Aspose.Cells  for PHP via Java

PHP Excel Elektronik Tablosu API

Elektronik tablo işleme görevlerini gerçekleştirin ve Excel dosyalarını herhangi bir Microsoft Excel bağımlılığı olmadan birden çok formata aktarın.

  Ücretsiz Deneme İndirin
  
 

Java üzerinden PHP için Aspose.Cells, ölçeklenebilir ve zengin özelliklere sahip bir Excel elektronik tablo yönetimi ve işleme aracıdır API. Uygulamalar, elektronik tablo formatı dönüştürme, grafik yönetimi ve oluşturma, formüllerin uygulanması, çalışma sayfalarının en ayrıntılı düzeyde stillendirilmesi ve çok daha fazlasını gerçekleştirebilir. API XLS, XLSX, ODS, SpreadsheetML, CSV, Sekmeyle Sınırlandırılmış, HTML/MHTML, PDF, XPS ve diğer biçimleri destekler. Geliştiriciler, JavaBridge'i kullanırken PHP uygulamalarında Excel dosyaları oluşturma, düzenleme, dönüştürme ve oluşturma özelliğini kolayca ekleyebilir.

Gelişmiş PHP Elektronik Tablosu API Özellikleri

CSV, Sekmeyle ayrılmış & HTML biçimleri

Yükle & OpenDocument Elektronik Tablosu (ODS) biçimini kaydet

Oluşturun, değiştirin & grafikler oluşturmak

Bir tasarımcı elektronik tablosundan formülleri içe aktarma

Sayfa kurulumunu yapılandır

Yorumları oluşturun ve değiştirin

Otomatik filtreleri ayarla & sayfa sonları

& karmaşık formülleri hesaplamak

& koşullu biçimlendirme kurallarını değiştir

Güvenlik/koruma seçeneklerini ayarlayın

& adlandırılmış aralıkları değiştir

Çalışma sayfalarını Akıllı İşaretleyiciler aracılığıyla doldurun

Oluşturun, değiştirin & Pivot Tabloları yenile

Çalışma sayfalarını SVG formatında dışa aktarın

& kıvılcımlar oluşturmak

Excel Dosyalarını XPS, PDF & HTML

Java API üzerinden PHP için Aspose.Cells, Excel dosyalarını XPS, XPS ve HTML biçimlerine dönüştürmenin yanı sıra en yüksek görsel doğruluğu koruma yeteneğine sahiptir. Dönüştürme işlemi güvenilirdir ve geliştiriciler gerekli formatı yalnızca birkaç satırla elde edebilirler.

Elektronik tabloyu birden çok biçimde kaydedin - PHP

// load document to be converted

$wkbk = new Workbook("template.xlsx");// save in various formats

$wkbk->save("output.pdf", SaveFormat::PDF);

$wkbk->save("output.xps", SaveFormat::XPS);

$wkbk->save("output.html", SaveFormat::HTML);

Excel Elektronik Tablolarını Oluştur & PDF & Görüntüler

Java üzerinden PHP için Aspose.Cells, Microsoft Excel'e en yüksek aslına uygun olarak oluşturmak için özel olarak tasarlanmış kendi oluşturma motoruna sahiptir. Java üzerinden PHP için Aspose.Cells kullanırken, tüm elektronik tabloları, bireysel çalışma sayfalarını & bir dizi resim & sabit düzen biçimleri.

Esnek Çalışma Sayfası Görüntüleme Seçenekleri

Java üzerinden PHP için Aspose.Cells, çalışma sayfasının sayfa düzeni üzerinde tam kontrol sağlar, böylece Excel çalışma sayfasının sayfa sonları, sayfa yönü, ölçekleme, kağıt boyutu, üstbilgiler/altbilgiler & Yakınlaştırma seviyesi. Ayrıca, dondurma bölmelerini & uygulama gereksinimlerinize uygun baskı alanı.

Verimli, Sağlam ve Güvenilir Formül Hesaplama Motoru

Java üzerinden PHP için Aspose.Cells, neredeyse tüm standart ve gelişmiş Microsoft Excel formüllerini ve işlevlerini destekleyen güçlü bir Formül Hesaplama Motoru ile donatılmıştır. Yerleşik veya eklenti tip, dizi ve R1C1 referans stili formüllerini okuyabilir, ayarlayabilir ve sonuçlarını hesaplayabilirsiniz.

Verileri Biçimlendirme, Grafikler ve Grafiklerle Görselleştirin; grafik

Kitaplık o kadar esnektir ki, elektronik tablolara her türlü görsel efekt verilebilir, ayrıca bir çalışma sayfasına, satıra, sütuna veya hücreye biçimlendirme uygulanabilir, özniteliklerle yazı tipleri ayarlanabilir, hücre stili & sayı biçimleri, Zengin Metin ekleyin ve koşullu biçimlendirme kuralları tanımlayın.

Benzer şekilde, profesyonel bir görünüm ve kolay anlaşılması için çizelgeler ve grafikler ayrılmaz parçalardır. Java API'leri aracılığıyla PHP için Aspose.Cells, her tür standart ve özel grafiği oluşturabilir ve değiştirebilir. Ayrıca hücrelere farklı tipte çizim nesneleri kolaylıkla eklenebilir.