Aspose.Email  for Android via Java

Android E-posta API’leri

Mobil uygulamalardan MSG, EML, MHT, PST ve OST dahil olmak üzere e-posta mesajları ve depolama dosyaları oluşturun, değiştirin ve dönüştürün.

  Ücretsiz Deneme İndirin
  
 

Java aracılığıyla Aspose.Email for Android, yazılım geliştiricilere, Microsoft Outlook dosya formatı uygulamasının karmaşıklığı içinde kaybolmadan posta mesajlarını yönetme ve değiştirme becerisine sahip Android uygulamaları tasarlama gücü verir. Android e-posta kitaplığı, geliştiricilerin Android uygulamalarından posta dosyası biçimlerini değiştirmesine yardımcı olur. API'nin Android Runtime dışında hiçbir bağımlılığı yoktur, bu nedenle çalışması için başka bir API'ye veya yazılıma ihtiyaç duymaz.

Java aracılığıyla Android için Aspose.Email, bir Android uygulamasından Outlook MSG, PST, EML ve MHT dosyalarını oluşturmak, okumak ve değiştirmek için ihtiyacınız olan araçları sağlar. Uygulama özelliklerine göre mesaj başlıklarını, içerikleri, ekleri ve Mapi özelliklerini değiştirme yeteneği sağlar.

Advanced Android E-posta API'sı Features

RFC822 uyumlu mesaj formatını içe ve dışa aktarın

Ürün API'si aracılığıyla farklı mesaj türlerini okuyun ve değiştirin

Mesajlardaki ekleri ekleyin, kaldırın veya çıkarın

Gömülü nesneleri işleyin

Karmaşık yinelenme modelleri için tarih ve saat oluşumlarını hesaplayın

iCalendar'da (RFC 2445) yineleme kalıpları üretin ve tüketin

Başlıkları özelleştir

E-postaları MSG, MHT ve EML formatlarında yükleyin ve ayrıştırın

Mesajları depolama dosyalarından çıkarın

MSG'den Farklı Biçime Dönüştürme

Kitaplık, farklı mesaj dosyası formatlarını dönüştürmeyi kolaylaştırır. Dönüştürme işlemi, kaynak dosyayı API'nin nesne modeline yüklemek ve ilgili parametrelerle kaydetme işlevini çağırmaktır. Gerçekten bu kadar basit!

Mesajı farklı biçimlerde kaydet - Java

// belgeyi dönüştürme için yükle

MailMessage msge = MailMessage.load(SD_PATH + "template.msg");

// MSG'yi EML, HTML ve MHTML'ye dönüştürün

msge.save(SD_PATH + "output.eml", SaveOptions.getDefaultEml());

msge.save(SD_PATH + "output.html", SaveOptions.getDefaultHtml());

msge.save(SD_PATH + "output.mhtml", SaveOptions.getDefaultMhtml());

Outlook MAPI Özelliklerini Okuyun

Outlook android kitaplığı, MSG dosyasının MAPI özelliklerini okumanıza izin verir. Tüm MAPI özelliklerini okumayı veya MAPI özellik etiketini kullanarak belirli bir özelliği okumayı destekler.

Android iCalendar API ile çalışma

Aspose.Email'in iCalendar API'si, Outlook Calendar nesnelerini MSG ve ICS gibi birden çok formatta oluşturmayı ve kaydetmeyi mümkün kılar. Bu API'yi kullanarak takvim nesnelerini de okuyabilirsiniz.

Read Outlook PST File

Kitaplık, bir Microsoft Outlook PST dosyasını okumanızı ve yazmanızı sağlar. Bir PST dosyasının tüm klasörlerine ve alt klasörlerine erişim sağlar, böylece mesaj ekleyebilir, okuyabilir ve ayıklayabilirsiniz. Mesajlar, kişiler ve takvim öğeleri bir PST dosyasından dışa aktarılabilir ve çeşitli biçimlerde diske kaydedilebilir.

Ekleri Yönet

Mail API, mesaj dosyalarından ekleri çok basit bir şekilde okuma ve çıkarma yeteneği sağlar. Yalnızca ekleri çıkarmakla kalmaz, aynı zamanda yeni ekler oluşturabilir ve bunları iletilere ekleyebilirsiniz.

  
  

Aspose.Email, aşağıda listelenen diğer popüler geliştirme ortamları için bireysel posta API'leri sunar: