Веб-завантажувачі

Веб-завантажувачі допомагають видобувати такі дані, як зображення, веб-сайти та відео онлайн або за допомогою бібліотеки C#.

Витягуйте дані з Інтернету легко!

Веб-завантажувачі — це набір інструментів для завантаження зображень, веб-сайтів і відео. Ви можете завантажити файли онлайн або отримати код C# для програмного вилучення даних. Використовуючи бібліотеку класів Aspose.HTML для .NET, ви можете створити власну програму, оскільки наш API надає потужний набір інструментів для аналізу та збору інформації з документів HTML. Деякі корисні функції API Aspose.HTML – це навігація документом HTML і детальна перевірка його елементів, використання спеціальних фільтрів для ітерації елементів документа та застосування селектора CSS або запиту XPath.
Потужний C# API допомагає швидко та безпечно отримувати дані з Інтернету. Перевірте наші веб-завантажувачі в режимі реального часу:


Веб-скрапінг за допомогою C#

Веб-скрапінг, також відомий як копіювання даних або вилучення веб-даних, використовується для вилучення даних з Інтернету. У документації Aspose.HTML ви можете дізнатися більше про вилучення даних за допомогою .NET API. Важливою частиною кожного синтаксичного аналізатора HTML є селектори даних, які використовуються для пошуку даних, які ви хочете витягти з файлу HTML – зазвичай селектори XPath, селектори CSS або обидва.

  • Розділ Web Scraping у документації Aspose.HTML описує, як автоматично перевіряти, отримувати та витягувати дані з веб-сторінок за допомогою бібліотеки C#.
  • У статті Як використовувати селектори CSS ви дізнаєтеся, як ефективно використовувати селектори щоб вибрати елементи за допомогою методів QuerySelector(selector) і QuerySelectorAll(selector) класу Document.
  • У статті Як використовувати XPath пояснюється, як використовувати метод Evaluate() для навігації по документу HTML і вибрати вузли за допомогою запиту XPath.

Онлайн Завантажувачі

Aspose.HTML пропонує безкоштовні онлайн застосунки Data Scrapers, за допомогою яких можна отримати дані з веб-сайтів за лічені секунди. Наші інструменти безпечні, працюють на будь-якій платформі та не потребують встановлення програмного забезпечення. Ви можете отримувати дані з веб-сайтів на будь-якому пристрої. Скребки даних можна використовувати для отримання зображень, отримання ключових слів із веб-сторінки тощо. Вони прості та зрозумілі у використанні, але ефективні та надійні.

  • Image Downloader — безкоштовний онлайн застосунок, який дозволяє завантажувати зображення з веб-сторінок.
  • Keywords Extractor — це безкоштовний онлайн застосунок, який дозволяє видобувати ключові слова з веб-сторінок. Після вилучення ключові слова відображаються в області виводу, і ви можете зберегти їх для аналізу SEO.
  • Завантажувач веб-сторінок — це безкоштовний онлайн застосунок, який дозволяє зберігати веб-сторінки з Інтернету на вашому пристрої. Це робиться шляхом вилучення HTML-сторінки з усіма ресурсами, включаючи зображення, файли CSS, файли JavaScript тощо.

Примітка. Для використання застосунків Data Scrapers ви повинні прийняти наші Умови використання і Політику конфіденційності. Ми не підтримуємо завантаження даних і використання файлів інших людей у ​​комерційних цілях без їх явного дозволу. Ми не несемо відповідальності за будь-які порушення авторських прав, які можуть статися під час використання цих інструментів.Початок роботи з .NET HTML API

Ви можете скористатися кількома способами інсталяції бібліотеки Aspose.HTML для .NET у вашій системі:

  1. Установіть пакет NuGet за допомогою графічного інтерфейсу користувача NuGet Package Manager.
  2. Встановіть пакет NuGet за допомогою консолі диспетчера пакетів. Ви можете використати таку команду PM> Install-Package Aspose.Html.
  3. Установіть Aspose.HTML для .NET через MSI.

Aspose.HTML — це розширена бібліотека веб-збирання та аналізу HTML. Можна створювати, редагувати, переміщатися між вузлами, витягувати дані, об’єднувати та конвертувати файли HTML, XHTML, MD, EPUB і MHTML у PDF, DOCX, зображення та інші популярні формати. Крім того, він також готово обробляє CSS, HTML Canvas, SVG, XPath і JavaScript для розширення завдань маніпулювання. Це окремий API, який не потребує встановлення програмного забезпечення. Використовуйте бібліотеку Aspose.HTML C# для конвертації, об’єднання, редагування HTML-документів, вилучення даних з Інтернету тощо! Додаткову інформацію про встановлення бібліотеки C# і вимоги до системи див. у документації Aspose.HTML.