Aspose.Cells  for JasperReports

Raporları Excel Formatlarında Dışa Aktarmak için JasperReports Uzantısı

Raporları Microsoft Excel elektronik tablosuna birden fazla formatta aktarın.

  Ücretsiz Deneme İndirin
  
 

Aspose.Cells for JasperReports, raporları 076 kullanmadan Microsoft Excel XLS, XLSX, PDF, ODS, TXT ve TXT formatlarında dışa aktarma olanağı sunan güvenilir bir JasperReports ve JasperServer uzantısıdır 193481 Excel. JasperReports'un orijinal Microsoft Excel dışa aktarıcısına alternatif olarak çalışır ve POI kitaplığına bağımlılığı ortadan kaldırır.

Gelişmiş JasperReports'tan Excel'e Aktarma Özellikleri

Raporları Microsoft Excel Dosyaları olarak oluşturun

Raporları elektronik tablo olarak yazdırma

Excel dosyalarını düzenlenebilir elektronik tablolar olarak dışa aktarın

Raporları Microsoft Excel Formatına Aktarma

Aspose.Cells for JasperReports, raporları doğrudan Microsoft ve XLS & gibi Microsoft Excel formatlarına aktarma işlevini sağlar. XLSX. Ayrıca, SpreadsheetML, ODS, CSV & İş gereksinimlerinize uyacak sekmeyle ayrılmış formatlar.

Rapor Tasarımına Yüksek Doğruluk

Aspose.Cells for JasperReports raporları en yüksek hassasiyetle desteklenen formatlara aktarın; JasperReports'un yerel dışa aktarma işlevleri tarafından dışa aktarılan raporların aynısı görünüyor.

Düzenlenebilir Excel Elektronik Tabloları

Aspose.Cells for JasperReports Excel belgelerini tamamen düzenlenebilir elektronik tablolar olarak dışa aktarın. Microsoft Excel grafiklerini destekler ve Aspose işleme motoru aracılığıyla dışa aktarılan herhangi bir grafik, statik bir resim yerine düzenlenebilir bir grafik olarak mevcut olacak ve böylece son kullanıcıların grafikleri Microsoft Excel'de manuel olarak değiştirmesine olanak tanıyacaktır.

Microsoft Ofis Otomasyonu – Gerekmiyor

Aspose.Cells for JasperReports ihracatçı, Excel belge formatlarıyla çalışmak için makineye hiçbir zaman Microsoft Excel veya Microsoft Office'in yüklenmesine ihtiyaç duymayan yönetilen kod kullanılarak geliştirildi. Kararlılık, ölçeklenebilirlik, desteklenen özellikler, güvenlik, fiyat ve hız açısından mükemmel bir Microsoft Excel otomasyon alternatifidir.