Конвертуйте MD у PDF онлайн

Ви можете перевірити якість перетворення MD у PDF прямо у своєму браузері! Будь ласка, завантажте файл MD з локальної файлової системи, виберіть необхідний вихідний формат зі списку та запустіть приклад. Ви одразу отримаєте результат окремим файлом. Це швидко, легко, безпечно та абсолютно безкоштовно!


Перетворення MD на PDF за допомогою Java

Щоб конвертувати MD у PDF, ми використаємо Aspose.HTML для Java API, багатий, потужний і простий у використанні API обробки документів і перетворення для платформи Java. Перетворення уцінки часто потрібні, щоб скористатися перевагами інших форматів. Ви можете перетворити MD у PDF програмним шляхом із повним контролем над широким діапазоном параметрів перетворення. Потужна бібліотека Java дозволяє швидко і якісно конвертувати Markdown в популярні формати!

Вихідний код Java для перетворення MD на PDF

// Prepare a simple Markdown example
String code = "### Hello World\n" +
       "\r\n\n" +
       "\n" +
       "[visit applications](https://products.aspose.app/html/family)\n";
// Create a Markdown file
try (java.io.FileWriter fileWriter = new java.io.FileWriter("document.md")) {
  fileWriter.write(code);
}

// Convert Markdown to HTML document
com.aspose.html.HTMLDocument document = com.aspose.html.converters.Converter.convertMarkdown("document.md");
try {
  // Convert HTML document to PDF file format
  com.aspose.html.converters.Converter.convertHTML(
      document,
      new com.aspose.html.saving.PdfSaveOptions(),          
      "output_md.pdf"
  );
} finally {
  if (document != null) {
    document.dispose();
  }
}

Кроки перетворення MD на PDF на Java

Якщо ви бажаєте розглянути функцію перетворення у своєму продукті або програмно перетворити MD у PDF, перегляньте приклад коду Java вище або вивчіть розділи документації. Розробники можуть легко конвертувати файл Markdown у формат PDF лише за допомогою кількох рядків коду:

 1. Додайте посилання на бібліотеку до свого проекту Java.
 2. Створіть або ініціалізуйте вихідний файл Markdown.
 3. Перетворіть Markdown на HTML. Використовуйте метод convertMarkdown(), щоб зберегти Markdown як документ HTML.
 4. Створіть новий об’єкт PdfSaveOptions.
 5. Використовуйте метод convertHTML(), щоб відтворити проміжний HTML-документ у PDF-файл.

Безкоштовні Онлайн Конвертери

Aspose.HTML пропонує безкоштовний конвертер MD для перетворення MD документів у файли форматів PDF, XPS, DOCX, JPG, PNG, BMP, TIFF, GIF та інших. Він працює на всіх платформах, включаючи Windows, Linux, Mac OS, Android та iOS. Усі файли обробляються на наших серверах. Вам не потрібно встановлювати плагіни або додаткове програмне забезпечення. Просто завантажте, конвертуйте документи й отримайте результати за кілька секунд. Спробуйте наш потужний онлайн-конвертер MD безкоштовно зараз!

Системні вимоги

Перш ніж запускати код прикладу перетворення, переконайтеся, що у вас є такі передумови.

 • Microsoft Windows або сумісна ОС з Java Runtime Environment для додатків JSP/JSF і настільних додатків.
 • Отримайте останню версію Aspose.HTML для Java безпосередньо від Maven.

Початок роботи з Java HTML Parser Library

HTML API — це розширена бібліотека веб-збирання та аналізу HTML. Можна створювати, редагувати, переміщатися між вузлами, витягувати дані та конвертувати файли HTML, XHTML і MHTML у PDF, зображення та інші формати. Крім того, він також готово обробляє CSS, HTML Canvas, SVG, XPath і JavaScript для розширення завдань маніпулювання. Це окремий API, який не потребує встановлення програмного забезпечення.
Ви можете завантажити його останню версію безпосередньо з Aspose Maven Repository і встановити її у своєму проекті на основі Maven, додавши наступні конфігурації до pom.xml.

Репозиторій

<repository>
<id>AsposeJavaAPI</id>
<name>Aspose Java API</name>
<url>https://repository.aspose.com/repo/</url>
</repository>

Залежність

<dependency>
<groupId>com.aspose</groupId>
<artifactId>aspose-html</artifactId>
<version>version of aspose-html API</version>
<classifier>jdk17</classifier>
</dependency>

MD What is MD File Format

Markdown — це полегшена мова розмітки, розроблена для позначення форматування у звичайному тексті. Файли MD використовують мову Markdown, запропоновану та розроблену Джоном Грубером. Вони містять вбудовані текстові символи, які визначають спосіб форматування тексту, наприклад відступи, форматування таблиці, шрифти та заголовки. Його дизайн дозволяє легко конвертувати його в багато вихідних форматів, але спочатку він створювався лише для перетворення в HTML. Markdown часто використовується як формат для документації та файлів readme, оскільки він дозволяє писати в стилі, який легко читати та писати. Крім того, файли MD можна конвертувати в HTML, PDF або зображення, щоб скористатися перевагами інших форматів для конкретних завдань.

PDF What is PDF File Format

Portable Document Format (PDF) — це тип документа, створений Adobe ще в 1990-х роках. Метою цього формату файлів було запровадження стандарту для представлення документів та інших довідкових матеріалів у форматі, незалежному від прикладного програмного забезпечення, апаратного забезпечення та операційної системи. PDF-файли можна відкривати в Adobe Acrobat Reader/Writer, а також у більшості сучасних браузерів, таких як Chrome, Safari та Firefox, за допомогою розширень/плагінів. Формат файлу PDF може містити таку інформацію, як текст, зображення, гіперпосилання, поля форм, мультимедіа, цифрові підписи, вкладення, метадані, геопросторові об’єкти та 3D-об’єкти, які можуть стати частиною вихідного документа.

Інші підтримувані перетворення MD

Ви також можете конвертувати Markdown у багато інших форматів файлів:

MD TO Image (Image Formats)
MD TO PDF (Portable Document Format)
MD TO XPS (XML Paper Specifications)
MD TO HTML (HyperText Markup Language)
MD TO MHTML (Web Page Archive Format)