Konverze obrazových souborů přes Java

Převádějte obrazové formáty, metasoubory, WebP, SVG, APNG pro vytváření multiplatformních Java aplikací.

 

Pro jakoukoli pokročilou aplikaci pro zpracování obrázků usnadňuje Java Image API vývojářům vytvářet, načítat, manipulovat nebo vykreslovat obrázky bez jakéhokoli požadavku na editor obrázků. Dokáže převádět vektorové a rastrové obrázky, včetně fotografií a obrázků do PSD, PDF, GIF, PNG, DICOM, DXF, SVG, JPG, JPEG2000, APNG, BMP, TIFF, HTML5 CANVAS, WMF, EMF, WEBP a dalších obrazových formátů. API poskytuje metodu binarizace a odstínů šedi pro převod obrázků na černou, bílou a odstíny šedi, stejně jako převod grafiky otevřených dokumentů, barevného systému RGB na CMYK a další.

Interkonverze obrazových souborů

Pomocí Java Image API je převod Inter jednoduchý a vývojáři musí napsat jen několik kódovacích řádků pro každý případ, včetně obrázku do jpg, obrázku do bmp, obrázku do png atd. API poskytuje Image.load , chcete-li načíst obrázky. Zadejte příslušné volby obrázku z ImageOptionsBase a zavolejte metodu uložení s výstupním souborem obrázku a volbami jako parametry.

Java kód pro vzájemnou konverzi obrázků

Převod rastrového obrázku na PSD

Proces převodu rastrových obrázků na PSD je stejný jako při převodu obrázků mezi sebou, kromě toho, že API poskytuje PsdOptions pro konkrétní Nastavení PSD. Programátoři jej mohou snadno vylepšit pro své specifické potřeby.

Java kód pro konverzi rastrových obrázků na PSD

Převeďte Corel Draw CDR na obrázky

Proces převodu CDR je téměř stejný, načíst soubor CDR, použít příslušné možnosti uložení obrázku a zavolat metodu Uložit. Image API poskytuje VectorRasterizationOptions pro nastavení požadovaných parametrů. A těmto možnostem rasterizace lze přiřadit požadované možnosti obrázku pro jejich nastavení. Fianlle zavolejte metodu uložení.

Java kód pro CDR do obrázků


Všechny snímky podporované formáty pro převod

Níže je uveden úplný seznam obrazových formátů, do kterých můžete převést:


Všechny podporované obrazové formáty k převodu

Níže je uveden úplný seznam obrazových formátů, ze kterých můžete převádět: