Aspose.Email dla Pythona przez .NET

Python Outlook API do przetwarzania wiadomości e-mail

Twórz, manipuluj lub konwertuj formaty wiadomości e-mail, w tym MSG, EML, EMLX i MHT z poziomu aplikacji Pythona.

  Pobierz darmową wersję próbną
  
 

Aspose.Email dla Pythona przez .NET to elastyczny, ale potężny interfejs API do programowania poczty e-mail, który oszczędza czas i wysiłek programistów tworzenie, manipulowanie lub konwertowanie typowe formaty wiadomości e-mail bez obaw o złożoność wdrożenia podstawowego formatu.

Python Email API może być używany do podstawowych funkcji zarządzania pocztą e-mail, takich jak edycja treści wiadomości i manipulacja załącznikami. Ponadto biblioteka wykonuje również zarządzanie dokumentami przechowywania wiadomości, wysyłanie i odbieranie wiadomości e-mail za pośrednictwem różnych protokołów, w tym POP3, IMAP i SMTP. Naucz się praca z protokołami POP3, IMAP i SMTP.

Zaawansowane funkcje API przetwarzania poczty e-mail

Wysyłaj i odbieraj wiadomości e-mail z załącznikami

Wsparcie dla SSL i TLS

Dynamiczne konwertowanie plików wiadomości

Aspose.Email dla Pythona przez .NET to dobry wybór, jeśli szukasz interfejsu API do wzajemnej konwersji plików e-mail. Zapewnia łatwe w użyciu interfejsy do procesu konwersji, jednocześnie ukrywając wszystkie brzydkie szczegóły podstawowej specyfikacji formatu. Wszystko, co musisz zrobić, to załadować plik źródłowy w modelu obiektu Aspose.Email i wywołać metodę Zapisz z odpowiednimi parametrami. To naprawdę takie proste!

Konwersja MSG na różne formaty - Python

msg= MailMessage.load(dir + "msgtemplate.msg")

# convert MSG to EML, HTML & MHTML formats

msg.save("emloutput.eml", SaveOptions.default_eml)

msg.save("htmloutput.html", SaveOptions.default_html)

msg.save("mhtoutput.mhtml", SaveOptions.default_mhtml)

Szerokie wsparcie dla formatu ICS spotkań

Aspose.Email dla Pythona przez .NET może być używany do tworzenia spotkań i zapisywania ich w formacie ICS. Biblioteka poczty e-mail Python umożliwia również ładowanie spotkań z plików ICS, czytanie lub pisanie wydarzeń spotkań, tworzenie spotkania jako wersji roboczej i ustawianie statusu uczestników spotkania. Naucz się praca z spotkaniami.

Tworzenie i konsumowanie nawrotów za pomocą interfejsu API iCalendar

Aspose.Email for Python za pośrednictwem .NET zapewnia funkcjonalność generowania i zapisywania Elementy kalendarza programu Outlook w formatach MSG i ICS. Nie tylko możesz tworzyć i zapisywać obiekty iCalendar, ale także pobierać, aktualizować, wysyłać i anulować zaproszenia na spotkania. Ponadto za pomocą intuicyjnego modelu obiektowego łatwo jest dynamicznie wytwarzać i wykorzystywać wzorce powtarzalności w formacie iCalendar RFC 2445.

Wysyłaj i odbieraj wiadomości e-mail za pośrednictwem serwerów pocztowych SMTP, POP3 i IMAP

Aspose.Email for Python za pośrednictwem interfejsu API .NET umożliwia tworzenie, wysyłanie i odbieranie wiadomości e-mail używając SMTP, POP3 and IMAP protokoły. Umożliwia logowanie się do serwerów POP3 za pomocą nazwy użytkownika i hasła lub uwierzytelniania APOP w celu wykonywania operacji e-mail, takich jak: wyświetlanie rozmiaru skrzynki pocztowej i liczby wiadomości, pobieranie pełnej wiadomości lub jej nagłówka, usuwanie wiadomości z serwera, a także podstawowe polecenia POP3.

Aspose.Email dla Pythona przez .NET obsługuje również protokół IMAP, w tym jego polecenia, a także uwierzytelnianie, tworzenie, usuwanie, wybieranie, wyszukiwanie folderów, pobieranie, usuwanie, zapisywanie wiadomości i manipulowanie flagami wiadomości.

Tworzenie lub manipulowanie plikami PST, OST i MBOX

Aspose.Email for Python za pośrednictwem .NET pozwala zarządzaj plikami magazynowania programu Outlook takich jak PST i OST. Można wykonać wiele operacji na istniejących plikach pamięci masowej, a także utworzyć nowe pliki PST od zera. Możliwe operacje obejmują listę folderów, listę wiadomości, wyodrębnianie wiadomości i kontakty w formacie MSG.

Wraz z plikami pamięci Outlook, Aspose.Email dla Pythona przez .NET obsługuje również format plików Mbox. Możesz użyć Aspose.Email for Python za pośrednictwem .NET, aby załadować istniejące pliki Mbox i wyodrębnić informacje o wiadomościach.

Wyodrębnianie wiadomości z Mbox - Python

reader = MboxrdStorageReader(dir + "template.mbox", False)

eml = reader.read_next_message()

# Read all messages in a loop

while (eml is not None):

  # show message subject

  print("Subject: " + eml.subject)

  # save message in EML & MSG formats

  eml.save("output.eml", aspose.email.SaveOptions.default_eml)

  eml.save("output.msg", aspose.email.SaveOptions.default_msg_unicode)

  # get the next message

  eml = reader.read_next_message();

reader.dispose();
  
  

Aspose.Email oferuje indywidualne interfejsy API poczty e-mail dla innych popularnych środowisk programistycznych wymienionych poniżej: