Aspose.Email  dla Java

Java Outlook API i Java Thunderbird API do przetwarzania wiadomości e-mail

Generuj wiadomości e-mail, wysyłaj wiadomości e-mail i analizuj wiadomości e-mail z programu Outlook i Thunderbird bez konieczności dodatkowego oprogramowania. Wysyłaj i odbieraj wiadomości e-mail za pośrednictwem protokołów SMTP, POP3, IMAP.

  Pobierz darmową wersję próbną
  
 

Aspose.Email dla Java pozwala programistom skupić się na wdrażaniu własnej logiki biznesowej do zarządzania wiadomościami e-mail bez konieczności znajomości specyfikacji formatu lub programowania sieciowego.

Aspose.Email dla Java może tworzyć wiadomości e-mail programu Outlook, analizować wiadomości e-mail lub konwertować formaty wiadomości, takie jak MSG, EML, MBOX, PST, OST i MHT z aplikacji Java. Interfejs API może manipulować zawartością wiadomości, załącznikami, nagłówkami i właściwościami MAPI oraz zapewnia możliwość wysyłania i odbierania wiadomości e-mail za pośrednictwem wielu popularnych protokołów. Pozwala praca z plikami magazynowania programu Outlook takie jak pliki pamięci osobistej PST i pliki pamięci offline OST. Możesz wyświetlać listy wiadomości e-mail, wyodrębniać wiadomości e-mail, dodawać lub usuwać wiadomości z plików pamięci zgodnie ze specyfikacjami aplikacji. Biblioteka Java Email pozwala również praca z plikiem kontaktów programu Outlook (VCF). Przegląd wszystkich funkcji i ich zastosowania z próbkami kodu można znaleźć w naszym documentation

Zaawansowane funkcje API przetwarzania poczty e-mail

Sprawdź dokumentację najpopularniejszych funkcji w Aspose.Email:

Interkonwertuj formaty wiadomości z kilkoma wierszami kodu

Tworzenie plików ICF i VCF v3.0

Czytaj wiadomości e-mail w kolejności rosnącej lub malejącej

Utwórz hierarchię folderów w PST za pomocą notacji łańcuchowej

Określ daty utworzenia i modyfikacji dla ICS

Konfigurowanie szyfrowania SSL/TLS w instancjach klienta poczty e-mail

Korzystanie z serwera proxy HTTP dla klientów poczty e-mail (SMTP, IMAP, POP3)

Konwertuj wiadomości na różne formaty e-mail w Javie

Biblioteka Java Email zapewnia łatwe w użyciu interfejsy konwersja do obsługiwanych formatów plików wiadomości. Aby wykonać konwersję, wystarczy załadować plik źródłowy do modelu obiektu API i wywołać metodę zapisu z wymaganymi parametrami. To naprawdę takie proste!

Wysyłanie wiadomości e-mail przez SMTP, POP3 i IMAP

API umożliwia tworzenie i formatowanie wiadomości, dołączanie plików i obrazów, a także wysyłanie ich na adresy e-mail SMTP protokół. Inną funkcją, którą zapewnia API, jest logowanie się do POP3 serwery za pomocą nazwy użytkownika i hasła. Dzięki funkcji uwierzytelniania APOP API łatwo jest uzyskać pełną wiadomość lub tylko nagłówki, wyświetlić rozmiar skrzynki pocztowej i liczbę wiadomości, usunąć wiadomości z serwera i wiele więcej. IMAP funkcje protokołu pozwalają użytkownikowi interfejsu API uwierzytelniać, tworzyć, wybierać, usuwać, zapytać foldery, pobierać i zapisywać wiadomości oraz zmieniać flagi wiadomości.

Jak wysłać wiadomość e-mail za pomocą SMTP - Java

// Initialize SmtpClient object

SmtpClient client = new SmtpClient("smtp.gmail.com", 587, "username", "password");

// Set Security options for the server

client.setSecurityOptions(SecurityOptions.Auto);

// Create a new Message

MailMessage msg = new MailMessage("This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.", "This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.", "First Message from Java", "Body");

System.out.println("Sending message..");		

// Send the Message now

client.send(msg);

Zarządzanie obiektami kalendarza

Aspose.Email iCalendar API umożliwia tworzenie, wyodrębnianie i zapisywanie obiektów kalendarza programu Outlook w różnych formatach. Zapewnia możliwość zapisywania jako dokumentów MSG lub ICS, a także pobierania, wysyłania, aktualizowania i anulowania żądań spotkań za pośrednictwem protokołów wysyłania wiadomości. Jak zarządzać interfejsem API iCalendar, którego możesz nauczyć się z Praca z spotkaniami article.

Zarządzanie plikami przechowywania wiadomości

Aspose.Email dla Java API umożliwia zarządzanie formatami pamięci masowej programu Outlook. Możesz ładować pliki PST i OST z dysku lub strumienia, pobierać informacje o folderach i podfolderach z archiwum wiadomości, pobierać szczegółowe informacje dotyczące wiadomości, takie jak temat, nadawca, odbiorca i zapisywać wiadomości na dysku lub strumieniu. Aby uzyskać bardziej szczegółowe informacje, odwiedź Praca z plikami pamięci masowej programu Outlook sekcja w naszej dokumentacji.

Oprócz analizowania istniejącego PST, biblioteka zapewnia również środki do tworzenia pliku PST od podstaw i dodawania wiadomości do dowolnego folderu.

Utwórz PST od podstaw i dodaj wiadomość z pliku - Java

// create an instance of PersonalStorage

PersonalStorage pst = PersonalStorage.create(dir + "archive.pst", 0);

// create a folder at the root of PST

pst.getRootFolder().addSubFolder("Inbox");

// add message to newly created folder

pst.getRootFolder().getSubFolder("Inbox").addMessage(MapiMessage.fromFile(dir + "template.msg"));

Praca z kartami kontaktowymi

Aspose.Email dla Java umożliwia manipulowanie plikami kart kontaktowych, znanymi również jako VCF lub vCard, który jest ogólnoświatowym formatem plików do przechowywania i wymiany kart kontaktów. Może również przetwarzać karty kontaktowe programu Outlook, a także karty vCard Thunderbird w aplikacjach Java. Korzystając z Aspose.Email dla Java, możesz wysyłać pliki vCard lub VCF w wiadomości e-mail, dołączać VCF do wiadomości lub wyodrębnić je z wiadomości e-mail. Możesz także wymieniać pliki vCard (VCF) na swój własny sposób. Interfejs API umożliwia edycję, tworzenie i usuwanie kart kontaktowych. Możesz łatwo dodać obsługę kart kontaktowych do swojej aplikacji.

Automatyzacja pakietu Microsoft Office — nie jest potrzebna

Aspose.Email dla Java jest zbudowany przy użyciu kodu zarządzanego, który nie wymaga zainstalowania pakietu Microsoft Office ani Microsoft Outlook na komputerze, aby pracować z przetwarzaniem wiadomości e-mail. Jest to idealna alternatywa automatyzacji programu Microsoft Outlook pod względem funkcji, bezpieczeństwa, skalowalności i szybkości. To całkiem łatwe migracja z pakietu Office Automation do Aspose.

  
  

Aspose.Email oferuje indywidualne interfejsy API poczty e-mail dla innych popularnych środowisk programistycznych wymienionych poniżej: