Онлайн конвертер HTML

Перевірте якість конвертації HTML у зображення прямо у своєму браузері! Будь ласка, завантажте файл HTML із локальної файлової системи, виберіть потрібний вихідний формат зі списку та запустіть приклад. Це швидко, легко, безпечно та абсолютно безкоштовно! Перетворення HTML у зображення буде здійснено з параметрами збереження за умовчанням. Ви одразу отримаєте результат окремим файлом. Отже, швидко конвертуйте будь-яку веб-сторінку чи HTML у формат зображення онлайн!


Перетворення HTML на зображення за допомогою C#

Файли HTML часто використовуються для створення, редагування або передачі великої кількості інформації. Якщо вам потрібно включити файли HTML у презентацію PowerPoint або надіслати їх електронною поштою, перетворіть їх у відповідний формат зображення та використовуйте, як хочете! За допомогою API Aspose.HTML for .NET ви можете програмно перетворювати HTML у зображення з повним контролем у широкому діапазоні параметрів конвертації. Існують різні випадки перетворення HTML у зображення, наприклад читання HTML із файлу, URL-адреси, редактора WYSISYG, рядка чи потоку. Потужний C# API дозволяє швидко та якісно конвертувати HTML у популярні формати!


Кроки конвертації HTML у зображення на C#

Якщо ви бажаєте розглянути функцію конвертації у своєму продукті або програмно перетворити HTML на зображення, перегляньте приклад коду C# вище або ознайомтеся з розділом «Документація». У всіх випадках будь-яке перетворення вимагає деяких обов’язкових кроків:

  1. Завантажте HTML-документ за допомогою одного з конструкторів HTMLDocument() . Ви можете завантажити HTML із файлу, HTML-коду, потоку чи URL-адреси.
  2. Створіть новий об’єкт ImageSaveOptions і вкажіть ImageFormat. За замовчуванням властивість Формат – PNG.
  3. Використовуйте метод ConvertHTML() класу Converter, щоб зберегти HTML як файл зображення. Потрібно передати HTMLDocument, ImageSaveOptions і вихідний шлях до методу ConvertHTML().
  4. Файл зображення буде збережено за вказаним шляхом.

Перетворення HTML на зображення у документації

Перегляньте розділ документації Перетворення між форматами , щоб дізнатися більше про функції перетворення Aspose.HTML для .NET API і розглянути приклади C# для найпоширеніших сценаріїв конвертації HTML у зображення. У статтях ви знайдете інформацію про те, як перетворити HTML на зображення за допомогою методів ConvertHTML() і як застосувати ImageSaveOptions або ICreateStreamProvider.


Безкоштовні Онлайн Конвертери

Aspose.HTML пропонує безкоштовні веб застосунки для конвертації HTML, XHTML, MHTML, EPUB, XML або Markdown файлів у PDF, XPS, DOCX, JPG, PNG, BMP, TIFF, GIF, Markdown та інші формати. Просто завантажте, конвертуйте документи й отримайте результати за кілька секунд. Вам не потрібне додаткове програмне забезпечення. Потужний C# API дозволяє швидко та високоякісно конвертувати у популярні формати. Спробуйте наші потужні онлайн-конвертери безкоштовно зараз!

FAQ

1. Навіщо конвертувати HTML?

Перетворення між форматами потрібне з різних причин: для роботи в знайомому, зручному форматі або для використання переваг різних форматів для конкретних завдань. Іноді файли HTML можуть бути несумісні з певним програмним забезпеченням, і вам потрібно конвертувати їх в інший формат файлів, щоб відкрити та прочитати їх.

2. Як конвертувати HTML в Image?

Aspose.HTML дозволяє конвертувати HTML у Image будь-яким способом – онлайн чи програмно. Наприклад, ви можете використати онлайн-конвертер HTML, щоб швидко перетворити свої файли в реальному часі. Просто завантажте файл, запустіть конвертер і отримайте результат за кілька секунд! Крім того, ви можете використати Aspose.HTML for .NET API та наданий код C#, щоб програмно перетворити HTML на Image.

3. У які інші формати файлів я можу конвертувати HTML?

Aspose.HTML for .NET API надає широкий спектр перетворень HTML у популярні формати, такі як PDF, XPS, DOCX, JPEG, PNG, BMP, TIFF, GIF тощо.

4. Які формати підтримує Aspose.HTML for .NET?

Aspose.HTML підтримує документи HTML, XHTML, SVG, EPUB, MHTML і Markdown. У рамках згаданих документів ми також підтримуємо специфікації CSS, JavaScript, XPath і HTML5 Canvas.

Як встановити бібліотеку Aspose.HTML for .NET

Ви можете скористатися кількома способами інсталяції бібліотеки Aspose.HTML для .NET у вашій системі:

  1. Установіть пакет NuGet за допомогою графічного інтерфейсу користувача NuGet Package Manager.
  2. Встановіть пакет NuGet за допомогою консолі диспетчера пакетів. Ви можете використати таку команду PM> Install-Package Aspose.Html.
  3. Установіть Aspose.HTML для .NET через MSI.

Ця бібліотека підтримує аналіз HTML5, CSS3, SVG і HTML Canvas для створення об’єктної моделі документа (DOM) на основі стандарту WHATWG DOM. Aspose.HTML для .NET повністю написаний на C# і може використовуватися для створення будь-якого типу 32-розрядних або 64-розрядних додатків .NET, включаючи ASP.NET, WCF, WinForms і .NET Core. Перш ніж запустити приклад коду перетворення .NET, переконайтеся, що у вас ОС, як-от Microsoft Windows, або сумісна з .NET Framework або .NET Standard, і середовище розробки, як-от Microsoft Visual Studio. Додаткову інформацію про встановлення бібліотеки C# та системні вимоги ви знайдете у документації Aspose.HTML.

HTML What is HTML File Format

HTML (HyperText Markup Language) – стандартна мова розмітки для документів, створених для відображення в браузерах. Останній варіант, відомий як HTML 5, надає велику гнучкість для роботи з мовою. HTML-сторінки або отримуються з сервера, на якому вони розміщені, або також можуть бути завантажені з локальної системи. Кожна HTML-сторінка складається з таких елементів HTML, як форми, текст, зображення, анімація, посилання тощо. Ці елементи представлені такими тегами, як img, a, p та іншими, де кожен тег має початок і кінець. Він також може вбудовувати програми, написані мовами сценаріїв, такими як JavaScript і таблиці стилів (CSS), для загального представлення макета.

Image What is Image File Format

Існує два основних типи файлів цифрових зображень – растрові та векторні. До популярних типів растрових зображень належать формати файлів JPEG, PNG, BMP, TIFF і GIF. Растрове зображення – це двовимірний масив, який відображає кольори в пікселях у певному місці. Растрове зображення – це файл набагато більший за векторний. Растрові формати підходять для фотографій або зображень з градієнтами кольорів. Але один з головних їхніх недоліків – втрата якості при масштабуванні. Оскільки кількість пікселів є фіксованою, растрові зображення можуть стати спотвореними або розмитими при зміні розміру, щоб заповнити більший або менший простір. Збільшення розміру зображення із замалою кількістю пікселів може призвести до пікселізації, що зазвичай небажано.

Інші підтримувані перетворення HTML

Ви також можете конвертувати HTML у багато інших форматів файлів:

HTML TO PDF (Portable Document Format)
HTML TO DOCX (Microsoft Word)
HTML TO XPS (XML Paper Specifications)
HTML TO BMP (Bitmap Image)
HTML TO IMAGE (Image formats)
HTML TO JPEG (JPEG Image)
HTML TO GIF (Graphical Interchange Format)
HTML TO PNG (Portable Network Graphics)
HTML TO TIFF (Tagged Image Format)
HTML TO MD (Markdown Language)
HTML TO MHTML (Web Page Archive Format)
HTML TO XHTML (Extensible HyperText Markup Language)