Конвертуйте SVG у XPS онлайн

Ви можете перевірити якість перетворення SVG у XPS прямо у своєму браузері! Будь ласка, завантажте файл SVG із локальної файлової системи, виберіть необхідний вихідний формат зі списку та запустіть приклад. Ви одразу отримаєте результат окремим файлом. Це швидко, легко, безпечно та абсолютно безкоштовно!


Перетворення SVG на XPS за допомогою Java

Щоб конвертувати SVG у XPS, ми використаємо Aspose.HTML для Java API, багатий, потужний і простий у використанні API обробки документів і перетворення для платформи Java. Конвертація SVG часто потрібна, щоб скористатися перевагами інших форматів. Ви можете програмно перетворити SVG на XPS із повним контролем над широким діапазоном параметрів перетворення. Потужна бібліотека Java дозволяє швидко та якісно конвертувати SVG у популярні формати!

Вихідний Java код для перетворення SVG у XPS

// Initialize an SVG document from a file.
com.aspose.html.dom.svg.SVGDocument document = new com.aspose.html.dom.svg.SVGDocument("document.svg");
try {
  // Initialize XpsSaveOptions
  com.aspose.html.saving.XpsSaveOptions options = new com.aspose.html.saving.XpsSaveOptions();

  // Convert SVG to XPS
  com.aspose.html.converters.Converter.convertSVG(
      document,
      options,
      "output.xps"
  );
} finally {
  if (document != null) {
    document.dispose();
  }
}

Кроки для перетворення SVG на XPS

Якщо ви бажаєте розглянути функцію перетворення у своєму продукті або програмно перетворити SVG на XPS, перегляньте приклад коду Java вище або вивчіть розділи документації. Розробники можуть легко конвертувати файл SVG у формат XPS лише за кілька рядків коду:

 1. Додайте посилання на бібліотеку до свого проекту Java.
 2. Завантажте файл SVG.
 3. Створіть новий об’єкт XpsSaveOptions.
 4. Використовуйте метод convertSVG(), щоб перетворити документ SVG на файл XPS.

Безкоштовні Онлайн Конвертери

Aspose.HTML пропонує безкоштовний конвертер SVG для перетворення SVG документів у файли форматів PDF, XPS, DOCX, JPG, PNG, BMP, TIFF, GIF та інших. Він працює на всіх платформах, включаючи Windows, Linux, Mac OS, Android та iOS. Усі файли обробляються на наших серверах. Вам не потрібно встановлювати плагіни або додаткове програмне забезпечення. Просто завантажте, конвертуйте документи й отримайте результати за кілька секунд. Спробуйте наш потужний онлайн-конвертер SVG безкоштовно зараз!

Системні вимоги

Перш ніж запускати код прикладу перетворення, переконайтеся, що у вас є такі передумови.

 • Microsoft Windows або сумісна ОС з Java Runtime Environment для додатків JSP/JSF і настільних додатків.
 • Отримайте останню версію Aspose.HTML для Java безпосередньо від Maven.

Початок роботи з Java HTML Parser Library

HTML API — це розширена бібліотека веб-збирання та аналізу HTML. Можна створювати, редагувати, переміщатися між вузлами, витягувати дані та конвертувати файли HTML, XHTML і MHTML у PDF, зображення та інші формати. Крім того, він також готово обробляє CSS, HTML Canvas, SVG, XPath і JavaScript для розширення завдань маніпулювання. Це окремий API, який не потребує встановлення програмного забезпечення.
Ви можете завантажити його останню версію безпосередньо з Aspose Maven Repository і встановити її у своєму проекті на основі Maven, додавши наступні конфігурації до pom.xml.

Репозиторій

<repository>
<id>AsposeJavaAPI</id>
<name>Aspose Java API</name>
<url>https://repository.aspose.com/repo/</url>
</repository>

Залежність

<dependency>
<groupId>com.aspose</groupId>
<artifactId>aspose-html</artifactId>
<version>version of aspose-html API</version>
<classifier>jdk17</classifier>
</dependency>

SVG What is SVG File Format

Файли SVG — це файли масштабованої векторної графіки, які використовують текстовий формат на основі XML для опису зовнішнього вигляду зображення. Слово «масштабований» означає, що SVG можна масштабувати до різних розмірів без втрати якості. Текстовий опис таких файлів робить їх незалежними від роздільної здатності. Це один із найбільш використовуваних форматів для створення веб-сайтів і друку графіки для досягнення масштабованості. Файли SVG можна переглядати/відкривати майже в усіх сучасних браузерах, включаючи Chrome, Internet Explorer, Firefox і Safari.

XPS What is XPS File Format

Файл XPS представляє файли макетів сторінок, які базуються на XML Paper Specifications, створених Microsoft. Цей формат був розроблений корпорацією Майкрософт як заміна формату файлу EMF і схожий на формат файлу PDF, але використовує XML у макеті, зовнішньому вигляді та інформації для друку документа. Насправді більш виправдано сказати, що XPS є спробою PDF, але не зміг отримати достатньої популярності як PDF з кількох причин. Microsoft надає XPS Document Writer за замовчуванням, починаючи з Windows 7, для створення файлів XPS. Файли XPS можна створити, вибравши «Microsoft XPS Document Writer» як принтер під час друку документа.

Інші підтримувані перетворення SVG

Ви також можете конвертувати SVG у багато інших форматів файлів:

SVG TO JPEG (JPEG Image)
SVG TO PDF (Portable Document Format)
SVG TO PNG (Portable Network Graphics)
SVG TO XPS (XML Paper Specifications)
SVG TO BMP (Bitmap Image)
SVG TO GIF (Graphical Interchange Format)
SVG TO TIFF (Tagged Image Format)