykresu) do wykresu
 • Ustaw typ wykresu drugiej serii N, aby był wyświetlany jako wykres liniowy
 • Zapisz plik

wymagania systemowe

Aspose.Cells for C++ obsługuje wszystkie główne platformy i systemy operacyjne. Upewnij się, że masz następujące wymagania wstępne.

 • Microsoft Windows lub zgodny system operacyjny z C++ Runtime Environment dla Windows 32-bitowy, Windows 64-bitowy i Linux 64-bitowy.- Aspose.Cells dla C++ DLL, do którego odwołuje się Twój projekt.
 

Utwórz wykres plików XLSB — C++

 
 • Aspose.Cells API może służyć do tworzenia, edytowania, konwertowania i renderowania formatów programu Microsoft Excel do różnych formatów. Co więcej, może być używany do kompleksowych wykresów, skalowalnych raportów i niezawodnych obliczeń w aplikacjach. Aspose.Cells jest samodzielnym API i nie wymaga żadnego oprogramowania takiego jak Microsoft czy OpenOffice. Konwertuj wykres Excela na PDF, JPG, PNG, EMF, WMF, BMP, SVG, TIFF, XPS.

  Prezentacje online konwersji wykresów XLSB na żywo

  Konwertuj wykresy dokumentów XLSB na obrazy już teraz, odwiedzając nasz, odwiedzając nasz Witryna demonstracyjna na żywo . Demo na żywo ma następujące zalety

    Nie ma potrzeby pobierania Aspose API.
    Nie musisz pisać żadnego kodu.
    Po prostu prześlij swoje pliki XLSB.
    Wykres zostanie natychmiast przekonwertowany.

  XLSB Co to jest XLSB Format pliku

  Format pliku XLSB określa format pliku binarnego programu Excel, który jest zbiorem rekordów i struktur określających zawartość skoroszytu programu Excel. Treść może obejmować nieustrukturyzowane lub częściowo ustrukturyzowane tabele liczb, tekst lub zarówno liczby, jak i tekst, formuły, połączenia danych zewnętrznych, wykresy i obrazy. W przeciwieństwie do XLSX (który jest oparty na formacie pliku Open XML), XLSB reprezentuje binarny plik skoroszytu programu Excel. Pliki XLSB można szybciej odczytywać i zapisywać, co czyni je przydatnymi do pracy z dużymi plikami. XLSB jest rzadko używany do przechowywania skoroszytów, ponieważ XLSX (i wcześniej XLS) to najczęściej wybierane przez użytkowników formaty plików do zapisywania skoroszytów. Można go otworzyć w Microsoft Office 2007 i nowszych.

  Czytaj więcej

  Inne obsługiwane formaty wykresów

  Używając C++, można łatwo poradzić sobie z różnymi formatami, w tym.

  SZWO (Plik arkusza kalkulacyjnego OpenDocument)
  XLS (Format binarny programu Excel)
  XLSM (Plik arkusza kalkulacyjnego)
  XLSX (Plik OOXML Excel)