Редагування файлів HTML, MHTML і MD за допомогою C#

Використовуйте функції бібліотеки C# для створення елементів, видалення або редагування вмісту існуючих вузлів документа.

Редагування файлів HTML, MHTML і Markdown на C#

Щоб редагувати файли HTML, MHTML і MD, ми будемо використовувати Aspose.HTML for.NET API, який є багатофункціональним, потужним і простим у використанні API обробки документів для платформи C#. Ви можете вибрати тип редактора для різних вихідних файлів, таких як HTML, MHTML або Markdown.

Ви можете редагувати файли в інших форматах файлів і розглядати, як створювати, завантажувати та зберігати документи HTML, перейшовши за посиланнями. Тут ви знайдете різні підходи, які можна використовувати для редагування документів:Функції редагування

Нижче наведено деякі функції редагування файлів, які може виконувати Aspose.HTML для .NET API:

 • Редагувати дерево документа - додавати, замінювати або видаляти елементи (абзаци, зображення, таблиці, фрейми тощо).
 • Редагувати вміст існуючих вузлів.
 • Вказати та редагувати властивості стилю CSS для елементів HTML.
 • Переміщуватися документом і шукайти елементи для редагування. — Змінити атрибути елементів HTML. — Налаштувати пісочницю документів і багато іншого.

Якщо ви хочете швидко створити код HTML або C#, наші HTML-генератори тут допоможуть. Ці безкоштовні онлайн-інструменти автоматично генерують HTML-код і C# код на льоту! Ви можете легко створити код для додавання таких елементів, як зображення, форми, таблиці тощо, до документів HTML, скопіювати та використовувати його у своєму проекті.Як редагувати файли HTML

Дерево DOM (об’єктна модель документа) — це представлення документа в пам’яті. C# бібліотека надає простір імен Aspose.Html.Dom, який представляє та взаємодіє з будь-яким документом HTML, XML або SVG. Завдання програмного редагування HTML на C# полягає в зміні елементів у дереві документа HTML. Aspose.HTML for .NET API підтримує набір елементів HTML, визначених у стандарті HTML, а також правила про те, як елементи можуть бути вкладеними. Розглянемо прості кроки для створення та редагування HTML. Давайте створимо HTML-документ, який буде містити текстовий абзац з атрибутом id:


Редагувати HTML на C#

  // Create an instance of an HTML document
  using (var document = new HTMLDocument())
  {
    var body = document.Body;

    // Create a paragraph element
    var p = (HTMLParagraphElement)document.CreateElement("p");
  
    // Set a custom attribute
    p.SetAttribute("id", "my-paragraph");
  
    // Create a text node
    var text = document.CreateTextNode("my first paragraph");
  
    // Add the text to the paragraph
    p.AppendChild(text);
  
    // Attach paragraph to the document body 
    body.AppendChild(p);
  
    // Save the HTML document to a file 
    document.Save(Path.Combine(OutputDir, "edit-document-tree.html"));
  }Документація

Щоб дізнатися більше про API Aspose.HTML, відвідайте наш посібник із документації. Ви можете завантажити приклади та продемонстраційні проекти зі сховища GitHub. Вони мають відкритий вихідний код і можуть вільно використовуватися у ваших власних програмах.

 • Статті в розділі документації Робота з документами HTML містять інформацію, необхідну для початку роботи з бібліотекою класів Aspose.HTML. Ви дізнаєтесь, як DOM представляє документ HTML у пам’яті та як використовувати API для створення, редагування та збереження файлу HTML.
 • Стаття Редагування HTML-документа містить основну інформацію про те, як читати або редагувати об’єкт документа Модель (DOM). Ви дізнаєтеся, як створювати елементи HTML і як з ними працювати - змінювати документ, вставляючи нові вузли, видаляючи або редагуючи вміст існуючих вузлів.

Встановлення бібліотеки Aspose.HTML для .NET

Aspose.HTML — це розширена бібліотека веб-збирання та аналізу HTML. Ця бібліотека підтримує аналіз HTML5, CSS3, SVG і HTML Canvas для створення об’єктної моделі документа (DOM) на основі стандарту WHATWG DOM. Ви можете скористатися кількома способами встановлення бібліотеки Aspose.HTML для .NET у вашій системі:

 • Використання графічного інтерфейсу користувача NuGet Package Manager.
 • Використання консолі менеджера пакетів.
 • Встановлення Aspose.HTML для .NET через MSI.

Використовуйте C# бібліотеку Aspose.HTML для конвертації, об’єднання, редагування HTML-документів, вилучення даних з Інтернету тощо! Додаткову інформацію про встановлення бібліотеки ви знайдете у документації Aspose.HTML.Системні вимоги

Наші API підтримуються на всіх основних платформах і операційних системах. Перш ніж виконувати код, переконайтеся, що у вашій системі є такі передумови.

 • Microsoft Windows або сумісна ОС з платформами .NET Framework, .NET Core, Windows Azure, Mono або Xamarin.
 • Середовище розробки, наприклад Microsoft Visual Studio.
 • Aspose.Html для .NET DLL, на який посилається ваш проект - Встановіть із NuGet за допомогою кнопки «Download» вище.

Інші підтримувані функції .NET API

Використовуючи Aspose.HTML, розширену бібліотеку веб-скрейпінгу та аналізу HTML, ви можете створювати, редагувати, переходити між вузлами, видобувати дані, об’єднувати та конвертувати файли HTML, XHTML, MD, EPUB і MHTML у PDF, XPS, DOCX, зображення та інші формати.