Перетворення MHTML на XPS онлайн

Ви можете перевірити якість перетворення MHTML у XPS прямо у своєму браузері! Будь ласка, завантажте файл MHTML із локальної файлової системи, виберіть необхідний вихідний формат зі списку та запустіть приклад. Ви одразу отримаєте результат окремим файлом. Це швидко, легко, безпечно та абсолютно безкоштовно!


Перетворення MHTML на XPS за допомогою Java

Щоб конвертувати MHTML у XPS, ми використаємо Aspose.HTML для Java API, багатий, потужний і простий у використанні API обробки документів і перетворення для платформи Java. Часто потрібні перетворення MHTML, щоб скористатися перевагами інших форматів. Ви можете програмно перетворити MHTML на XPS із повним контролем над широким діапазоном параметрів перетворення. Потужна бібліотека Java дозволяє швидко і якісно конвертувати MHTML в популярні формати!

Вихідний Java код для перетворення MHTML на XPS

// Open an existing MHTML file for reading
try (java.io.FileInputStream fileInputStream = new java.io.FileInputStream("sample.mht")) {
  
  // Call the convertMHTML() method to convert the MHTML to XPS
  com.aspose.html.converters.Converter.convertMHTML(
      fileInputStream,
      new com.aspose.html.saving.XpsSaveOptions(),
      "output.xps"
  );
}

Кроки для перетворення MHTML на XPS за допомогою Java

Якщо ви бажаєте розглянути функцію перетворення у своєму продукті або програмно перетворити MHTML на XPS, перегляньте приклад коду Java вище або вивчіть розділи документації. Розробники можуть легко конвертувати файл MHTML у формат XPS лише за кілька рядків коду:

 1. Додайте посилання на бібліотеку до свого проекту Java.
 2. Завантажте файл MHTML.
 3. Створіть новий об’єкт XpsSaveOptions.
 4. Використовуйте метод convertMHTML(), щоб перетворити документ MHTML у файл XPS.

Безкоштовні Онлайн Конвертери

Aspose.HTML пропонує безкоштовний конвертер MHTML для перетворення MHTML документів у файли форматів PDF, XPS, DOCX, JPG, PNG, BMP, TIFF, GIF та інших. Він працює на всіх платформах, включаючи Windows, Linux, Mac OS, Android та iOS. Усі файли обробляються на наших серверах. Вам не потрібно встановлювати плагіни або додаткове програмне забезпечення. Просто завантажте, конвертуйте документи й отримайте результати за кілька секунд. Спробуйте наш потужний онлайн-конвертер MHTML безкоштовно зараз!

Системні вимоги

Перш ніж запускати код прикладу перетворення, переконайтеся, що у вас є такі передумови.

 • Microsoft Windows або сумісна ОС з Java Runtime Environment для додатків JSP/JSF і настільних додатків.
 • Отримайте останню версію Aspose.HTML для Java безпосередньо від Maven.

Початок роботи з Java HTML Parser Library

HTML API — це розширена бібліотека веб-збирання та аналізу HTML. Можна створювати, редагувати, переміщатися між вузлами, витягувати дані та конвертувати файли HTML, XHTML і MHTML у PDF, зображення та інші формати. Крім того, він також готово обробляє CSS, HTML Canvas, SVG, XPath і JavaScript для розширення завдань маніпулювання. Це окремий API, який не потребує встановлення програмного забезпечення.
Ви можете завантажити його останню версію безпосередньо з Aspose Maven Repository і встановити її у своєму проекті на основі Maven, додавши наступні конфігурації до pom.xml.

Репозиторій

<repository>
<id>AsposeJavaAPI</id>
<name>Aspose Java API</name>
<url>https://repository.aspose.com/repo/</url>
</repository>

Залежність

<dependency>
<groupId>com.aspose</groupId>
<artifactId>aspose-html</artifactId>
<version>version of aspose-html API</version>
<classifier>jdk17</classifier>
</dependency>

MHTML What is MHTML File Format

Файли з розширенням MHTML представляють собою формат архіву веб-сторінки, який можна створити за допомогою кількох різних програм. Формат відомий як архівний, оскільки він зберігає веб-код HTML і пов’язані ресурси в одному файлі. Ці ресурси містять будь-що, пов’язане з веб-сторінкою, наприклад зображення, аплети, анімацію, аудіофайли тощо. Файли MHTML можна відкривати в різноманітних програмах, таких як Internet Explorer і Microsoft Word. Формат файлу MHTML кодує вміст сторінки, подібно до специфікацій, визначених у message/rfc822, які є специфікаціями електронної пошти з простим текстом. Фактичні специфікації формату описані в RFC 2557.

XPS What is XPS File Format

Файл XPS представляє файли макетів сторінок, які базуються на XML Paper Specifications, створених Microsoft. Цей формат був розроблений корпорацією Майкрософт як заміна формату файлу EMF і схожий на формат файлу PDF, але використовує XML у макеті, зовнішньому вигляді та інформації для друку документа. Насправді більш виправдано сказати, що XPS є спробою PDF, але не зміг отримати достатньої популярності як PDF з кількох причин. Microsoft надає XPS Document Writer за замовчуванням, починаючи з Windows 7, для створення файлів XPS. Файли XPS можна створити, вибравши «Microsoft XPS Document Writer» як принтер під час друку документа.

Інші підтримувані конвертації MHTML

Ви також можете конвертувати MHTML у багато інших форматів файлів:

MHTML TO JPEG (JPEG Image)
MHTML TO PDF (Portable Document Format)
MHTML TO PNG (Portable Network Graphics)
MHTML TO XPS (XML Paper Specifications)