Aspose.Email  for C++

C++ E-posta İletisi ve İleti Depolama İşleme API’si

Microsoft Outlook gerektirmeden C++ uygulamaları içinden e-posta dosyaları ve mesaj arşivleri oluşturun, düzenleyin ve dönüştürün.

  Ücretsiz Deneme İndirin
  
 

Aspose.Email for C++, geliştiricilerin MSG, EML, EMLX ve MHT gibi çeşitli formatlarla çalışmasını kolaylaştıran bir E-posta Programlama API'sidir. Uygulama geliştiricileri, Office Otomasyonu veya Microsoft Outlook uygulamasına güvenmeden yerel C++ uygulamalarında en sık kullanılan mesaj biçimlerini oluşturabilir, dönüştürebilir veya değiştirebilir.

Aspose.Email for C++, içerik düzenleme, alıcıların manipülasyonu, MAPI özelliklerinin ve eklerinin çıkarılması ve işlenmesi gibi posta yönetimi özelliklerinin yanı sıra PST ve OST dahil olmak üzere mesaj depolama dosyaları yönetimi gibi gelişmiş özellikler için uygundur. Şu anda API, e-posta iletimi için SMTP, POP3 ve IMAP iletişim protokollerini desteklemektedir.

E-posta Dosyası ve İleti Arşivi İşleme API'si Özellikleri

Dosya veya akışa ve dosyadan mesaj yükleyin ve kaydedin

Yalnızca birkaç kod satırıyla biçim arası dönüşüm

iCalendar genel API'sini kullanarak görevler oluşturun ve güncelleyin

Depolama dosyalarını oluşturun, değiştirin ve çıkarın

iCalendar RFC formatına göre yineleme kalıpları oluşturun

Gömülü nesneler ekleyin veya e-postalara dosya ekleyin

Metin ve HTML tabanlı posta gövdesini dahil et

Özelleştirilmiş posta üstbilgileri oluşturun

SMTP, POP3 ve IMAP iletişim protokollerini destekler

MIME Mesajlarını C++ Kitaplığı ile Yönetin

Aspose.Email for C++, EML ve EMLX dahil olmak üzere MIME formatlarını kapsamlı bir şekilde destekler. Bu yetenek, geliştiricilerin MIME mesajlarından içerik oluşturmasına, ayarlamasına ve çıkarmasına, ekleri ve gömülü nesneleri yönetmesine, EML ve EMLX dosyalarını MSG, HTML ve MHTML dosya biçimlerine dönüştürmesine olanak tanır.

Outlook İleti Dosyası Biçimlerini Yönetin

Aspose.Email for C++, sıfırdan Outlook mesajları oluşturma ve mevcut e-posta dosyalarını değiştirme yeteneği sağlar. Geliştiriciler, kişiler, görevler, notlar, takvim öğeleri ve dağıtım listeleri dahil olmak üzere her tür Outlook öğesini yükleyebilir ve kaydedebilir. Üstelik, C++ E-posta Kitaplığı, genel API aracılığıyla tüm Outlook nesnelerinin ayrıştırılmasına ve değiştirilmesine olanak tanır.

iCalendar'ı Üretin ve Tüketin Yineleme Modelleri

Kitaplık, geliştiricilerin sezgisel bir nesne modeli kullanarak iCalendar (RFC 2445) formatında programlı olarak yineleme kalıpları oluşturmasına ve tüketmesine olanak tanır. Uzmanlığımız, iCalendar arayüzünün kullanımının kolay olmasını sağlarken, yinelenen üretim ve tüketim üzerinde size tam kontrol sağlar.

PST ve OST Dosyalarından Öğeler Oluşturun, İnceleyin ve Çıkarın

Aspose.Email for C++, PST ve OST gibi Outlook depolama biçimlerinin yönetilmesine olanak tanır. API, mevcut depolama biçimleri üzerinde farklı işlemler gerçekleştirmenin yanı sıra sıfırdan yeni PST belgeleri oluşturur. Diğer olası işlemler, klasör ve mesaj listeleme, mesajların, kişilerin ve klasörlerin eklenmesi veya çıkarılması gibi gerçekleştirilebilir.

PST oluşturun ve Gelen Kutusuna mesaj ekleyin - C++

// sıfırdan PST dosyası oluştur       

System::SharedPtr<PersonalStorage> personalStorage = PersonalStorage::Create(dir + L"output.pst", Aspose::Email::Outlook::Pst::FileFormatVersion::Unicode);

// PST'ye bir "Gelen Kutusu" klasörü ekleyin

personalStorage->get_RootFolder()->AddSubFolder(L"Inbox");

// "Gelen Kutusu" klasörünü seçin

System::SharedPtr<FolderInfo> inboxFolder = personalStorage->get_RootFolder()->GetSubFolder(L"Inbox");

// "Gelen Kutusu" klasörüne bir mesaj ekleyin

inboxFolder->AddMessage(MapiMessage::FromFile(dir + L"template.msg"));
  
  

Aspose.Email, aşağıda listelenen popüler geliştirme ortamları için bireysel E-posta Kitaplıkları sunar: