Aspose.HTML for .NET – це розширений API обробки HTML для виконання широкого спектру завдань керування та маніпулювання в кросплатформних програмах. API призначений для створення, модифікації, вилучення даних, конвертації та відтворення документів HTML без будь-якого зовнішнього програмного забезпечення. Крім того, він підтримує такі популярні формати файлів, як EPUB, MHTML, XML, SVG і Markdown, а також рендеринг у формати PDF, DOCX, XPS і зображення. Aspose.HTML для .NET повністю написаний на C# і може використовуватися для створення будь-якого типу 32-розрядних або 64-розрядних додатків .NET, включаючи ASP.NET, WCF, WinForms і .NET Core. Крім того, об’єктна модель HTML-документа інтегрована із вбудованими форматами та специфікаціями, такими як CSS, HTML Canvas, SVG, XPath і JavaScript, що розширює функціональність маніпуляції та якість візуалізації.

Розширені функції .NET HTML API

Впровадити специфікації W3C

Реалізація шаблонів за допомогою злиття шаблонів

Заповніть шаблон різними джерелами даних

Завантажувати формати файлів EPUB і MHTML

Виводити кілька документів одночасно

Верхній і нижній колонтитули під час перетворення HTML у PDF

Видобути дані з Інтернету

Функції API в документації

Ви можете переглянути повний список функцій Aspose.HTML у нашій документації. Використання бібліотеки Aspose.HTML C# у вашому проекті дозволяє виконувати такі завдання:

Перетворення HTML у PDF, зображення та інші формати на C#

C# API дозволяє за допомогою лише кількох рядків коду реалізувати HTML у PDF, HTML у зображення або будь-яке інше перетворення для ваших програм .NET. Процес перетворення простий і надійний, що робить Aspose.HTML для .NET API ідеальним вибором.

Перетворення HTML у PDF – C#using Aspose.HTML;
using Aspose.HTML.Saving;
using Aspose.HTML.Converters;
...

  // Load an HTML file to be converted
  using var document = new HTMLDocument("input.html")

  // Create an instance of the PdfSaveOptions class
  var pdfSaveOptions = new PdfSaveOptions();

  // Convert HTML to PDF
  Converter.ConvertHTML(document, pdfSaveOptions, "output.pdf");


Ви можете спробувати онлайн HTML Converter.

Ви також можете конвертувати HTML, XHTML, MHTML, Markdown, EPUB або SVG у багато інших форматів файлів, у тому числі кілька перелічених нижче:

Об’єднайте файли HTML, MHTML, EPUB і MD

API Aspose.HTML для .NET полегшує процес об’єднання файлів для розробників: завантажує файли за допомогою HTMLDocument; створює екземпляр Renderer і необхідний пристрій виведення; використовує Render() метод для об’єднання всіх документів HTML.
Крім того, ви можете об'єднувати файли в режимі реального часу! Комбінуйте HTML, MHTML, Markdown і EPUB у PDF, XPS, DOCX, TIFF і багато інших форматів файлів:

Редагування файлів HTML

Aspose.HTML для .NET дозволяє створювати та редагувати документи HTML за допомогою Document Object Model (DOM). DOM – це інтерфейс програмування для документів HTML, який представляє документ (як вузли та об’єкти) у вигляді дерева вузлів, де кожен вузол представляє частину документа. API Aspose.HTML для .NET дозволяє підключатися до сторінки та змінювати структуру, стиль і вміст документа. Ви можете змінити документ, вставивши нові вузли та видаливши або відредагувавши вміст існуючих вузлів.

 • навігація в документах HTML за допомогою різних методів, таких як обхід елементів, обхід документів, запити XPath і запити селектора CSS,
 • видалити та замінити вузли HTML,
 • видобувати та редагувати CSS з HTML,
 • налаштувати пісочницю документів тощо.

.NET HTML API допомагає розробникам читати, змінювати, переміщатися та редагувати документи (X)HTML. Нижче наведено деякі функції редагування файлів, які може виконувати Aspose.HTML для .NET API:

Ви можете легко редагувати документи, генерувати HTML-код і очищати дані з Інтернету онлайн або програмним шляхом за допомогою таких інструментів:

Підтримка Markdown

Markdown – це мова розмітки із синтаксисом форматування звичайного тексту. Markdown часто використовується як формат для документації та файлів readme, оскільки він дозволяє писати в стилі, який легко читати та писати. Aspose.HTML надає потужний і гнучкий конвертер Markdown, який може конвертувати в обох напрямках з Markdown у HTML і з HTML у Markdown. Крім того, API конвертера має набір попередньо визначених правил, тож ви можете конвертувати HTML у Markdown за допомогою автентичного синтаксису Markdown, модифікації GitLab Flavored Markdown або навіть налаштувати правила відповідно до ваших потреб.

Перетворення HTML на Markdown – C#using Aspose.Html;
using Aspose.HTML.Saving;
...

	// Load an HTML file
	using var document = new HTMLDocument("document.html");

	// Convert HTML to Markdown using a set of features supported by GitLab Flavored Markdown
	document.Save("output.md", MarkdownSaveOptions.Git);


Зворотне перетворення так просто! Використовуючи бібліотеку класів Aspose.HTML у своїй програмі C#, ви можете легко перетворити Markdown у файл HTML за допомогою лише одного рядка коду!

Перетворення Markdown на HTML – C#using Aspose.Html.Converters;
...

	// Convert Markdown to HTML
	Converter.ConvertMarkdown("document.md", "output.html");Спробуйте онлайн-конвертер Markdown Converter! Ви можете конвертувати Markdown у PDF, XPS, DOCX, JPG, PNG, BMP, TIFF, GIF і MHTML. Завантажте, трансформуйте свої документи та отримуйте результати за кілька секунд. Вам не потрібне додаткове програмне забезпечення.

Бібліотека Aspose.HTML для .NET надає API аналізу Markdown для платформи C#. Ви можете створювати, редагувати, зберігати, об’єднувати, конвертувати файли MD в інші формати файлів, а також додавати посилання, списки, блоки коду, зображення та інші елементи у файли Markdown, перейшовши за посиланнями:

Електронні книги та веб-архіви

Aspose.HTML для .NET може завантажувати файли EPUB і MHTML для виконання різноманітних операцій, включаючи перетворення у формати фіксованого макета та растрових зображень.

Перетворення EPUB на PDF – C#using Aspose.Html.Converters;
using Aspose.Html.Saving;
...

	// Open an existing EPUB file for reading
  using var stream = File.OpenRead("input.epub");

  // Create an instance of PdfSaveOptions
  var options = new PdfSaveOptions();

  // Call the ConvertEPUB method to convert EPUB to PDF
  Converter.ConvertEPUB(stream, options, "output.pdf");


Перетворення MHTML на PDF – C#using Aspose.Html.Converters;
using Aspose.Html.Saving;
...

	 // Open an existing MHTML file for reading
   using var stream = File.OpenRead("input.mht");

   // Create an instance of PdfSaveOptions
   var options = new PdfSaveOptions();

   // Call the ConvertMHTML method to convert MHTML to PDF
   Converter.ConvertMHTML(stream, options, output.pdf);Ви можете спробувати онлайн MHTML Converter та онлайн Конвертер EPUB. Наші інструменти конвертації на основі браузера працюють на всіх платформах, включаючи Windows, Linux, Mac OS, Android та iOS. Конвертери сумісні з усіма ПК, смартфонами та планшетами.

Веб-скрейпінг

Веб-скрапінг, також добре відомий як веб-збір, вилучення веб-даних або веб-сканування, є технікою вилучення даних із веб-сайту. Aspose.HTML не підтримує готовий модуль веб-скрапінгу. Однак, використовуючи API Aspose.HTML, який повністю базується на специфікації W3C і підтримує запити XPath і CSS Selector, ви можете легко перевірити вміст будь-якого HTML-документа та створити власне рішення для веб-скрапінгу.

Просте вилучення веб-даних – C#using Aspose.Html;
...

  // Create an instance of the HTML document with a website as a parameter
  using var document = new Aspose.Html.HTMLDocument("https://en.wikipedia.org/wiki/Aspose_API");

  // Get all anchor-elements
  var elements = document.QuerySelectorAll("a");

  // Dump the anchor-element data to the console
  elements.Cast<HTMLAnchorElement>().ToList().ForEach(x =>
    {
      System.Console.WriteLine("[Href]: " + x.Href);
      System.Console.WriteLine("[Content]: " + x.TextContent);
    });Aspose.HTML пропонує безкоштовні онлайнові застосунки Вилучення даних, які дозволяють отримати дані із веб-сайтів. Наші додатки безпечні, працюють на будь-якій платформі та не потребують встановлення програмного забезпечення. Скребки даних можна використовувати для видобування зображень, отримання ключових слів із веб-сторінки тощо. Вони прості та зрозумілі у використанні, але ефективні та надійні.

Інші підтримувані функції Aspose.HTML для .NET API

Використовуйте бібліотеку Aspose.HTML C# для конвертації, об’єднання, редагування HTML-документів, вилучення даних з Інтернету тощо!  
  

Aspose.HTML пропонує індивідуальні API обробки HTML для інших популярних середовищ розробки, перерахованих нижче: