Конвертуйте EPUB у JPG онлайн

Ви можете перевірити якість перетворення EPUB у JPG прямо у своєму браузері! Завантажте файл EPUB із локальної файлової системи, виберіть потрібний вихідний формат зі списку та запустіть приклад. Ви одразу отримаєте результат окремим файлом. Це швидко, легко, безпечно та абсолютно безкоштовно!


Перетворення EPUB на JPG image за допомогою Java

Щоб конвертувати EPUB у JPG, ми використаємо Aspose.HTML для Java API, багатий, потужний і простий у використанні API обробки документів і перетворення для платформи Java. Часто потрібно конвертувати EPUB, щоб скористатися перевагами інших форматів. Ви можете програмно перетворити EPUB у JPG із повним контролем над широким діапазоном параметрів перетворення. Потужна бібліотека Java дозволяє швидко та якісно конвертувати EPUB у популярні формати!

Вихідний код Java для перетворення EPUB у JPG

// Open an existing EPUB file for reading
try (java.io.FileInputStream fileInputStream = new java.io.FileInputStream("input.epub")) {
  
  // Initialize ImageSaveOptions
  com.aspose.html.saving.ImageSaveOptions options = new com.aspose.html.saving.ImageSaveOptions(
      com.aspose.html.rendering.image.ImageFormat.Jpeg
  );

  // Call the convertEPUB() method to convert EPUB to JPG
  com.aspose.html.converters.Converter.convertEPUB(
      fileInputStream,
      options,
      "output.jpg"
  );
}

Кроки для конвертації EPUB у JPG на Java

Якщо ви бажаєте розглянути функцію перетворення у своєму продукті або програмно конвертувати EPUB у JPG, перегляньте приклад коду Java вище або вивчіть розділи документації. Розробники можуть легко конвертувати HTML-файл у JPG лише за допомогою кількох рядків коду:

 1. Відкрийте існуючий файл EPUB для читання.
 2. Створіть новий об’єкт ImageSaveOptions із JPEG ImageFormat.
 3. Викличте метод convertEPUB(), щоб конвертувати файл EPUB у JPG.
 4. Файл JPG буде збережено за вказаним шляхом.

Безкоштовні Онлайн Конвертери

Aspose.HTML пропонує безкоштовний конвертер EPUB для перетворення EPUB документів у файли форматів PDF, XPS, DOCX, JPG, PNG, BMP, TIFF, GIF та інших. Він працює на всіх платформах, включаючи Windows, Linux, Mac OS, Android та iOS. Усі файли обробляються на наших серверах. Вам не потрібно встановлювати плагіни або додаткове програмне забезпечення. Просто завантажте, конвертуйте документи й отримайте результати за кілька секунд. Спробуйте наш потужний онлайн-конвертер EPUB безкоштовно зараз!

Системні вимоги

Перш ніж запускати код прикладу перетворення, переконайтеся, що у вас є такі передумови.

 • Microsoft Windows або сумісна ОС з Java Runtime Environment для додатків JSP/JSF і настільних додатків.
 • Отримайте останню версію Aspose.HTML для Java безпосередньо від Maven.

Початок роботи з Java HTML Parser Library

HTML API — це розширена бібліотека веб-збирання та аналізу HTML. Можна створювати, редагувати, переміщатися між вузлами, витягувати дані та конвертувати файли HTML, XHTML і MHTML у PDF, зображення та інші формати. Крім того, він також готово обробляє CSS, HTML Canvas, SVG, XPath і JavaScript для розширення завдань маніпулювання. Це окремий API, який не потребує встановлення програмного забезпечення.
Ви можете завантажити його останню версію безпосередньо з Aspose Maven Repository і встановити її у своєму проекті на основі Maven, додавши наступні конфігурації до pom.xml.

Репозиторій

<repository>
<id>AsposeJavaAPI</id>
<name>Aspose Java API</name>
<url>https://repository.aspose.com/repo/</url>
</repository>

Залежність

<dependency>
<groupId>com.aspose</groupId>
<artifactId>aspose-html</artifactId>
<version>version of aspose-html API</version>
<classifier>jdk17</classifier>
</dependency>

EPUB What is EPUB File Format

EPUB — це формат файлу електронної книги, який надає стандартний формат цифрової публікації для видавців і споживачів. Файли EPUB можуть зберігати слова, зображення, таблиці стилів, шрифти, деталі метаданих і зміст. Цей формат уже настільки поширений, що підтримується багатьма пристроями для читання електронних книг і програмним забезпеченням. Наприклад, у Mac OS попередньо встановлене програмне забезпечення Books підтримує відкриття таких файлів. Крім того, доступно багато сумісного програмного забезпечення для смартфонів, планшетів і комп’ютерів. Стандарти файлів EPUB підтримує Міжнародний форум цифрових видавців (IDPF).

JPEG What is JPEG File Format

JPEG — це тип формату зображення, який зберігається за допомогою методу стиснення з втратами. Вихідне зображення в результаті стиснення є компромісом між розміром пам’яті та якістю зображення. Користувачі можуть регулювати рівень стиснення, щоб досягти бажаного рівня якості, одночасно зменшуючи розмір пам’яті. Якщо до зображення застосувати стиснення 10:1, на якість зображення вплине незначно. Чим вище значення стиснення, тим більше погіршується якість зображення. Формат був обраний для зберігання та передачі фотографічних зображень в Інтернеті. Майже всі операційні системи тепер мають засоби перегляду, які підтримують візуалізацію зображень JPEG, які також часто зберігаються з розширенням JPG.

Інші підтримувані конвертації EPUB

Ви також можете конвертувати EPUB у багато інших форматів файлів:

EPUB TO JPEG (JPEG Image)
EPUB TO PDF (Portable Document Format)
EPUB TO PNG (Portable Network Graphics)
EPUB TO XPS (XML Paper Specifications)