Перетворення HTML на MD онлайн

Ви можете перевірити якість перетворення HTML у MD прямо у своєму браузері! Будь ласка, завантажте файл HTML із локальної файлової системи, виберіть потрібний вихідний формат зі списку та запустіть приклад. Ви одразу отримаєте результат окремим файлом. Це швидко, легко, безпечно та абсолютно безкоштовно!


Конвертація HTML у MD формат на Java

Щоб перетворити HTML на MD, ми будемо використовувати Aspose.HTML для Java API, багатий, потужний і простий у використанні API обробки документів і перетворення для платформи Java. Часто потрібні перетворення HTML, щоб скористатися перевагами інших форматів. Ви можете перетворити HTML на MD програмним шляхом із повним контролем над широким діапазоном параметрів перетворення. Потужна бібліотека Java дозволяє швидко і якісно конвертувати HTML в популярні формати!

Вихідний Java код для перетворення HTML на MD

// Load HTML document
HTMLDocument document = new HTMLDocument("document.html");

// Call convertHTML() method to convert HTML to Markdown.
com.aspose.html.converters.Converter.convertHTML(
    "document.html",
    new com.aspose.html.saving.MarkdownSaveOptions(),
    "output.md"
); 

Кроки для перетворення HTML на MD за допомогою Java

Якщо ви бажаєте розглянути функцію перетворення у своєму продукті або програмно перетворити HTML на MD, перегляньте приклад коду Java вище або вивчіть розділи документації. Розробники можуть легко конвертувати HTML-файл у Markdown лише за кілька рядків коду:

 1. Додайте посилання на бібліотеку до свого проекту Java.
 2. Відкрийте існуючий файл HTML.
 3. Створіть новий об’єкт MarkdownSaveOptions.
 4. Викличте метод convertHTML(), щоб перетворити HTML на MD.
 5. Файл MD буде збережено за вказаним шляхом.

Безкоштовні Онлайн Конвертери

Aspose.HTML пропонує безкоштовний конвертер HTML для перетворення HTML документів у файли форматів PDF, XPS, DOCX, JPG, PNG, BMP, TIFF, GIF та інших. Він працює на всіх платформах, включаючи Windows, Linux, Mac OS, Android та iOS. Усі файли обробляються на наших серверах. Вам не потрібно встановлювати плагіни або додаткове програмне забезпечення. Просто завантажте, конвертуйте документи й отримайте результати за кілька секунд. Спробуйте наш потужний онлайн-конвертер HTML безкоштовно зараз!

Системні вимоги

Перш ніж запускати код прикладу перетворення, переконайтеся, що у вас є такі передумови.

 • Microsoft Windows або сумісна ОС з Java Runtime Environment для додатків JSP/JSF і настільних додатків.
 • Отримайте останню версію Aspose.HTML для Java безпосередньо від Maven.

Початок роботи з Java HTML Parser Library

HTML API — це розширена бібліотека веб-збирання та аналізу HTML. Можна створювати, редагувати, переміщатися між вузлами, витягувати дані та конвертувати файли HTML, XHTML і MHTML у PDF, зображення та інші формати. Крім того, він також готово обробляє CSS, HTML Canvas, SVG, XPath і JavaScript для розширення завдань маніпулювання. Це окремий API, який не потребує встановлення програмного забезпечення.
Ви можете завантажити його останню версію безпосередньо з Aspose Maven Repository і встановити її у своєму проекті на основі Maven, додавши наступні конфігурації до pom.xml.

Репозиторій

<repository>
<id>AsposeJavaAPI</id>
<name>Aspose Java API</name>
<url>https://repository.aspose.com/repo/</url>
</repository>

Залежність

<dependency>
<groupId>com.aspose</groupId>
<artifactId>aspose-html</artifactId>
<version>version of aspose-html API</version>
<classifier>jdk17</classifier>
</dependency>

HTML What is HTML File Format

HTML (HyperText Markup Language) — стандартна мова розмітки для документів, створених для відображення в браузерах. Останній варіант, відомий як HTML 5, надає велику гнучкість для роботи з мовою. HTML-сторінки або отримуються з сервера, на якому вони розміщені, або також можуть бути завантажені з локальної системи. Кожна HTML-сторінка складається з таких елементів HTML, як форми, текст, зображення, анімація, посилання тощо. Ці елементи представлені такими тегами, як img, a, p та іншими, де кожен тег має початок і кінець. Він також може вбудовувати програми, написані мовами сценаріїв, такими як JavaScript і таблиці стилів (CSS), для загального представлення макета.

MD What is MD File Format

Markdown — це полегшена мова розмітки, розроблена для позначення форматування у звичайному тексті. Файли MD використовують мову Markdown, запропоновану та розроблену Джоном Грубером. Вони містять вбудовані текстові символи, які визначають спосіб форматування тексту, наприклад відступи, форматування таблиці, шрифти та заголовки. Його дизайн дозволяє легко конвертувати його в багато вихідних форматів, але спочатку він створювався лише для перетворення в HTML. Markdown часто використовується як формат для документації та файлів readme, оскільки він дозволяє писати в стилі, який легко читати та писати. Крім того, файли MD можна конвертувати в HTML, PDF або зображення, щоб скористатися перевагами інших форматів для конкретних завдань.

Інші підтримувані перетворення HTML

Ви також можете конвертувати HTML у багато інших форматів файлів:

HTML TO JPEG (JPEG Image)
HTML TO PDF (Portable Document Format)
HTML TO PNG (Portable Network Graphics)
HTML TO XPS (XML Paper Specifications)
HTML TO BMP (Bitmap Image)
HTML TO GIF (Graphical Interchange Format)
HTML TO TIFF (Tagged Image Format)
HTML TO MD (Markdown Language)
HTML TO MHTML (Web Page Archive Format)