Онлайн конвертер EPUB

Перевірте якість перетворення EPUB у PDF прямо у своєму браузері! Це швидко, легко, безпечно та абсолютно безкоштовно! У наведеному нижче прикладі C# показано, як конвертувати документ EPUB. Ми описуємо вихідний код для читання EPUB із файлу та подальшого перетворення EPUB у PDF із стандартними параметрами збереження. Завантажте EPUB із локальної файлової системи, виберіть вихідний формат і запустіть приклад. Ви одразу отримаєте результат окремим файлом.


Конвертувати EPUB у PDF за допомогою C#

Щоб конвертувати EPUB у PDF, ми використаємо Aspose.HTML для .NET API, потужний і простий у використанні API обробки і перетворення документів для платформи C#. EPUB – це відкритий формат на основі XML для цифрових книг і публікацій, які можна переглядати та читати на різних пристроях. Щоб скористатися перевагами формату PDF, часто потрібно конвертувати EPUB у PDF. Розробники .NET можуть легко завантажувати та перетворювати EPUB у PDF лише за кілька рядків коду. Потужний C# API дозволяє швидко та високоякісно конвертувати EPUB у популярні формати!


Кроки для перетворення EPUB на PDF

Якщо ви бажаєте розглянути функцію перетворення у своєму продукті або програмно конвертувати EPUB у PDF, перегляньте приклад коду C# вище або ознайомтеся з розділом «Документація». API, ви можете перетворювати EPUB у PDF із повним контролем над широким діапазоном параметрів перетворення. Це можуть бути різні сценарії, але будь-яке перетворення EPUB можна виконати за допомогою кількох необхідних кроків:

  1. Відкрийте існуючий файл EPUB.
  2. Створіть новий об’єкт PdfSaveOptions .
  3. Використовуйте метод ConvertEPUB() класу Converter, щоб зберегти EPUB як файл PDF. Вам потрібно передати потік файлу EPUB, PdfSaveOptions і вихідний шлях до методу ConvertEPUB() для перетворення EPUB у PDF.
  4. PDF-файл буде збережено за вказаним шляхом.

Конвертація EPUB у PDF у документації

Формат EPUB набув популярності як формат електронної книги на основі XML і призначений для адаптації подання вмісту до пристрою читання. Іноді вам потрібно отримати PDF-документи замість EPUB, наприклад зробити їх оптимізованими для друку, безпечними та безпечними, створити копії документів EPUB тощо. Перегляньте статтю документації Перетворити EPUB у PDF , щоб дізнатися більше про функції перетворення Aspose.HTML для .NET API і розглянути приклади C# для найпоширеніших сценаріїв конвертації EPUB у PDF. У статті ви знайдете інформацію про те, як конвертувати EPUB у PDF за допомогою методів ConvertEPUB(), а також як застосувати параметри PdfSaveOptions і ICreateStreamProvider.


Безкоштовні Онлайн Конвертери

Aspose.HTML пропонує безкоштовні веб застосунки для конвертації HTML, XHTML, MHTML, EPUB, XML або Markdown файлів у PDF, XPS, DOCX, JPG, PNG, BMP, TIFF, GIF, Markdown та інші формати. Просто завантажте, конвертуйте документи й отримайте результати за кілька секунд. Вам не потрібне додаткове програмне забезпечення. Потужний C# API дозволяє швидко та високоякісно конвертувати у популярні формати. Спробуйте наші потужні онлайн-конвертери безкоштовно зараз!

FAQ

1. Навіщо конвертувати EPUB?

Перетворення між форматами потрібне з різних причин: для роботи в знайомому, зручному форматі або для використання переваг різних форматів для конкретних завдань. Іноді файли EPUB можуть бути несумісні з певним програмним забезпеченням, і вам потрібно конвертувати їх в інший формат файлів, щоб відкрити та прочитати їх.

2. Як конвертувати EPUB в PDF?

Aspose.HTML дозволяє конвертувати EPUB у PDF будь-яким способом – онлайн чи програмно. Наприклад, ви можете використати онлайн-конвертер EPUB, щоб швидко перетворити свої файли в реальному часі. Просто завантажте файл, запустіть конвертер і отримайте результат за кілька секунд! Крім того, ви можете використати Aspose.HTML for .NET API та наданий код C#, щоб програмно перетворити EPUB на PDF.

3. У які інші формати файлів я можу конвертувати EPUB?

Aspose.HTML for .NET API надає широкий спектр перетворень EPUB у популярні формати, такі як PDF, XPS, DOCX, JPEG, PNG, BMP, TIFF, GIF тощо.

4. Які формати підтримує Aspose.HTML for .NET?

Aspose.HTML підтримує документи HTML, XHTML, SVG, EPUB, MHTML і Markdown. У рамках згаданих документів ми також підтримуємо специфікації CSS, JavaScript, XPath і HTML5 Canvas.

Як встановити бібліотеку Aspose.HTML for .NET

Ви можете скористатися кількома способами інсталяції бібліотеки Aspose.HTML для .NET у вашій системі:

  1. Установіть пакет NuGet за допомогою графічного інтерфейсу користувача NuGet Package Manager.
  2. Встановіть пакет NuGet за допомогою консолі диспетчера пакетів. Ви можете використати таку команду PM> Install-Package Aspose.Html.
  3. Установіть Aspose.HTML для .NET через MSI.

Ця бібліотека підтримує аналіз HTML5, CSS3, SVG і HTML Canvas для створення об’єктної моделі документа (DOM) на основі стандарту WHATWG DOM. Aspose.HTML для .NET повністю написаний на C# і може використовуватися для створення будь-якого типу 32-розрядних або 64-розрядних додатків .NET, включаючи ASP.NET, WCF, WinForms і .NET Core. Перш ніж запустити приклад коду перетворення .NET, переконайтеся, що у вас ОС, як-от Microsoft Windows, або сумісна з .NET Framework або .NET Standard, і середовище розробки, як-от Microsoft Visual Studio. Додаткову інформацію про встановлення бібліотеки C# та системні вимоги ви знайдете у документації Aspose.HTML.

EPUB What is EPUB File Format

EPUB – це формат файлу електронної книги, який надає стандартний формат цифрової публікації для видавців і споживачів. Файли EPUB можуть зберігати слова, зображення, таблиці стилів, шрифти, деталі метаданих і зміст. Цей формат уже настільки поширений, що підтримується багатьма пристроями для читання електронних книг і програмним забезпеченням. Наприклад, у Mac OS попередньо встановлене програмне забезпечення Books підтримує відкриття таких файлів. Крім того, доступно багато сумісного програмного забезпечення для смартфонів, планшетів і комп’ютерів. Стандарти файлів EPUB підтримує Міжнародний форум цифрових видавців (IDPF).

PDF What is PDF File Format

Portable Document Format (PDF) – це тип документа, створений Adobe ще в 1990-х роках. Метою цього формату файлів було запровадження стандарту для представлення документів та інших довідкових матеріалів у форматі, незалежному від прикладного програмного забезпечення, апаратного забезпечення та операційної системи. PDF-файли можна відкривати в Adobe Acrobat Reader/Writer, а також у більшості сучасних браузерів, таких як Chrome, Safari та Firefox, за допомогою розширень/плагінів. Формат файлу PDF може містити таку інформацію, як текст, зображення, гіперпосилання, поля форм, мультимедіа, цифрові підписи, вкладення, метадані, геопросторові об’єкти та 3D-об’єкти, які можуть стати частиною вихідного документа.

Інші підтримувані конвертації EPUB

Ви також можете конвертувати EPUB у багато інших форматів файлів:

EPUB TO PDF (Portable Document Format)
EPUB TO DOCX (Microsoft Word)
EPUB TO IMAGE (Image formats)
EPUB TO JPEG (JPEG Image)
EPUB TO PNG (Portable Network Graphics)