Перетворення SVG на TIFF онлайн

Ви можете перевірити якість перетворення SVG у TIFF прямо у своєму браузері! Будь ласка, завантажте файл SVG із локальної файлової системи, виберіть необхідний вихідний формат зі списку та запустіть приклад. Ви одразу отримаєте результат окремим файлом. Це швидко, легко, безпечно та абсолютно безкоштовно!


Перетворення SVG на TIFF за допомогою Java

Щоб конвертувати SVG у TIFF, ми використаємо Aspose.HTML для Java API, багатий, потужний і простий у використанні API обробки документів і перетворення для платформи Java. Конвертація SVG часто потрібна, щоб скористатися перевагами інших форматів. Ви можете програмно перетворити SVG у TIFF із повним контролем над широким діапазоном параметрів перетворення. Потужна бібліотека Java дозволяє швидко та якісно конвертувати SVG у популярні формати!

Вихідний код Java для перетворення SVG на TIFF

// Prepare SVG code and save it to a file
String code = "<svg xmlns='http://www.w3.org/2000/svg'>\n" +
       "<circle cx='50' cy='50' r='40' stroke='black' stroke-width='3' fill='red' />\n" +
       "</svg>\n";
try (java.io.FileWriter fileWriter = new java.io.FileWriter("document.svg")) {
  fileWriter.write(code);
}

// Initialize an SVG document from the file
com.aspose.html.dom.svg.SVGDocument document = new com.aspose.html.dom.svg.SVGDocument("document.svg");
try {
  // Initialize ImageSaveOptions
  com.aspose.html.saving.ImageSaveOptions options = new com.aspose.html.saving.ImageSaveOptions(com.aspose.html.rendering.image.ImageFormat.Tiff);

  // Convert SVG to TIFF
  com.aspose.html.converters.Converter.convertSVG(
      document,
      options,
      "output.tiff"
  );
} finally {
  if (document != null) {
    document.dispose();
  }
}

Кроки конвертації SVG у TIFF за допомогою Java

Якщо ви бажаєте розглянути функцію конвертації у своєму продукті або програмно перетворити SVG у TIFF, перегляньте приклад коду Java вище або вивчіть розділи документації. Розробники можуть легко перетворити файл SVG на зображення TIFF лише за кілька рядків коду:

 1. Додайте посилання на бібліотеку до свого проекту Java.
 2. Завантажте файл SVG.
 3. Створіть новий об’єкт ImageSaveOptions і вкажіть ImageFormat.
 4. Використовуйте метод convertSVG(), щоб перетворити SVG на TIFF.

Безкоштовні Онлайн Конвертери

Aspose.HTML пропонує безкоштовний конвертер SVG для перетворення SVG документів у файли форматів PDF, XPS, DOCX, JPG, PNG, BMP, TIFF, GIF та інших. Він працює на всіх платформах, включаючи Windows, Linux, Mac OS, Android та iOS. Усі файли обробляються на наших серверах. Вам не потрібно встановлювати плагіни або додаткове програмне забезпечення. Просто завантажте, конвертуйте документи й отримайте результати за кілька секунд. Спробуйте наш потужний онлайн-конвертер SVG безкоштовно зараз!

Системні вимоги

Перш ніж запускати код прикладу перетворення, переконайтеся, що у вас є такі передумови.

 • Microsoft Windows або сумісна ОС з Java Runtime Environment для додатків JSP/JSF і настільних додатків.
 • Отримайте останню версію Aspose.HTML для Java безпосередньо від Maven.

Початок роботи з Java HTML Parser Library

HTML API — це розширена бібліотека веб-збирання та аналізу HTML. Можна створювати, редагувати, переміщатися між вузлами, витягувати дані та конвертувати файли HTML, XHTML і MHTML у PDF, зображення та інші формати. Крім того, він також готово обробляє CSS, HTML Canvas, SVG, XPath і JavaScript для розширення завдань маніпулювання. Це окремий API, який не потребує встановлення програмного забезпечення.
Ви можете завантажити його останню версію безпосередньо з Aspose Maven Repository і встановити її у своєму проекті на основі Maven, додавши наступні конфігурації до pom.xml.

Репозиторій

<repository>
<id>AsposeJavaAPI</id>
<name>Aspose Java API</name>
<url>https://repository.aspose.com/repo/</url>
</repository>

Залежність

<dependency>
<groupId>com.aspose</groupId>
<artifactId>aspose-html</artifactId>
<version>version of aspose-html API</version>
<classifier>jdk17</classifier>
</dependency>

SVG What is SVG File Format

Файли SVG — це файли масштабованої векторної графіки, які використовують текстовий формат на основі XML для опису зовнішнього вигляду зображення. Слово «масштабований» означає, що SVG можна масштабувати до різних розмірів без втрати якості. Текстовий опис таких файлів робить їх незалежними від роздільної здатності. Це один із найбільш використовуваних форматів для створення веб-сайтів і друку графіки для досягнення масштабованості. Файли SVG можна переглядати/відкривати майже в усіх сучасних браузерах, включаючи Chrome, Internet Explorer, Firefox і Safari.

TIFF What is TIFF File Format

TIFF або TIF представляє растрові зображення, які призначені для використання на різних пристроях, які відповідають цьому стандарту формату файлів. TIFF став популярним форматом для зберігання глибоких кольорових зображень. Він здатний описувати дані дворівневого зображення, відтінків сірого, кольору палітри та повнокольорового зображення в кількох колірних просторах. Він підтримує схеми стиснення як із втратами, так і без втрат, щоб вибрати між простором і часом для програм, які використовують формат. Формат не залежить від машини та не має обмежень, таких як процесори, операційні системи чи файлові системи.

Інші підтримувані перетворення SVG

Ви також можете конвертувати SVG у багато інших форматів файлів:

SVG TO JPEG (JPEG Image)
SVG TO PDF (Portable Document Format)
SVG TO PNG (Portable Network Graphics)
SVG TO XPS (XML Paper Specifications)
SVG TO BMP (Bitmap Image)
SVG TO GIF (Graphical Interchange Format)
SVG TO TIFF (Tagged Image Format)