Безкоштовний Онлайн Конвертер XHTML

Перевірте якість конвертації XHTML у PDF прямо у своєму браузері! Будь ласка, завантажте файл XHTML із локальної файлової системи, виберіть необхідний вихідний формат зі списку та запустіть приклад. Це швидко, легко, безпечно та абсолютно безкоштовно! Перетворення XHTML у PDF буде виконано з параметрами збереження за замовчуванням. Ви одразу отримаєте результат окремим файлом. Отже, швидко конвертуйте будь-яку веб-сторінку або XHTML у формат PDF онлайн!


Конвертувати XHTML у PDF на C#

Перетворення XHTML у PDF часто потрібне для захисту документів від небажаного редагування та копіювання, підготовки документів до друку чи надсилання електронною поштою тощо. За допомогою Aspose.HTML для .NET API, ви можете конвертувати XHTML у PDF програмним шляхом із повним контролем над параметрами конвертації. Будь-яке перетворення, яке ви хочете виконати, передбачає завантаження документа XHTML і збереження його у форматі PDF. Потужний C# API дозволяє конвертувати XHTML у PDF швидко та високоякісно!


Кроки для конвертації XHTML у PDF на C#

Якщо ви хочете програмно перетворити XHTML у PDF, перегляньте наведений вище приклад коду C# або ознайомтеся з розділом «Документація». У всіх випадках будь-яке перетворення XHTML у PDF вимагає певних обов’язкових кроків:

  1. Завантажте файл XHTML за допомогою одного з конструкторів HTMLDocument() класу HTMLDocument .
  2. Створіть новий об’єкт PdfSaveOptions .
  3. Використовуйте метод ConvertHTML() класу Converter, щоб зберегти XHTML як файл PDF.
  4. PDF-файл буде збережено за вказаним шляхом.

(X)HTML-перетворення в документації

Перетворення XHTML у PDF часто потрібне для встановлення обмеженого доступу до редагування чи копіювання документів, для створення офіційної документації чи надсилання деякої інформації, наприклад електронною поштою. API Aspose.HTML для .NET дозволяє швидко та високоякісно конвертувати (X)HTML в інші популярні формати. Перегляньте розділ документації Перетворення між форматами, щоб дізнатися більше про функції перетворення Aspose.HTML for .NET API. У цьому розділі описано популярні конвертери, а також приклади C# для найпоширеніших сценаріїв конвертації.


Безкоштовні Онлайн Конвертери

Aspose.HTML пропонує безкоштовні веб застосунки для конвертації HTML, XHTML, MHTML, EPUB, XML або Markdown файлів у PDF, XPS, DOCX, JPG, PNG, BMP, TIFF, GIF, Markdown та інші формати. Просто завантажте, конвертуйте документи й отримайте результати за кілька секунд. Вам не потрібне додаткове програмне забезпечення. Потужний C# API дозволяє швидко та високоякісно конвертувати у популярні формати. Спробуйте наші потужні онлайн-конвертери безкоштовно зараз!

FAQ

1. Навіщо конвертувати XHTML?

Перетворення між форматами потрібне з різних причин: для роботи в знайомому, зручному форматі або для використання переваг різних форматів для конкретних завдань. Іноді файли XHTML можуть бути несумісні з певним програмним забезпеченням, і вам потрібно конвертувати їх в інший формат файлів, щоб відкрити та прочитати їх.

2. Як конвертувати XHTML в PDF?

Aspose.HTML дозволяє конвертувати XHTML у PDF будь-яким способом – онлайн чи програмно. Наприклад, ви можете використати онлайн-конвертер XHTML, щоб швидко перетворити свої файли в реальному часі. Просто завантажте файл, запустіть конвертер і отримайте результат за кілька секунд! Крім того, ви можете використати Aspose.HTML для .NET API та наданий код C#, щоб програмно перетворити XHTML на PDF.

3. У які інші формати файлів я можу конвертувати XHTML?

API Aspose.HTML надає широкий спектр перетворень XHTML у популярні формати, такі як PDF, XPS, DOCX, JPEG, PNG, BMP, TIFF, GIF тощо.

4. Які формати підтримує Aspose.HTML?

Aspose.HTML підтримує документи HTML, XHTML, SVG, EPUB, MHTML і Markdown. У рамках згаданих документів ми також підтримуємо специфікації CSS, JavaScript, XPath і HTML5 Canvas.

Як встановити бібліотеку Aspose.HTML for .NET

Ви можете скористатися кількома способами інсталяції бібліотеки Aspose.HTML для .NET у вашій системі:

  1. Установіть пакет NuGet за допомогою графічного інтерфейсу користувача NuGet Package Manager.
  2. Встановіть пакет NuGet за допомогою консолі диспетчера пакетів. Ви можете використати таку команду PM> Install-Package Aspose.Html.
  3. Установіть Aspose.HTML для .NET через MSI.

Ця бібліотека підтримує аналіз HTML5, CSS3, SVG і HTML Canvas для створення об’єктної моделі документа (DOM) на основі стандарту WHATWG DOM. Aspose.HTML для .NET повністю написаний на C# і може використовуватися для створення будь-якого типу 32-розрядних або 64-розрядних додатків .NET, включаючи ASP.NET, WCF, WinForms і .NET Core. Перш ніж запустити приклад коду перетворення .NET, переконайтеся, що у вас ОС, як-от Microsoft Windows, або сумісна з .NET Framework або .NET Standard, і середовище розробки, як-от Microsoft Visual Studio. Додаткову інформацію про встановлення бібліотеки C# і вимоги до системи див. у документації Aspose.HTML.

XHTML What is XHTML File Format

XHTML (англ. eXtensible HyperText Markup Language) — це текстовий формат файлу з розміткою в XML, який використовує переформулювання HTML 4.0. Ці файли добре підходять для відкриття або перегляду у веб-браузері. XHTML був розроблений як більш структурований, з меншою кількістю сценаріїв, загальний і незалежний від пристрою. Він використовує всі існуючі засоби XML і багато іншого. XHTML надає загалом вартий уваги набір елементів і атрибутів із параметрами розширення в поєднанні з таблицями стилів. Специфікації для HTML 4.01, HTML5 і XHTML динамічно розробляються Консорціумом Всесвітньої павутини (W3C).

PDF What is PDF File Format

Portable Document Format (PDF) — це тип документа, створений Adobe ще в 1990-х роках. Метою цього формату файлів було запровадження стандарту для представлення документів та інших довідкових матеріалів у форматі, незалежному від прикладного програмного забезпечення, апаратного забезпечення та операційної системи. PDF-файли можна відкривати в Adobe Acrobat Reader/Writer, а також у більшості сучасних браузерів, таких як Chrome, Safari та Firefox, за допомогою розширень/плагінів. Формат файлу PDF може містити таку інформацію, як текст, зображення, гіперпосилання, поля форм, мультимедіа, цифрові підписи, вкладення, метадані, геопросторові об’єкти та 3D-об’єкти, які можуть стати частиною вихідного документа.

Інші підтримувані перетворення XHTML

Ви також можете конвертувати XHTML у багато інших форматів файлів:

XHTML TO PDF (Portable Document Format)
XHTML TO DOCX (Microsoft Word)
XHTML TO XPS (XML Paper Specifications)
XHTML TO BMP (Bitmap Image)
XHTML TO IMAGE (Image formats)
XHTML TO JPEG (JPEG Image)
XHTML TO GIF (Graphical Interchange Format)
XHTML TO PNG (Portable Network Graphics)
XHTML TO TIFF (Tagged Image Format)
XHTML TO MD (Markdown Language)
XHTML TO MHTML (Web Page Archive Format)
XHTML TO HTML (HyperText Markup Language)