Aspose.Cells  for JasperReports

Raporları Excel Formatları Olarak Dışa Aktarmak için JasperReports Uzantısı

Raporları birden çok Microsoft Excel elektronik tablosu biçiminde dışa aktarın.

  Ücretsiz Deneme İndirin
  
 

Aspose.Cells for JasperReports, Microsoft Excel kullanmadan Microsoft Excel XLS, XLSX, PDF, ODS, TXT ve SpreadsheetML biçimlerinde dışa aktarma raporları sunan güvenilir bir JasperReports ve JasperServer uzantısıdır. JasperReports'un orijinal Microsoft Excel dışa aktarıcısına bir alternatif olarak çalışır ve POI kitaplığına olan bağımlılığı ortadan kaldırır.

Gelişmiş JasperReports'tan Excel'e Dışa Aktarma Özellikleri

Microsoft Excel Dosyaları olarak raporlar oluşturun

Raporları elektronik tablolar olarak yazdırın

Excel dosyalarını düzenlenebilir elektronik tablolar olarak dışa aktarın

Raporları Microsoft Excel Formatlarına Aktarın

JasperReports için Aspose.Cells, raporları doğrudan XLS & XLSX. Ek olarak, raporları SpreadsheetML, ODS, CSV & İş gereksinimlerinize uygun sekmeyle ayrılmış biçimler.

Rapor Tasarımına Yüksek Sadakat

Aspose.Cells için JasperReports raporları en yüksek hassasiyetle desteklenen biçimlere aktarır, yani; JasperReports'un yerel dışa aktarma işlevleri tarafından dışa aktarılan raporların aynısı görünüyor.

Düzenlenebilir Excel Elektronik Tabloları

Aspose.Cells JasperReports için Excel belgelerini tamamen düzenlenebilir elektronik tablolar olarak dışa aktarır. Microsoft Excel çizelgelerini destekler ve Aspose işleme motoru aracılığıyla dışa aktarılan herhangi bir çizelge, statik bir resim yerine düzenlenebilir bir çizelge olarak mevcut olacak ve böylece son kullanıcıların çizelgeleri Microsoft Excel'de manuel olarak değiştirmesine olanak tanıyacaktır.

Microsoft Office Otomasyonu – Gerekli Değil

Aspose.Cells JasperReports ihracatçısı için, Excel belge biçimleriyle çalışmak üzere makineye Microsoft Excel veya Microsoft Office'in yüklenmesine asla ihtiyaç duymayan yönetilen kod kullanılarak geliştirildi. Kararlılık, ölçeklenebilirlik, desteklenen özellikler, güvenlik, fiyat ve hız açısından mükemmel bir Microsoft Excel otomasyon alternatifidir.