המרת קבצי תמונה באמצעות Java

המר פורמטים של תמונה, Metafiles, WebP, SVG, APNG לבניית יישומי Java חוצי פלטפורמות.

 

עבור כל אפליקציית עיבוד תמונה מתקדמת, Java Image API מאפשר למפתחים ליצור, לטעון, לתפעל או לעבד תמונות ללא כל דרישה לעורך תמונות. זה יכול להמיר תמונות וקטור ורסטר, כולל תמונות ותמונות ל-PSD, PDF, GIF, PNG, DICOM, DXF, SVG, JPG, JPEG2000, APNG, BMP, TIFF, HTML5 CANVAS, WMF, EMF, WEBP ופורמטים אחרים של תמונה. API מספק שיטת בינאריזציה וקנה מידה אפור להמרת תמונות לגווני שחור ולבן וגווני אפור וכן המרת גרפיקה של מסמכים פתוחים, מערכת צבע RGB ל-CMYK ועוד.

המרה בין קבצי תמונה

שימוש ב-Java Image API, המרת Inter היא פשוטה ומפתחים צריכים לכתוב רק כמה שורות קידוד לכל מקרה כולל תמונה ל-jpg, תמונה ל-bmp, תמונה ל-png וכו’. API מספק Image.load כדי לטעון את התמונות. ציין אפשרויות תמונה רלוונטיות מתוך ImageOptionsBase וקרא לשיטת השמירה עם קובץ תמונת פלט ואפשרויות כפרמטרים.

קוד Java להמרה בין תמונות

המרת תמונת רסטר ל-PSD

תהליך המרת תמונות רסטר ל-PSD זהה להמרה בין תמונות, אלא שה-API מספק PsdOptions עבור ספציפיות הגדרות PSD. מתכנתים יכולים לשפר אותו בקלות לצרכים הספציפיים שלהם.

קוד ג'אווה עבור המרת תמונות רסטר ל-PSD

המרת Corel Draw CDR לתמונות

תהליך ההמרה של CDR כמעט זהה, טען קובץ CDR, השתמש באפשרויות שמירת תמונות רלוונטיות וקריאה לשיטת השמירה. Image API מספק VectorRasterizationOptions להגדרת פרמטרים נדרשים. וניתן להגדיר את אפשרויות הרסטר האלה לאפשרויות התמונה הנדרשות להגדרות שלהן. סוף סוף קרא לשיטת השמירה.

קוד Java עבור CDR לתמונות


כל הפורמטים הנתמכים להמרה

להלן מוצגת רשימה מלאה של פורמטים של תמונה, שתוכל להמיר ל:


כל פורמטי התמונה הנתמכים להמרה

להלן מוצגת רשימה מלאה של פורמטים של תמונה, שתוכל להמיר מ: