Онлайн конвертер EPUB

Перевірте якість перетворення EPUB на зображення прямо у своєму браузері! Це швидко, легко, безпечно та абсолютно безкоштовно! У наведеному нижче прикладі C# показано, як конвертувати документ EPUB. Ми описуємо вихідний код для читання EPUB із файлу та подальшого перетворення EPUB у формат растрового зображення з параметрами збереження за замовчуванням. Завантажте EPUB із локальної файлової системи, виберіть вихідний формат і запустіть приклад. Ви одразу отримаєте результат окремим файлом.


Конвертація EPUB у зображення за допомогою C#

Щоб перетворити EPUB на зображення, ми використаємо Aspose.HTML для .NET API, потужний і простий у використанні API обробки і перетворення документів для платформи C#. EPUB — це відкритий формат на основі XML для цифрових книг і публікацій, які можна переглядати та читати на різних пристроях. Часто потрібно конвертувати EPUB, щоб скористатися перевагами інших форматів. Ви можете перетворити EPUB у формати зображень програмним шляхом із повним контролем над широким діапазоном параметрів перетворення. Потужний C# API дозволяє швидко та високоякісно конвертувати EPUB у зображення!


Кроки для перетворення EPUB на зображення

Якщо ви бажаєте розглянути функцію перетворення у своєму продукті або програмно перетворити EPUB на зображення, перегляньте приклад коду C# вище або ознайомтеся з розділом «Документація». Це можуть бути різні сценарії, але будь-яке перетворення EPUB можна виконати за допомогою кількох необхідних кроків:

  1. Відкрийте існуючий файл EPUB.

  2. Створіть новий об’єкт ImageSaveOptions і вкажіть ImageFormat. За замовчуванням властивість Format приймає значення - PNG.

  3. Скористайтеся методом ConvertEPUB() класу Converter, щоб зберегти EPUB як зображення. Вам потрібно передати потік файлу EPUB, параметри ImageSaveOptions і вихідний шлях до методу ConvertEPUB() для перетворення EPUB у зображення.

  4. Файл зображення буде збережено за вказаним шляхом.


Конвертація EPUB у зображення в документації

Формат EPUB набув популярності як формат електронної книги на основі XML і призначений для адаптації подання вмісту до пристрою читання. Іноді потрібно отримати зображення замість документів EPUB, наприклад зробити їх портативними та легко ділитися на різних пристроях, створити галерею зображень із електронних книг тощо. Перегляньте розділ документації [Конвертація між форматами](https:// docs.aspose.com/html/net/converting-between-formats/), щоб дізнатися більше про функції перетворення Aspose.HTML для .NET API і розглянути приклади C# для найпоширеніших сценаріїв конвертації EPUB у зображення. У статтях ви знайдете інформацію про те, як конвертувати EPUB у зображення за допомогою методів ConvertEPUB(), а також як застосувати ImageSaveOptions або ICreateStreamProvider .


Безкоштовні Онлайн Конвертери

Aspose.HTML пропонує безкоштовні веб застосунки для конвертації HTML, XHTML, MHTML, EPUB, XML або Markdown файлів у PDF, XPS, DOCX, JPG, PNG, BMP, TIFF, GIF, Markdown та інші формати. Просто завантажте, конвертуйте документи й отримайте результати за кілька секунд. Вам не потрібне додаткове програмне забезпечення. Потужний C# API дозволяє швидко та високоякісно конвертувати у популярні формати. Спробуйте наші потужні онлайн-конвертери безкоштовно зараз!

FAQ

1. Навіщо конвертувати EPUB?

Перетворення між форматами потрібне з різних причин: для роботи в знайомому, зручному форматі або для використання переваг різних форматів для конкретних завдань. Іноді файли EPUB можуть бути несумісні з певним програмним забезпеченням, і вам потрібно конвертувати їх в інший формат файлів, щоб відкрити та прочитати їх.

2. У які інші формати файлів я можу конвертувати EPUB?

API Aspose.HTML надає широкий спектр перетворень EPUB у популярні формати, такі як PDF, XPS, DOCX, JPEG, PNG, BMP, TIFF, GIF тощо.

3. Які формати підтримує Aspose.HTML?

Aspose.HTML підтримує документи HTML, XHTML, SVG, EPUB, MHTML і Markdown. У рамках згаданих документів ми також підтримуємо специфікації CSS, JavaScript, XPath і HTML5 Canvas.

Як встановити бібліотеку Aspose.HTML for .NET

Ви можете скористатися кількома способами інсталяції бібліотеки Aspose.HTML для .NET у вашій системі:

  1. Установіть пакет NuGet за допомогою графічного інтерфейсу користувача NuGet Package Manager.
  2. Встановіть пакет NuGet за допомогою консолі диспетчера пакетів. Ви можете використати таку команду PM> Install-Package Aspose.Html.
  3. Установіть Aspose.HTML для .NET через MSI.

Ця бібліотека підтримує аналіз HTML5, CSS3, SVG і HTML Canvas для створення об’єктної моделі документа (DOM) на основі стандарту WHATWG DOM. Aspose.HTML для .NET повністю написаний на C# і може використовуватися для створення будь-якого типу 32-розрядних або 64-розрядних додатків .NET, включаючи ASP.NET, WCF, WinForms і .NET Core. Перш ніж запустити приклад коду перетворення .NET, переконайтеся, що у вас ОС, як-от Microsoft Windows, або сумісна з .NET Framework або .NET Standard, і середовище розробки, як-от Microsoft Visual Studio. Додаткову інформацію про встановлення бібліотеки C# і вимоги до системи див. у документації Aspose.HTML.

EPUB What is EPUB File Format

EPUB — це формат файлу електронної книги, який надає стандартний формат цифрової публікації для видавців і споживачів. Файли EPUB можуть зберігати слова, зображення, таблиці стилів, шрифти, деталі метаданих і зміст. Цей формат уже настільки поширений, що підтримується багатьма пристроями для читання електронних книг і програмним забезпеченням. Наприклад, у Mac OS попередньо встановлене програмне забезпечення Books підтримує відкриття таких файлів. Крім того, доступно багато сумісного програмного забезпечення для смартфонів, планшетів і комп’ютерів. Стандарти файлів EPUB підтримує Міжнародний форум цифрових видавців (IDPF).

Image What is Image File Format

Існує два основних типи файлів цифрових зображень — растрові та векторні. До популярних типів растрових зображень належать формати файлів JPEG, PNG, BMP, TIFF і GIF. Растрове зображення — це двовимірний масив, який відображає кольори в пікселях у певному місці. Растрове зображення — це файл набагато більший за векторний. Растрові формати підходять для фотографій або зображень з градієнтами кольорів. Але один з головних їхніх недоліків — втрата якості при масштабуванні. Оскільки кількість пікселів є фіксованою, растрові зображення можуть стати спотвореними або розмитими при зміні розміру, щоб заповнити більший або менший простір. Збільшення розміру зображення із замалою кількістю пікселів може призвести до пікселізації, що зазвичай небажано.

Інші підтримувані конвертації EPUB

Ви також можете конвертувати EPUB у багато інших форматів файлів:

EPUB TO PDF (Portable Document Format)
EPUB TO DOCX (Microsoft Word)
EPUB TO XPS (XML Paper Specifications)
EPUB TO BMP (Bitmap Image)
EPUB TO IMAGE (Image formats)
EPUB TO JPEG (JPEG Image)
EPUB TO GIF (Graphical Interchange Format)
EPUB TO PNG (Portable Network Graphics)
EPUB TO TIFF (Tagged Image Format)