Конвертувати HTML онлайн або на C#

Перетворюйте мову розмітки гіпертексту HTML у PDF, XHTML, MHTML, Markdown, XPS, DOCX і зображення, включаючи BMP, JPG, PNG, TIFF, для створення кросплатформних програм .NET

Як конвертувати HTML на C#

Мова гіпертекстової розмітки HTML є мовою Інтернету. Зараз більшість інформації представлено на веб-сайтах у формі веб-сторінок. Тому перетворення цієї інформації на основі HTML в інші формати, такі як PDF, XPS, Microsoft® Word, Markdown і формати зображень, є звичайним сценарієм. .NET HTML API полегшує процес конвертації для розробників. Він завантажує файл за допомогою класу HTMLDocument, створює відповідний об’єкт параметрів збереження та використовує відповідний метод перетворення від Converter class.

Будь-яке перетворення, яке ви хочете виконати, передбачає завантаження документа HTML і збереження його в підтримуваному форматі. Це можуть бути різні сценарії, але це можна зробити за допомогою кількох необхідних кроків:

  1. Завантажте документ HTML в об’єкт Document за допомогою одного з конструкторів HTMLDocument(). Ви можете завантажити HTML із файлу, HTML-коду, потоку чи URL-адреси.
  2. Створіть об’єкт Параметри збереження.
  3. Викличте один із методів ConvertHTML() і передайте йому необхідні параметри.

Онлайн Конвертер HTML

Ви можете конвертувати HTML за допомогою Aspose.HTML for .NET API у реальному часі. Наступний приклад C# демонструє, як перетворити документ HTML. Завантажте файл із локальної файлової системи, виберіть вихідний формат і запустіть приклад. Ви відразу отримаєте результат. Ви можете спробувати безкоштовні Онлайн Конвертери.

Функції конвертації в документації

Головною родзинкою Aspose.HTML .NET API є функція конвертації. Перетворення між форматами потрібне з різних причин: для роботи в знайомому, зручному форматі або для використання переваг різних форматів для конкретних завдань. Простір імен Aspose.Html.Converters реалізує простий доступ до методів конвертації. Він забезпечує широкий спектр перетворень HTML у популярні формати, такі як PDF, XPS, DOCX, JPEG, PNG, BMP, TIFF, GIF, MHTML і MD. Перегляньте розділ документації Перетворення між форматами , щоб дізнатися більше про функції перетворення Aspose.HTML для .NET API.

Встановлення бібліотеки Aspose.HTML для .NET

Ця бібліотека підтримує аналіз HTML5, CSS3, SVG і HTML Canvas для створення об’єктної моделі документа (DOM) на основі стандарту WHATWG DOM. Ви можете скористатися кількома способами встановлення бібліотеки Aspose.HTML для .NET у вашій системі:

  1. Використання графічного інтерфейсу користувача NuGet Package Manager.
  2. Використання консолі диспетчера пакетів.
  3. Встановлення Aspose.HTML для .NET через MSI.

Додаткову інформацію про встановлення бібліотеки C# див. у документації Aspose.HTML .

Інші підтримувані конвертації

Ви також можете конвертувати файли HTML, XHTML, MHTML, EPUB, Markdown і SVG у багато інших форматів файлів, включаючи деякі з перелічених нижче: