Aspose.Cells  for Node.js via Java

Node.js Excel Dosya Biçimi API'leri

Microsoft Excel gerektirmeden Node.js kullanarak Excel elektronik tabloları oluşturun, değiştirin, dönüştürün ve işleyin.

  Ücretsiz Deneme İndirin
  
 

Aspose.Cells for Node.js via Java, Node.js kullanarak Excel elektronik tablolarını işlemek için zengin özelliklere sahip ve ölçeklenebilir bir API'dir. API, Excel dosya formatı dönüştürme, çalışma sayfalarını en ayrıntılı düzeyde biçimlendirme, grafik oluşturma & render, güvenilir formül hesaplama motoru ve çok daha fazlası.

Aspose.Cells for Node.js via Java, XLS, XLSX, ODS, SpreadsheetML, CSV, TSC & HTML.

Gelişmiş Node.js Excel Elektronik Tablosu API Özellikleri

Pivot Tablolar, çizelgeler, mini grafikler & koşullu biçimlendirme

Mevcut çizelgeleri & çizelgeleri resimlere dönüştürün veya PDF

& & köprüler

Karmaşık formüller & API aracılığıyla sonuçları hesapla

Çalışma kitabı, çalışma sayfası, hücre, sütun veya satırda koruma ayarlayın

& adlandırılmış aralıkları değiştir

Akıllı İşaretleyicileri kullanarak çalışma sayfalarını doldurun

Pivot Tabloları API aracılığıyla değiştirin ve yenileyin

Çalışma sayfalarını PDF, XPS & SVG biçimleri

Excel Elektronik Tablolarını Oluşturma

Aspose.Cells for Node.js via Java, oluşturma motorunu Microsoft Excel'e en yüksek doğrulukla işlemek için kullanır. Node.js Excel İşleme kitaplığını kullanırken, kişi tüm sayfaları, tek tek dosyaları veya çizelgeleri birden çok görüntüye ve sabit düzen biçimlerine dönüştürebilir.

Esnek Ekran Seçenekleri

Aspose.Cells for Node.js via Java, çalışma sayfasının sayfa ayarı üzerinde tam kontrol sağlar; çalışma sayfasının sayfa yönlendirmesi, kesmeler, boyut, ölçekleme, üstbilgiler, altbilgiler ve yakınlaştırma düzeyi gibi görüntüleme seçenekleri değiştirilebilir. Ayrıca geliştiriciler, uygulama özelliklerine uyacak şekilde yazdırma alanı ve donma bölmeleri yardımıyla veri görünürlüğünü kontrol edebilir.

Güvenlik seçenekleri

Aspose.Cells for Node.js via Java elektronik tablo şifreleme/şifre çözme, içerik, nesne & senaryo korumasının yanı sıra satırları, sütunları & çalışma sayfaları.

Satırları İşle & Sütunlar

Aspose.Cells for Node.js via Java, satırları ve sütunları birçok farklı şekilde değiştirmenize olanak tanır. Satır yüksekliğini & sütun genişliği, hücreleri içeriğe göre otomatik boyutlandır, & sil, gizle & grup & & sütunlar.

Çalışma Sayfası Biçimlendirme için Kapsamlı Destek

Aspose.Cells for Node.js via Java, verilerinizin sunumunu kontrol etmenizi sağlayan gelişmiş biçimlendirme özellikleri sunar. Bir çalışma sayfasına, sütuna, satıra veya hücreye biçimlendirme uygulayabilir veya tek bir hücreye Zengin Metin ekleyebilir, kenarlıklar uygulayabilir, arka plan desenleri ve yazı tipi stili ayarlayabilirsiniz. API ayrıca ekleme, değiştirme ve düzenlemeye izin verir. anında koşullu biçimlendirme kurallarını hesaplayın.

Grafik Oluşturma, Manipülasyon & oluşturma

Aspose.Cells for Node.js via Java grafik için tam destek sağlar. API'i kullanarak kolayca özelleştirilmiş veya standart grafikler ekleyebilir ve grafikleri yenilemek için verileri dinamik olarak ayarlayabilirsiniz.