Aspose.Imaging  for .NET

.NET kelių platformų biblioteka – vaizdo apdorojimo API

Kurkite, įkelkite, manipuliuokite arba konvertuokite vaizdus nereikalaujant jokios vaizdų rengyklės.

  Atsisiųskite nemokamą bandomąją versiją
  
 

Aspose.Imaging for .NET yra biblioteka, siūlanti pažangias vaizdo apdorojimo funkcijas. Naudodami šią API galite lengvai kurti, įkelti, manipuliuoti, konvertuoti, suspausti vaizdus ar nuotraukas. Taip pat Aspose. Vaizdo biblioteka palaiko piešimą ir darbą su grafiniais primityvais. Vaizdo eksportavimas ir konvertavimas (įskaitant vienodą kelių puslapių vaizdo apdorojimą) yra viena iš pagrindinių API funkcijų kartu su vaizdo transformacijomis (dydžio keitimu, apkarpymu, apvertimu ir pasukimu, dvejetainiu, pilkos spalvos tonu, koregavimu), pažangiomis vaizdo manipuliavimo funkcijomis (filtravimu, keitimu, maskavimu, iškraipymu). ) ir atminties optimizavimo strategijas.

Aspose.Imaging for .NET yra lanksti, stabili ir galinga API, galinti apdoroti dažniausiai naudojamus formatus kartu su kai kuriais specialiais formatais, tokiais kaip DjVu, DICOM, WebP ir DNG. Be to, jis išplečia .NET ir .NET Core vaizdo formatų ir apdorojimo funkcijų palaikymą. Aspose.Imaging yra kelių platformų biblioteka, ji suderinama su Windows ir Linux.

Išplėstinės vaizdo apdorojimo API funkcijos

Kurkite, įkelkite ir redaguokite vaizdus

Vaizdo iškraipymas

Palaikykite animuotus kelių kadrų vaizdus

Vienodas vaizdo puslapio (rėmo) apdorojimas

Pieškite vaizdus naudodami grafiką (grafikos kelią ir įvairias geometrines figūras)

Atminties optimizavimo strategijos

Pieškite tekstą valdydami šrifto aspektus

Išsaugokite SVG su įterptais arba eksportuotais šriftais

Įvairūs vaizdo filtrai ir efektai

Konvertuoti vaizdo formatus

Kartu su gausiu apdorojimo procedūrų rinkiniu, API taip pat pateikia daugybę pažangių algoritmų, todėl tai yra „viskas viename“ vaizdų konvertavimo sprendimas. Šie algoritmai yra įtraukti į specializuotas klases, kurias paprasta naudoti ir kurios gali patikimai eksportuoti vaizdus į įprastus rastrinius formatus kartu su PSD, WMF, EMF, DjVu, DICOM, DNG ir WebP formatais.

Naudojant šią biblioteką formato konvertavimas yra toks pat paprastas, kaip failo plėtinio pakeitimas į norimą formatą.

Išsaugokite vaizdą įvairiais formatais - C#

Dinamiškai pieškite vaizdus

„Aspose.Imaging“, skirta .NET, palaiko išplėstinį piešimo funkcijų rinkinį ir pagrindines funkcijas. Kūrėjai gali piešti ant vaizdo paviršiaus manipuliuodami pikselių informacija arba naudodami išplėstines funkcijas, pvz., Grafiką ir kelius.

.NET vaizdų biblioteka leidžia lengvai piešti linijas, kreives, stačiakampius ir kitas geometrines figūras, užpildyti uždaras formas vientisomis spalvomis arba gradientais ir tekstūromis, piešti tekstą su tikslaus šrifto valdymo parinktimis ir piešti vaizdus įkeliant esamus vaizdo duomenis.

Redaguoti nuotraukas

Aspose.Imaging suteikia galimybę įkelti, redaguoti, apdoroti ir išsaugoti nuotraukas. Naudodami biblioteką galite lengvai redaguoti įkeltas nuotraukas, taikyti filtrus, manipuliuoti jomis naudodami grafiką ir kelius. Naudodami Aspose.Imaging galite lengvai filtruoti nuotraukas.

Įkelkite, redaguokite, filtruokite ir išsaugokite nuotraukas - C#

Suspausti vaizdus

„Aspose.Imaging“, skirta .NET, palaiko suglaudintus vektorinius vaizdus. Tai vektoriniai EMF, WMF, SVG formatų vaizdai, suspausti naudojant ZIP archyvatorių. Jų dydis vidutiniškai siekia 30–70% originalo. Taip sutaupoma vietos laikmenoje ir sutrumpėja failų perdavimo tinkle laikas.

Sukurkite vaizdą, manipuliuokite ir išsaugokite jį diske

Naudodami Aspose.Imaging, skirtą .NET, galite lengvai kurti vaizdus su nurodytais parametrais, jais manipuliuoti ir išsaugoti.

Sukurkite png vaizdą, manipuliuokite juo ir išsaugokite - C#

  
  

Aspose.Imaging siūlo atskiras vaizdo gavimo API kitoms populiarioms kūrimo aplinkoms, kaip nurodyta toliau: