Безкоштовний Онлайн Конвертер XHTML

Перевірте якість конвертації XHTML у XPS прямо у своєму браузері! Будь ласка, завантажте файл XHTML із локальної файлової системи, виберіть необхідний вихідний формат зі списку та запустіть приклад. Це швидко, легко, безпечно та абсолютно безкоштовно! Перетворення XHTML у XPS буде здійснено з параметрами збереження за умовчанням. Ви одразу отримаєте результат окремим файлом. Отже, швидко конвертуйте будь-яку веб-сторінку або XHTML у формат XPS онлайн!


Перетворення XHTML на XPS за допомогою C#

Основною особливістю API Aspose.HTML .NET є функція перетворення. Використовуючи нашу потужну бібліотеку, ви можете програмно конвертувати XHTML у XPS із повним контролем над різними параметрами конвертації. Файловий формат XPS забезпечує керування правами доступу та надає високоякісні документи для друку. Будь-яке перетворення, яке ви бажаєте виконати, передбачає завантаження документа XHTML і його збереження у підтримуваному форматі. Потужний C# API дозволяє швидко та якісно конвертувати XHTML у XPS!


Кроки для конвертації XHTML на XPS на C#

Будь-яке перетворення, яке ви хочете виконати, передбачає завантаження документа XHTML і збереження його у форматі XPS. Щоб конвертувати XHTML в XPS, необхідно виконати кілька обов’язкових кроків:

  1. Завантажте документ XHTML за допомогою одного з конструкторів HTMLDocument() .
  2. Створіть новий об’єкт XpsSaveOptions .
  3. Використовуйте метод ConvertHTML() , щоб зберегти XHTML як файл XPS. Потрібно передати HTMLDocument, XpsSaveOptions і вихідний шлях до методу ConvertHTML().
  4. Файл XPS буде збережено за вказаним шляхом.

Конвертація XHTML у документації

XPS — це формат зберігання та перегляду документів, розроблений Microsoft. Він має набір переваг, які підтримують такі функції безпеки, як цифрові підписи для забезпечення більшої безпеки документів тощо. Перегляньте розділ документації Перетворення між форматами, щоб дізнатися більше про функції конвертації Aspose.HTML for .NET API. У цьому розділі описано популярні конвертери, а також приклади C# для найпоширеніших сценаріїв перетворення.


Безкоштовні Онлайн Конвертери

Aspose.HTML пропонує безкоштовні веб застосунки для конвертації HTML, XHTML, MHTML, EPUB, XML або Markdown файлів у PDF, XPS, DOCX, JPG, PNG, BMP, TIFF, GIF, Markdown та інші формати. Просто завантажте, конвертуйте документи й отримайте результати за кілька секунд. Вам не потрібне додаткове програмне забезпечення. Потужний C# API дозволяє швидко та високоякісно конвертувати у популярні формати. Спробуйте наші потужні онлайн-конвертери безкоштовно зараз!

FAQ

1. Навіщо конвертувати XHTML?

Перетворення між форматами потрібне з різних причин: для роботи в знайомому, зручному форматі або для використання переваг різних форматів для конкретних завдань. Іноді файли XHTML можуть бути несумісні з певним програмним забезпеченням, і вам потрібно конвертувати їх в інший формат файлів, щоб відкрити та прочитати їх.

2. У які інші формати файлів я можу конвертувати XHTML?

API Aspose.HTML надає широкий спектр перетворень XHTML у популярні формати, такі як PDF, XPS, DOCX, JPEG, PNG, BMP, TIFF, GIF тощо.

3. Які формати підтримує Aspose.HTML?

Aspose.HTML підтримує документи HTML, XHTML, SVG, EPUB, MHTML і Markdown. У рамках згаданих документів ми також підтримуємо специфікації CSS, JavaScript, XPath і HTML5 Canvas.

Як встановити бібліотеку Aspose.HTML for .NET

Ви можете скористатися кількома способами інсталяції бібліотеки Aspose.HTML для .NET у вашій системі:

  1. Установіть пакет NuGet за допомогою графічного інтерфейсу користувача NuGet Package Manager.
  2. Встановіть пакет NuGet за допомогою консолі диспетчера пакетів. Ви можете використати таку команду PM> Install-Package Aspose.Html.
  3. Установіть Aspose.HTML для .NET через MSI.

Ця бібліотека підтримує аналіз HTML5, CSS3, SVG і HTML Canvas для створення об’єктної моделі документа (DOM) на основі стандарту WHATWG DOM. Aspose.HTML для .NET повністю написаний на C# і може використовуватися для створення будь-якого типу 32-розрядних або 64-розрядних додатків .NET, включаючи ASP.NET, WCF, WinForms і .NET Core. Перш ніж запустити приклад коду перетворення .NET, переконайтеся, що у вас ОС, як-от Microsoft Windows, або сумісна з .NET Framework або .NET Standard, і середовище розробки, як-от Microsoft Visual Studio. Додаткову інформацію про встановлення бібліотеки C# і вимоги до системи див. у документації Aspose.HTML.

XHTML What is XHTML File Format

XHTML (англ. eXtensible HyperText Markup Language) — це текстовий формат файлу з розміткою в XML, який використовує переформулювання HTML 4.0. Ці файли добре підходять для відкриття або перегляду у веб-браузері. XHTML був розроблений як більш структурований, з меншою кількістю сценаріїв, загальний і незалежний від пристрою. Він використовує всі існуючі засоби XML і багато іншого. XHTML надає загалом вартий уваги набір елементів і атрибутів із параметрами розширення в поєднанні з таблицями стилів. Специфікації для HTML 4.01, HTML5 і XHTML динамічно розробляються Консорціумом Всесвітньої павутини (W3C).

XPS What is XPS File Format

Файл XPS представляє файли макетів сторінок, які базуються на XML Paper Specifications, створених Microsoft. Цей формат був розроблений корпорацією Майкрософт як заміна формату файлу EMF і схожий на формат файлу PDF, але використовує XML у макеті, зовнішньому вигляді та інформації для друку документа. Насправді більш виправдано сказати, що XPS є спробою PDF, але не зміг отримати достатньої популярності як PDF з кількох причин. Microsoft надає XPS Document Writer за замовчуванням, починаючи з Windows 7, для створення файлів XPS. Файли XPS можна створити, вибравши «Microsoft XPS Document Writer» як принтер під час друку документа.

Інші підтримувані перетворення XHTML

Ви також можете конвертувати XHTML у багато інших форматів файлів:

XHTML TO PDF (Portable Document Format)
XHTML TO DOCX (Microsoft Word)
XHTML TO XPS (XML Paper Specifications)
XHTML TO BMP (Bitmap Image)
XHTML TO IMAGE (Image formats)
XHTML TO JPEG (JPEG Image)
XHTML TO GIF (Graphical Interchange Format)
XHTML TO PNG (Portable Network Graphics)
XHTML TO TIFF (Tagged Image Format)
XHTML TO MD (Markdown Language)
XHTML TO MHTML (Web Page Archive Format)
XHTML TO HTML (HyperText Markup Language)