Aspose.Cells  for Node.js via Java

Node.js Excel Dosya Biçimi API'leri

Microsoft Excel'e ihtiyaç duymadan Node.js'yi kullanarak Excel elektronik tabloları oluşturun, değiştirin, dönüştürün ve işleyin.

  Ücretsiz Deneme İndirin
  
 

Aspose.Cells for Node.js via Java, Node.js kullanarak Excel elektronik tablolarını işlemek için zengin özelliklere sahip ve ölçeklenebilir bir API'dir. API, Excel dosya formatı dönüştürme, en ayrıntılı düzeyde çalışma sayfası stili oluşturma, grafik oluşturma ve uygulama olanağı sunar. oluşturma, güvenilir formül hesaplama motoru ve çok daha fazlası.

Aspose.Cells for Node.js via Java, XLS, XLSX, ODS, SpreadsheetML, CSV, TSC & HTML.

Gelişmiş Node.js Excel Elektronik Tablosu API Özellikleri

Pivot Tablolar, grafikler, mini grafikler ve grafikler oluşturun. koşullu biçimlendirme

Mevcut grafikleri yenileyin & grafikleri görsellere dönüştürün veya PDF

Oluştur ve oluştur yorumları değiştir & köprüler

Karmaşık formüller ayarlayın ve API aracılığıyla sonuçları hesapla

Korumayı çalışma kitabına, çalışma sayfasına, hücreye, sütuna veya satıra ayarlama

Oluştur ve oluştur adlandırılmış aralıkları işleme

Akıllı İşaretleyicileri kullanarak çalışma sayfalarını doldurma

Pivot Tabloları API aracılığıyla değiştirin ve yenileyin

Çalışma sayfalarını PDF, XPS & SVG formatları

Excel Elektronik Tablolarını Oluşturma

Aspose.Cells for Node.js via Java, Microsoft Excel'e en yüksek doğrulukla işlemek için işleme motorunu kullanır. Node.js Excel İşleme kitaplığını kullanırken, tüm sayfaları, tek tek dosyaları veya grafikleri birden çok görüntüye ve sabit düzen formatına dönüştürebilirsiniz.

Esnek Ekran Seçenekleri

Aspose.Cells for Node.js via Java çalışma sayfasının sayfa düzeni üzerinde tam kontrol sağlar; sayfa yönü, sonlar, boyut, ölçekleme, üstbilgiler, altbilgiler ve yakınlaştırma düzeyi gibi çalışma sayfasının görüntüleme seçeneklerini değiştirebilirsiniz. Ayrıca geliştiriciler, uygulama özelliklerine uyacak şekilde yazdırma alanı ve dondurma bölmeleri yardımıyla veri görünürlüğünü kontrol edebilir.

Güvenlik seçenekleri

Aspose.Cells for Node.js via Java, elektronik tablo şifreleme/şifre çözme, içerik, nesne ve veri koruma dahil olmak üzere çok çeşitli güvenlik özellikleri sunar. senaryo korumasının yanı sıra satırları, sütunları ve sütunları gizleme ve gösterme yeteneği; çalışma sayfaları.

Satırları Yönet & Sütunlar

Aspose.Cells for Node.js via Java, satırları ve sütunları birçok farklı şekilde değiştirmenize olanak tanır. Satır yüksekliğini ve satır yüksekliğini kolayca ayarlayabilirsiniz. sütun genişliği, içeriğe göre hücreleri otomatik olarak boyutlandırın, ekleyin ve ekleyin sil, gizle ve gizlemenin yanı sıra gruplama ve gizlemeyi kaldırma satırların grubunu çöz & sütunlar.

Çalışma Sayfası Biçimlendirmesi için Kapsamlı Destek

Aspose.Cells for Node.js via Java, verilerinizin sunumunu kontrol etmenize olanak tanıyan gelişmiş biçimlendirme özellikleri sağlar. Biçimlendirmeyi bir çalışma sayfasına, sütuna, satıra veya hücreye uygulayabilir veya tek bir hücreye Zengin Metin ekleyebilir, kenarlıklar uygulayabilir, arka plan desenlerini ve yazı tipi stilini ayarlayabilirsiniz. API ayrıca eklemeye, değiştirmeye ve değiştirmeye de olanak tanır. Koşullu biçimlendirme kurallarını anında hesaplayın.

Grafik Oluşturma, Manipülasyon ve amp; İşleme

Aspose.Cells for Node.js via Java grafik konusunda tam destek sağlar. API'i kullanarak kolayca özelleştirilmiş veya standart grafikler ekleyebilir ve grafikleri yenilemek için verileri dinamik olarak ayarlayabilirsiniz.