Aspose.Cells  for SharePoint

Excel Elektronik Tablolarını Dönüştürmek için SharePoint Uygulaması

Doğrudan SharePoint belge kitaplığından Excel elektronik tablolarını 8'den fazla dosya biçimine dönüştürün.

  Ücretsiz Deneme İndirin
  
 

Aspose.Cells for SharePoint, esnek bir Excel elektronik tablo dönüştürücü uygulamasıdır. Microsoft Excel bağımlılıkları olmadan bir SharePoint belge kitaplığından birçok popüler Microsoft Excel formatı arasında belgeleri dönüştürebilir. SharePoint'in yerel dosya biçimi desteğine dahil olmayan birden çok belge biçimini destekler.


Excel Elektronik Tablolarını Birkaç Biçime Dönüştürün

SharePoint için Aspose.Cells, elektronik tabloların SharePoint belge kitaplığından birçok popüler belge ve görüntü biçimine dönüştürülmesine olanak tanır. SharePoint için Aspose.Cells, şu anda CSV & Girdi olarak XML ve elektronik tablo biçimlerinin yanı sıra CSV, HTML, ODS, PDF, XML & görüntü biçimleri.

Dönüştürme Sırasında Dosyaları Birleştir

SharePoint için Aspose.Cells, farklı biçimlere sahip dosyaları tek bir belgede birleştirme yeteneği sağlar. Ayrıca, belgelerin birleştirilmesini istediğiniz sırayı ayarlamak için listedeki belgeleri yukarı veya aşağı taşıyabilirsiniz.

Alt Klasörlerdeki Dosyaları Dönüştür

Aspose.Cells for SharePoint, seçili bir klasör altındaki tüm belgeleri ve alt klasörleri yinelemeli olarak dönüştürerek dönüştürme işlemini daha kolay hale getirir. Varolan alt klasör yapısı, hedef klasörde oluşturulur.

Mevcut dosyaların üzerine yaz

Hedef klasör, dönüştürmek istediklerinizle aynı ada sahip dosyalar zaten içeriyorsa, bu durumda SharePoint için Aspose.Cells, mevcut dosyaların üzerine yazmanıza olanak tanır veya uygulamaya zaten var olan dosyaları işlemeyi atlaması talimatını verecek bir seçenek belirleyebilirsiniz. hedef klasör.

Herkese Açık API ile etkileşime gir

Dahili SharePoint çözümlerine sahip geliştiriciler, genel API aracılığıyla SharePoint'in belge dönüştürme motoru için Aspose.Cells kullanabilirler. Desteklenen tüm biçimlere ve dönüştürme seçeneklerine programlı erişim sağlar.

Microsoft Excel Otomasyonu – Gerekli Değil

SharePoint için Aspose.Cells, Excel biçim dönüştürmeyle çalışmak için makineye Microsoft Excel'in yüklenmesine asla ihtiyaç duymayan yönetilen kod kullanılarak oluşturulmuştur. Desteklenen özellikler, güvenlik, kararlılık, ölçeklenebilirlik, hız ve fiyat açısından mükemmel bir Microsoft Excel otomasyon alternatifidir.