Sudvejinkite DNG per Java
Kurkite savo Java programas, kad sudvejintumėte DNG failus naudodami serverio API.
Kaip sudvejinti DNG failus naudojant Java
Spalvotos juostos išradimas tapo reikšmingu įvykiu fotografijos srityje. Tačiau klasikinė fotografija yra neatsiejamai susijusi su juodai baltais vaizdais. Nepaisant didelių techninių fotoaparatų galimybių užfiksuoti visą spalvų spektrą, daugelis žmonių renkasi vienspalvius, paversdami savo nuotraukas nespalvotomis. Tokiais atvejais pradeda veikti dvejetainio nustatymo funkcija, paverčianti visus pikselius į dvejetaines reikšmes: "0" baltai ir "1" juodai. Pagal kitus scenarijus šį konversiją lemia ne meniniai, o praktiniai pasirinkimai, pvz., juodai baltų iliustracijų paruošimas spausdinti knygose ar laikraščiuose. Naudodami Java grafikos biblioteką, galite nurodyti pikselių ryškumo slenkstį. Pikseliai, kurių ryškumo reikšmės yra mažesnės už šią ribą, taps juodi, o virš jos – balti. Arba galite naudoti adaptyvų dvejetainį metodą, kuris atsižvelgia į pikselių reikšmes aplinkinėje srityje. Šis metodas leidžia sklandžiau pereiti tarp spalvų ribų gautame juodai baltame vaizde. Norėdami sudvejinti DNG failus, naudosime Aspose.Imaging for Java API, kuri yra daug funkcijų, galinga ir lengvai naudojama vaizdo manipuliavimo ir konvertavimo API, skirta Java platformai. Naujausią jos versiją galite atsisiųsti tiesiai iš Maven ir įdiekite jį savo Maven pagrįstame projekte, pridėdami toliau nurodytas konfigūracijas prie pom.xml.
Repository
<repository>
<id>AsposeJavaAPI</id>
<name>Aspose Java API</name>
<url>https://repository.aspose.com/repo/</url>
</repository>
Priklausomybė
<dependency>
<groupId>com.aspose</groupId>
<artifactId>aspose-imaging</artifactId>
<version>version of aspose-imaging API</version>
<classifier>jdk16</classifier>
</dependency>
Veiksmai DNG dvejetainiam formatavimui naudojant Java
Jums reikia aspose-imaging-version-jdk16.jar norėdami išbandyti šią darbo eigą savo aplinkoje.
- Įkelkite DNG failus naudodami Image.Load metodą
- Sudvejinti vaizdus;
- Išsaugokite suspaustą vaizdą į diską palaikomu Aspose.Imaging formatu
Sistemos reikalavimai
„Aspose.Imaging“, skirta Java, palaikoma visose pagrindinėse operacinėse sistemose. Tiesiog įsitikinkite, kad turite šias būtinas sąlygas.
- Įdiegta JDK 1.6 arba naujesnė versija.
Sudvejinti DNG vaizdus – Java
Apie „Aspose.Imaging“, skirta Java API
Aspose.Imaging API yra vaizdo apdorojimo sprendimas, skirtas kurti, modifikuoti, piešti ar konvertuoti vaizdus (nuotraukas) programose. Ji siūlo: kelių platformų vaizdo apdorojimą, įskaitant, bet tuo neapsiribojant, konvertavimą tarp įvairių vaizdo formatų (įskaitant vienodą kelių puslapių arba kelių kadrų vaizdo apdorojimą), modifikacijas, tokias kaip piešimas, darbas su grafiniais primityvais, transformacijos (keisti dydį, apkarpyti, apversti ir pasukti). , dvejetainis, pilkos spalvos tonas, koregavimas), pažangios vaizdo apdorojimo funkcijos (filtravimas, keitimas, maskavimas, iškrypimas) ir atminties optimizavimo strategijos. Tai yra atskira biblioteka ir nepriklauso nuo jokios programinės įrangos vaizdo operacijoms. Projektuose galima lengvai pridėti didelio našumo vaizdo konvertavimo funkcijų naudojant vietines API. Tai yra 100 % privačios vietinės API, o vaizdai apdorojami jūsų serveriuose.Sudvejinkite DNG naudodami internetinę programą
Sudvejinkite DNG dokumentus apsilankę Live Demos svetainėje . Tiesioginė demonstracinė versija turi šiuos privalumus
DNG Kas yra DNG Failo formatas
DNG yra skaitmeninio fotoaparato vaizdo formatas, naudojamas neapdorotiems failams saugoti. Ją 2004 m. rugsėjo mėn. sukūrė „Adobe“. Iš esmės jis buvo sukurtas skaitmeninei fotografijai. DNG yra TIFF/EP standartinio formato plėtinys ir daug naudoja metaduomenis. Siekdami lengvai lanksčiai ir meniškai valdyti neapdorotus skaitmeninių fotoaparatų duomenis, fotografai pasirenka neapdorotus fotoaparato failus. JPEG ir TIFF formatuose saugomi fotoaparato apdorojami vaizdai, todėl tokiuose formatuose nėra daug vietos keisti.
Skaityti daugiauKiti palaikomi dvejetainiai formatai
Naudodami Java galite lengvai sudvejinti įvairius formatus, įskaitant.