Конвертація HTML у XPS онлайн

Ви можете перевірити якість перетворення HTML у XPS прямо у своєму браузері! Будь ласка, завантажте файл HTML із локальної файлової системи, виберіть потрібний вихідний формат зі списку та запустіть приклад. Ви одразу отримаєте результат окремим файлом. Це швидко, легко, безпечно та абсолютно безкоштовно!


Перетворення HTML на XPS за допомогою Java

Щоб конвертувати HTML у XPS, ми використаємо Aspose.HTML для Java API, багатий, потужний і простий у використанні API обробки документів і перетворення для платформи Java. Часто потрібні перетворення HTML, щоб скористатися перевагами інших форматів. Ви можете програмно перетворити HTML на XPS із повним контролем над широким діапазоном параметрів перетворення. Потужна бібліотека Java дозволяє швидко і якісно конвертувати HTML в популярні формати!

Вихідний Java код для перетворення HTML у XPS

// Initialize HTML document from a file
HTMLDocument htmltoxps = new HTMLDocument("document.html");
try {
  // Initialize XpsSaveOptions
  XpsSaveOptions xpsOptions = new XpsSaveOptions();

  // Convert HTML to XPS
  Converter.convertHTML(
      htmltoxps,
       xpsOptions,
      "output.xps"
  );
} finally {
  if (htmltoxps != null) {
    htmltoxps.dispose();
  }
} 

Кроки для перетворення HTML на XPS за допомогою Java

Якщо ви бажаєте розглянути функцію перетворення у своєму продукті або програмно перетворити HTML на XPS, перегляньте приклад коду Java вище або вивчіть розділи документації. Розробники можуть легко конвертувати HTML-файл у XPS лише за допомогою кількох рядків коду:

 1. Додайте посилання на бібліотеку до свого проекту Java.
 2. Відкрийте існуючий файл HTML.
 3. Створіть новий об’єкт XpsSaveOptions.
 4. Викличте метод convertHTML(), щоб конвертувати HTML у XPS.
 5. Файл XPS буде збережено за вказаним шляхом.

Безкоштовні Онлайн Конвертери

Aspose.HTML пропонує безкоштовний конвертер HTML для перетворення HTML документів у файли форматів PDF, XPS, DOCX, JPG, PNG, BMP, TIFF, GIF та інших. Він працює на всіх платформах, включаючи Windows, Linux, Mac OS, Android та iOS. Усі файли обробляються на наших серверах. Вам не потрібно встановлювати плагіни або додаткове програмне забезпечення. Просто завантажте, конвертуйте документи й отримайте результати за кілька секунд. Спробуйте наш потужний онлайн-конвертер HTML безкоштовно зараз!

Системні вимоги

Перш ніж запускати код прикладу перетворення, переконайтеся, що у вас є такі передумови.

 • Microsoft Windows або сумісна ОС з Java Runtime Environment для додатків JSP/JSF і настільних додатків.
 • Отримайте останню версію Aspose.HTML для Java безпосередньо від Maven.

Початок роботи з Java HTML Parser Library

HTML API — це розширена бібліотека веб-збирання та аналізу HTML. Можна створювати, редагувати, переміщатися між вузлами, витягувати дані та конвертувати файли HTML, XHTML і MHTML у PDF, зображення та інші формати. Крім того, він також готово обробляє CSS, HTML Canvas, SVG, XPath і JavaScript для розширення завдань маніпулювання. Це окремий API, який не потребує встановлення програмного забезпечення.
Ви можете завантажити його останню версію безпосередньо з Aspose Maven Repository і встановити її у своєму проекті на основі Maven, додавши наступні конфігурації до pom.xml.

Репозиторій

<repository>
<id>AsposeJavaAPI</id>
<name>Aspose Java API</name>
<url>https://repository.aspose.com/repo/</url>
</repository>

Залежність

<dependency>
<groupId>com.aspose</groupId>
<artifactId>aspose-html</artifactId>
<version>version of aspose-html API</version>
<classifier>jdk17</classifier>
</dependency>

HTML What is HTML File Format

HTML (HyperText Markup Language) — стандартна мова розмітки для документів, створених для відображення в браузерах. Останній варіант, відомий як HTML 5, надає велику гнучкість для роботи з мовою. HTML-сторінки або отримуються з сервера, на якому вони розміщені, або також можуть бути завантажені з локальної системи. Кожна HTML-сторінка складається з таких елементів HTML, як форми, текст, зображення, анімація, посилання тощо. Ці елементи представлені такими тегами, як img, a, p та іншими, де кожен тег має початок і кінець. Він також може вбудовувати програми, написані мовами сценаріїв, такими як JavaScript і таблиці стилів (CSS), для загального представлення макета.

XPS What is XPS File Format

Файл XPS представляє файли макетів сторінок, які базуються на XML Paper Specifications, створених Microsoft. Цей формат був розроблений корпорацією Майкрософт як заміна формату файлу EMF і схожий на формат файлу PDF, але використовує XML у макеті, зовнішньому вигляді та інформації для друку документа. Насправді більш виправдано сказати, що XPS є спробою PDF, але не зміг отримати достатньої популярності як PDF з кількох причин. Microsoft надає XPS Document Writer за замовчуванням, починаючи з Windows 7, для створення файлів XPS. Файли XPS можна створити, вибравши «Microsoft XPS Document Writer» як принтер під час друку документа.

Інші підтримувані перетворення HTML

Ви також можете конвертувати HTML у багато інших форматів файлів:

HTML TO JPEG (JPEG Image)
HTML TO PDF (Portable Document Format)
HTML TO PNG (Portable Network Graphics)
HTML TO XPS (XML Paper Specifications)
HTML TO BMP (Bitmap Image)
HTML TO GIF (Graphical Interchange Format)
HTML TO TIFF (Tagged Image Format)
HTML TO MD (Markdown Language)
HTML TO MHTML (Web Page Archive Format)