Vaizdo failų konvertavimas naudojant „Java“.

Konvertuokite vaizdo formatus, metafailus, WebP, SVG, APNG, kad sukurtumėte kelių platformų Java programas.

 

Bet kuriai pažangiai vaizdų apdorojimo programai „Java Image API“ leidžia kūrėjams kurti, įkelti, manipuliuoti ar pateikti vaizdus be jokių vaizdų rengyklės reikalavimų. Jis gali konvertuoti vektorinius ir rastrinius vaizdus, ​​įskaitant nuotraukas ir paveikslėlius į PSD, PDF, GIF, PNG, DICOM, DXF, SVG, JPG, JPEG2000, APNG, BMP, TIFF, HTML5 CANVAS, WMF, EMF, WEBP ir kitus vaizdo formatus. API suteikia dvejetainio ir pilkumo atspalvio metodą, leidžiantį konvertuoti vaizdus į nespalvotus ir pilkos spalvos tonus, taip pat konvertuoti atviro dokumento grafiką, RGB spalvų sistemą į CMYK ir kt.

Tarpinis vaizdo failų konvertavimas

Naudojant „Java Image API“, interkonvertavimas yra paprastas ir kūrėjai turi parašyti vos kelias kodavimo eilutes bet kokiu atveju, įskaitant vaizdą į jpg, vaizdą į bmp, vaizdą į png ir tt API suteikia Image.load , kad įkeltumėte vaizdus. Nurodykite atitinkamas vaizdo parinktis iš ImageOptionsBase ir iškvieskite išsaugojimo metodą naudodami išvesties vaizdo failą ir parinktis kaip parametrus.

„Java“ kodas, skirtas vaizdų tarpusavio konvertavimui

Rastrinio vaizdo konvertavimas į PSD

Rastrinių vaizdų konvertavimo į PSD procesas yra toks pat kaip ir vaizdų konvertavimo procesas, išskyrus tai, kad API teikia PsdOptions konkrečiam atvejui. PSD nustatymai. Programuotojai gali lengvai jį patobulinti pagal savo specifinius poreikius.

Java kodas rastriniams vaizdams konvertuoti į PSD

Konvertuokite Corel Draw CDR į vaizdus

CDR konvertavimo procesas yra beveik toks pat, įkelkite CDR failą, naudokite atitinkamas vaizdo įrašymo parinktis ir iškvieskite išsaugojimo metodą. Vaizdo API teikia VectorRasterizationOptions reikalingiems parametrams nustatyti. Ir šioms rastravimo parinktims galima priskirti reikiamas vaizdo parinktis jų nustatymams. Galiausiai iškvieskite išsaugojimo metodą.

Java kodas, skirtas CDR į vaizdus


Visi palaikomi attēlus formatai, iš kurių galima konvertuoti

Tālāk ir parādīts pilns to attēlu formātu saraksts, kurus varat konvertēt uz:


Visi atbalstītie attēlu formāti, uz kuriem konvertēt

Žemiau pateikiamas visas vaizdo formatų, kuriuos galite konvertuoti, sąrašas: