PNG JPG BMP TIFF XLS
Aspose.Cells for C++

XLS Formatlarını C++ formatında düzeltin

Microsoft veya Adobe PDF gibi herhangi bir yazılım kullanılmadan, sunucu tarafı Aspose.Cells for C++ API'lerini kullanarak yerel ve yüksek performanslı XLS belgeye duyarlı redaksiyon bilgileri.

XLS Dosyasını C++ Kullanarak Düzenleme

XLS dosyasını düzenlemek için şunu kullanacağız: Aspose.Cells for C++ Zengin özelliklere sahip, güçlü ve kullanımı kolay bir belge redaksiyon platformu olan API API for C++. En son sürümünü doğrudan indirebilirsiniz, sadece açın NuGet paket yöneticisi, araAspose.Cells.Cpp ve yükleyin. Aşağıdaki komutu Paket Yönetici Konsolundan da kullanabilirsiniz.

Emretmek


PM> Install-Package Aspose.Cells.Cpp

XLS Dosyalarını C++\'de Düzenleme Adımları

Temel bir belge araması ve içerikteki, yorumlardaki veya meta verilerdeki metni şununla değiştirin: Aspose.Cells for C++ API’ler yalnızca birkaç satır kodla yapılabilir.

 • XLS dosyasını yükleyin.
 • Değiştirme Seçeneklerini tanımlayın. Büyük/küçük harf duyarlılığı seçeneğini ayarlayın.
 • Metin eşleştirme seçeneğini ayarla
 • Değiştir(…) yöntemini kullanarak metni değiştirin
 • Çalışma kitabını kaydedin.

sistem gereksinimleri

Aspose.Cells for C++ tüm önemli platformları ve İşletim Sistemlerini destekler. Lütfen aşağıdaki önkoşullara sahip olduğunuzdan emin olun.

 • Microsoft Windows veya Windows 32 bit, Windows 64 bit ve Linux 64 bit için C++ Çalışma Zamanı Ortamı ile uyumlu bir işletim sistemi.
 • Projenizdeki Aspose.Cells for C++ DLL dosyasına referans ekleyin.
 

XLS Dosyalarını Düzenleyin - C++


Aspose::Cells::Startup();

// Load XLS file
Workbook wb(u"Input.xls");
//Create an instance of the ReplaceOptions class
ReplaceOptions replaceOptions;
// Set text matching option
replaceOptions.SetRegexKey(true);
// Set case sensitivity option
replaceOptions.SetCaseSensitive(false);
// Set text matching option
replaceOptions.SetMatchEntireCellContents(false);
// Replace text
wb.Replace(u"\bKIM\b", u"^^^^^^^^", replaceOptions);
// Save as XLS file
wb.Save("output.xls");

Aspose::Cells::Cleanup();
 
 • Aspose.Cells for C++ API Hakkında

  Aspose.Cells API, Microsoft Excel formatlarını oluşturmak, düzenlemek, dönüştürmek ve farklı formatlara dönüştürmek için kullanılabilir. Ayrıca yazılım uygulamalarında kapsamlı grafik oluşturma, ölçeklenebilir raporlama ve güvenilir hesaplamalar için de kullanılabilir. Aspose.Cells bağımsız bir API’dir ve Microsoft veya OpenOffice gibi herhangi bir yazılım gerektirmez.

  Çevrimiçi XLS Redaksiyon Canlı Demoları

  XLS belgedeki içerik, yorum veya meta verilerdeki metni hemen şimdi ziyaret ederek arayın ve değiştirin. Canlı Demolar web sitesi . Canlı demo aşağıdaki avantajlara sahiptir

    Aspose API\'i indirmenize gerek yok.
    Herhangi bir kod yazmaya gerek yok.
    XLS dosyalarınızı yüklemeniz yeterli.
    Anında düzenlenecektir.

  XLS XLS Dosya Biçimi nedir

  XLS uzantılı dosyalar Excel İkili Dosya Formatını temsil eder. Bu tür dosyalar Microsoft Excel'in yanı sıra OpenOffice Calc veya Apple Numbers gibi diğer benzer elektronik tablo programları tarafından oluşturulabilir. Excel tarafından kaydedilen dosya, her çalışma kitabının bir veya daha fazla çalışma sayfasına sahip olabileceği Çalışma Kitabı olarak bilinir. Veriler, çalışma sayfasında tablo biçiminde depolanır ve kullanıcılara görüntülenir ve sayısal değerleri, metin verilerini, formülleri, dış veri bağlantılarını, görüntüleri ve grafikleri kapsayabilir. Microsoft Excel gibi uygulamalar, çalışma kitabı verilerini PDF, CSV, XLSX, TXT, HTML, XPS ve diğer birkaç farklı formata aktarmanıza olanak tanır. XLS dosya formatı, Microsoft Excel 2007 sürümüyle birlikte daha açık ve yapılandırılmış bir format olan XLSX ile değiştirildi. En son sürümler, XLS dosyalarının oluşturulması ve okunması için hala destek sağlıyor, ancak artık XLSX ilk kullanım seçeneği.

  Daha Fazla Oku

  Desteklenen Diğer Redaksiyon Belgeleri

  C++\'i kullanarak farklı formatları kolayca düzenleyebilirsiniz.

  ODS (OpenDocument Elektronik Tablo Dosyası)
  XLSB (İkili Excel Çalışma Kitabı Dosyası)
  XLSM (Elektronik Tablo Dosyası)
  XLSX (OOXML Excel Dosyası)