Aspose.Cells  for JasperReports

Rozszerzenie JasperReports umożliwiające eksport raportów w formacie Excel

Eksportuj raporty do wielu formatów arkusza kalkulacyjnego Excel Microsoft.

  Pobierz darmową wersję próbną
  
 

Aspose.Cells for JasperReports to niezawodne rozszerzenie JasperReports i JasperServer, które oferuje eksport raportów w formatach Microsoft Excel XLS, XLSX, PDF, ODS, TXT i SpreadsheetML bez użycia 076 193481 Excela. Działa jako alternatywa dla oryginalnego eksportera Excel Microsoft firmy JasperReports, a także eliminuje zależność od biblioteki POI.

Zaawansowane funkcje eksportu JasperReports do Excela

Generuj raporty jako pliki Excel Microsoft

Drukuj raporty w formie arkuszy kalkulacyjnych

Eksportuj pliki Excel jako edytowalne arkusze kalkulacyjne

Eksportuj raporty do formatów Excel Microsoft

Aspose.Cells for JasperReports zapewnia funkcjonalność eksportowania raportów bezpośrednio do formatów Microsoft Excel, takich jak XLS & XLSX. Dodatkowo możesz także wyeksportować raporty w numerach SpreadsheetML, ODS, CSV & Formaty rozdzielane tabulatorami dostosowane do wymagań biznesowych.

Wysoka wierność projektu raportu

Aspose.Cells for JasperReports eksport raportów do obsługiwanych formatów z najwyższą precyzją, tj.; wydaje się, że są to identyczne raporty eksportowane przez natywne funkcje eksportu JasperReports.

Edytowalne arkusze kalkulacyjne Excel

Aspose.Cells for JasperReports eksportuj dokumenty Excel jako w pełni edytowalne arkusze kalkulacyjne. Obsługuje wykresy Microsoft Excel, a każdy wykres wyeksportowany za pomocą silnika renderującego Aspose będzie dostępny jako edytowalny wykres, a nie statyczny obraz, umożliwiając użytkownikom końcowym ręczną zmianę wykresów w Microsoft Excel.

Microsoft Automatyzacja biura – nie jest potrzebna

Aspose.Cells for JasperReports eksporter opracowany przy użyciu kodu zarządzanego, który nigdy nie potrzebuje Microsoft Excel lub Microsoft pakietu Office do zainstalowania na komputerze w celu pracy z formatami dokumentów Excel. Jest to doskonała alternatywa dla automatyzacji programu Excel pod względem stabilności, skalowalności, obsługiwanych funkcji, bezpieczeństwa, ceny i szybkości.