CFF’yi TTF’ye dönüştür

C# .NET için CFF’den TTF’ye Dönüştürme işlevi. Yazı tiplerini dönüştürmek için API.

 

Yalnızca birkaç satır kodla .NET tabanlı uygulamalarda CFF'den TTF'ye dönüştürme. С# için Font API Çözümü ürününüze entegre etmek gerçekten çok kolay. Bu .NET API, karakter kodları ve glif tanımlayıcıları arasındaki bir eşlemeyi temsil eden tüm yazı tipi türleri için kodlama bilgilerinin yanı sıra herhangi bir glif ile birlikte yazı tipi veri yapısı sağlar. API, istenen herhangi bir glifi veya metni ve ayrıca hareket noktası, çizim çizgisi ve eğri vb. gibi basit grafik işlevleri kullanılarak arayüzler uygulanarak oluşturulabilen özel glifleri oluşturabilir.

Gadget'ların, ortamların, birkaç işletim sisteminin ve diğer birçok alanın farklı doğası nedeniyle, web sayfalarında, uygulamalarda ve yayınlarda farklı yazı tiplerinin kullanılması gibi farklı amaçlara hizmet etmek için farklı yazı tipi biçimleri kullanmak. Bu nedenle, bazen gerekli ekranı karşılamak için CFF yazı tipini farklı bir formatta başka bir yazı tipine dönüştürme ihtiyacıyla karşı karşıya kalabilirsiniz.

Giriş biçimleri olarak sonraki yazı tiplerini destekleyen С# .NET Api Çözümü sunuyoruz: TrueType (TTF) ve Web Açık Yazı Tipi Formatı (WOFF ve WOFF2).

C#'da CFF'den TTF'ye Dönüştürme

API ile çalışmak için ihtiyacınız olan her şey ve bunları kodlamanıza yardımcı olacak yazı tipleriyle ilgili temel bilgiler hakkında daha fazla bilgi edinmek için Belgelere gidin ve kodladığınız dili seçin içinde.

  1. Open() Yöntemini kullanarak CFF yazı tipini açın.
  2. TTF çıkış ayarlarını belirtin.
  3. SaveToFormat() Yöntemini kullanarak CFF’yi TTF’ye dönüştürün ve TTF’yi olarak iletin FontSavingFormats .

.NET Yazı Tipi API'sini Kullanmaya Başlayın

  1. Komut satırından nuget install Aspose.Font veya Visual Studio’nun Paket Yönetici Konsolu üzerinden ```Install-Package Aspose.Font`` ile kurun.
  2. Alternatif olarak, çevrimdışı MSI yükleyicisini veya DLL’leri indirilenler adresinden bir ZIP dosyasında alın.
  3. Platformlar arası Aspose CFF to TTF Converter ‘de bahsi geçen işlevselliğin gerçekleştirilmesine ilişkin örneğe bakın. C# için Font API Çözümü ile nasıl çalışılacağına ilişkin daha fazla kod örneği almak için GitHub depomuza gidin.NET.
C#'da CFF'den TTF'ye Dönüştürme
Input file
Upload a file you want to convert
Output format
Select the target format

        SSS

1. CFF dosyasını TTF biçimine dönüştürebilir miyim?

Aspose.Font çözümü, yazı tiplerini çevrimiçi veya programlı olarak başka formatlara dönüştürmenize olanak tanıyan işlevselliğe sahiptir. CFF dosyasını anında çevrimiçi olarak TTF biçimine dönüştürmeniz gerekiyorsa, Font Converter çapraz platformunu kullanmak isteyebilirsiniz. başvuru.

2. Dönüştürme işlevi hangi yazı tipi biçimlerini destekler?

API, giriş olarak TTF, WOFF, WOFF2, EOT, Type 1 ve CFF’yi ve çıkış biçimleri olarak TTF, WOFF ve WOFF2’yi destekler

3. İşlev ücretsiz mi?

Çapraz platform dönüştürücüler ücretsizdir; API çözümü için ücretsiz Deneme sürümü alabilir ve ardından gerekirse ürünü satın alabilirsiniz.

CFF CFF Dosya Biçimi nedir

Kompakt Yazı Tipi Formatı veya CFF, Tip 2 yazı tipi formatı veya CFF/Tip 2 yazı tipi formatı olarak da bilinir. CFF'nin tam olarak font formatı olmadığı, Type 1 gibi diğer font formatlarını sıkıştırmanın yolu olduğu söyleniyor. Type 1 ve TrueType formatları gibi CFF de ipucu kullanıyor. Tip 1'deki ipuçlarını temsil etmek için aynı yöntemleri kullanır, ancak kod yazmak daha kolay ve daha temizdir ve kayda değer bir yerden tasarruf sağlar.

TTF TTF Dosya Biçimi nedir

TrueType Yazı Tipi biçimi veya TTF, şu anda en popüler olanıdır. Bu format ilk olarak Apple tarafından geliştirilmiştir ve günümüzde Microsoft ve Apple işletim sistemlerinde kullanılmaktadır. TTF yazı tipi, düşük ekran çözünürlüğüne sahip cihazlarda yazı tipinin yüksek kalitede oluşturulmasını sağlamak için özel teknikler kullanır. Yazı tiplerinin bitmap yazı tiplerine benzer kaliteye sahip olmasını sağlayan geliştirilmiş talimat aracını kullanır.

Other Conversion Options

  

Support and Learning Resources