Безкоштовний Онлайн Конвертер SVG

Перевірте якість конвертації SVG у зображення прямо у своєму браузері! Наступний приклад C# демонструє, як перетворити документ SVG. Ми описуємо вихідний код для читання SVG із файлу та подальшого перетворення SVG у зображення із параметрами збереження за замовчуванням. Завантажте SVG із локальної файлової системи, виберіть вихідний формат і запустіть приклад. Ви одразу отримаєте результат окремим файлом. Отже, швидко конвертуйте SVG у формати зображень онлайн!


Перетворення SVG на зображення за допомогою C#

SVG – це мова XML для створення двовимірної векторної та змішаної векторно-растрової графіки. Щоб перетворити SVG на зображення, ми будемо використовувати Aspose.HTML для .NET API, потужний і простий у використанні API обробки документів для платформи C#. Щоб скористатися перевагами інших форматів, часто потрібно конвертувати SVG. Використовуючи нашу бібліотеку обробки документів, ви можете програмно конвертувати SVG у зображення зображення з повним контролем над різними параметрами конвертації за допомогою лише кількох рядків коду.


Кроки для перетворення SVG на зображення на C#

  1. Завантажте файл SVG за допомогою одного з конструкторів SVGDocument() класу SVGDocument .
  2. Створіть новий об’єкт ImageSaveOptions і вкажіть ImageFormat. За замовчуванням властивість Format приймає значення – PNG.
  3. Використовуйте метод ConvertSVG() , щоб зберегти SVG як зображення BMP. Потрібно передати SVGDocument, ImageSaveOptions і вихідний шлях до методу ConvertSVG().

Перетворення SVG на зображення в документації

SVG є одним із найбільш використовуваних форматів для створення веб-сайтів і друку графіки для досягнення масштабованості. Але іноді потрібно конвертувати SVG і зберегти його у форматі растрового зображення. Перегляньте розділ документації Перетворення між форматами , щоб дізнатися більше про функції перетворення Aspose.HTML для .NET API і розглянути приклади C# для найпоширеніших сценаріїв перетворення SVG на зображення. У статтях ви знайдете інформацію про те, як перетворити HTML на зображення за допомогою методів ConvertSVG() і як застосувати ImageSaveOptions.


Безкоштовні Онлайн Конвертери

Aspose.HTML пропонує безкоштовні веб застосунки для конвертації HTML, XHTML, MHTML, EPUB, XML або Markdown файлів у PDF, XPS, DOCX, JPG, PNG, BMP, TIFF, GIF, Markdown та інші формати. Просто завантажте, конвертуйте документи й отримайте результати за кілька секунд. Вам не потрібне додаткове програмне забезпечення. Потужний C# API дозволяє швидко та високоякісно конвертувати у популярні формати. Спробуйте наші потужні онлайн-конвертери безкоштовно зараз!

FAQ

1. Навіщо конвертувати SVG?

Перетворення між форматами потрібне з різних причин: для роботи в знайомому, зручному форматі або для використання переваг різних форматів для конкретних завдань. Іноді файли SVG можуть бути несумісні з певним програмним забезпеченням, і вам потрібно конвертувати їх в інший формат файлів, щоб відкрити та прочитати їх.

2. Як конвертувати SVG в Image?

Aspose.HTML дозволяє конвертувати SVG у Image будь-яким способом – онлайн чи програмно. Наприклад, ви можете використати онлайн-конвертер SVG, щоб швидко перетворити свої файли в реальному часі. Просто завантажте файл, запустіть конвертер і отримайте результат за кілька секунд! Крім того, ви можете використати Aspose.HTML для .NET API та наданий код C#, щоб програмно перетворити SVG на Image.

3. У які інші формати файлів я можу конвертувати SVG?

API Aspose.HTML надає широкий спектр перетворень SVG у популярні формати, такі як PDF, XPS, DOCX, JPEG, PNG, BMP, TIFF, GIF тощо.

4. Які формати підтримує Aspose.HTML?

Aspose.HTML підтримує документи HTML, XHTML, SVG, EPUB, MHTML і Markdown. У рамках згаданих документів ми також підтримуємо специфікації CSS, JavaScript, XPath і HTML5 Canvas.

Як встановити бібліотеку Aspose.HTML for .NET

Ви можете скористатися кількома способами інсталяції бібліотеки Aspose.HTML для .NET у вашій системі:

  1. Установіть пакет NuGet за допомогою графічного інтерфейсу користувача NuGet Package Manager.
  2. Встановіть пакет NuGet за допомогою консолі диспетчера пакетів. Ви можете використати таку команду PM> Install-Package Aspose.Html.
  3. Установіть Aspose.HTML для .NET через MSI.

Ця бібліотека підтримує аналіз HTML5, CSS3, SVG і HTML Canvas для створення об’єктної моделі документа (DOM) на основі стандарту WHATWG DOM. Aspose.HTML для .NET повністю написаний на C# і може використовуватися для створення будь-якого типу 32-розрядних або 64-розрядних додатків .NET, включаючи ASP.NET, WCF, WinForms і .NET Core. Перш ніж запустити приклад коду перетворення .NET, переконайтеся, що у вас ОС, як-от Microsoft Windows, або сумісна з .NET Framework або .NET Standard, і середовище розробки, як-от Microsoft Visual Studio. Додаткову інформацію про встановлення бібліотеки C# та системні вимоги ви знайдете у документації Aspose.HTML.

SVG What is SVG File Format

Файли SVG – це файли масштабованої векторної графіки, які використовують текстовий формат на основі XML для опису зовнішнього вигляду зображення. Слово «масштабований» означає, що SVG можна масштабувати до різних розмірів без втрати якості. Текстовий опис таких файлів робить їх незалежними від роздільної здатності. Це один із найбільш використовуваних форматів для створення веб-сайтів і друку графіки для досягнення масштабованості. Файли SVG можна переглядати/відкривати майже в усіх сучасних браузерах, включаючи Chrome, Internet Explorer, Firefox і Safari.

Image What is Image File Format

Існує два основних типи файлів цифрових зображень – растрові та векторні. До популярних типів растрових зображень належать формати файлів JPEG, PNG, BMP, TIFF і GIF. Растрове зображення – це двовимірний масив, який відображає кольори в пікселях у певному місці. Растрове зображення – це файл набагато більший за векторний. Растрові формати підходять для фотографій або зображень з градієнтами кольорів. Але один з головних їхніх недоліків – втрата якості при масштабуванні. Оскільки кількість пікселів є фіксованою, растрові зображення можуть стати спотвореними або розмитими при зміні розміру, щоб заповнити більший або менший простір. Збільшення розміру зображення із замалою кількістю пікселів може призвести до пікселізації, що зазвичай небажано.

Інші підтримувані перетворення SVG

Ви також можете конвертувати SVG у багато інших форматів файлів:

SVG TO PDF (Portable Document Format)
SVG TO BMP (Bitmap Image)
SVG TO IMAGE (Image formats)
SVG TO JPEG (JPEG Image)
SVG TO GIF (Graphical Interchange Format)
SVG TO PNG (Portable Network Graphics)
SVG TO TIFF (Tagged Image Format)