Aspose.Imaging  for .NET

.NET kelių platformų biblioteka – vaizdo apdorojimo API

Kurkite, įkelkite, manipuliuokite arba konvertuokite vaizdus nereikalaujant jokios vaizdų rengyklės.

  Atsisiųskite nemokamą bandomąją versiją
Test  
 

Išnaudokite visas vaizdo apdorojimo galimybes naudodami „Aspose.Imaging“, skirtą .NET

„Aspose.Imaging“, skirta .NET, yra patogi biblioteka, suteikianti pažangias vaizdo apdorojimo galimybes. Naudodami šią universalią API galite be vargo kurti, įkelti, manipuliuoti, konvertuoti ir suspausti vaizdus ar nuotraukas, įgalindami platų vaizdo apdorojimo funkcijų spektrą, nenaudodami specialios vaizdų rengyklės.

Atraskite pagrindines savybes:

  • Vaizdo transformavimas: lengvai keiskite, apkarpykite, apverskite, pasukite, sudėliokite dvejetainius, pilkos spalvos tonus, iškraipykite ir koreguokite vaizdus.
  • Išplėstinė manipuliacija: taikykite filtrus, alfa maišymą, stebuklingos lazdelės įrankį, pašalinkite vandens ženklą, pašalinkite foną, keiskite ir maskuokite, kad galėtumėte valdyti vaizdo apdorojimo užduotis.
  • Efektyvus atminties optimizavimas: Mėgaukitės atminties optimizavimo strategijomis, kurios užtikrina sklandų ir efektyvų vaizdo apdorojimą.
  • Piešimo ir grafiniai primityvai: išnaudokite piešimo įrankių galią ir dirbkite su grafiniais primityvais, kad pagerintumėte savo projektus.
  • Eksportavimas ir konvertavimas: sklandžiai eksportuokite ir konvertuokite vaizdus, ​​įskaitant vienodą kelių puslapių vaizdo apdorojimą.

Formato suderinamumas

Aspose.Imaging, skirtas .NET, yra ne tik lankstus ir stabilus, bet ir universalus. Jis palaiko dažniausiai naudojamus vaizdo formatus ir žengia dar vieną žingsnį palaikydamas specialius formatus, tokius kaip DjVu, DICOM, WebP, EPS ir DNG. Dėl šio plataus formato palaikymo tai yra puikus sprendimas atliekant įvairias vaizdo apdorojimo užduotis.

Suderinamumas su keliomis platformomis

Aspose.Imaging yra kelių platformų biblioteka, užtikrinanti suderinamumą su Windows ir Linux aplinkomis. Nesvarbu, ar dirbate su „Windows“, ar „Linux“ sistema, galite pasikliauti „Aspose.Imaging“, kad užtikrintumėte nuoseklias, aukštos kokybės vaizdo apdorojimo galimybes.

Pakelkite savo vaizdo apdorojimo projektus į naujas aukštumas naudodami Aspose.Imaging, skirtą .NET. Patirkite mūsų API lankstumą, stabilumą ir galią šiandien.

Išplėstinės vaizdo apdorojimo API funkcijos

Kurkite, įkelkite ir redaguokite vaizdus

Vaizdo iškraipymas

Palaikykite animuotus kelių kadrų vaizdus

Vienodas vaizdo puslapio (rėmo) apdorojimas

Pieškite vaizdus naudodami grafiką (grafikos kelią ir įvairias geometrines figūras)

Atminties optimizavimo strategijos

Pieškite tekstą valdydami šrifto aspektus

Išsaugokite SVG su įterptais arba eksportuotais šriftais

Įvairūs vaizdo filtrai ir efektai

Konvertuoti vaizdo formatus

Kartu su gausiu apdorojimo procedūrų rinkiniu, API taip pat pateikia daugybę pažangių algoritmų, todėl tai yra „viskas viename“ vaizdų konvertavimo sprendimas. Šie algoritmai yra įtraukti į specializuotas klases, kurias paprasta naudoti ir kurios gali patikimai eksportuoti vaizdus į įprastus rastrinius formatus kartu su PSD, WMF, EMF, DjVu, DICOM, DNG ir WebP formatais.

Naudojant šią biblioteką formato konvertavimas yra toks pat paprastas, kaip failo plėtinio pakeitimas į norimą formatą.

Išsaugokite vaizdą įvairiais formatais - C#

Dinamiškai pieškite vaizdus

„Aspose.Imaging“, skirta .NET, palaiko išplėstinį piešimo funkcijų rinkinį ir pagrindines funkcijas. Kūrėjai gali piešti ant vaizdo paviršiaus manipuliuodami pikselių informacija arba naudodami išplėstines funkcijas, pvz., Grafiką ir kelius.

.NET vaizdų biblioteka leidžia lengvai piešti linijas, kreives, stačiakampius ir kitas geometrines figūras, užpildyti uždaras formas vientisomis spalvomis arba gradientais ir tekstūromis, piešti tekstą su tikslaus šrifto valdymo parinktimis ir piešti vaizdus įkeliant esamus vaizdo duomenis.

Redaguoti nuotraukas

Aspose.Imaging suteikia galimybę įkelti, redaguoti, apdoroti ir išsaugoti nuotraukas. Naudodami biblioteką galite lengvai redaguoti įkeltas nuotraukas, taikyti filtrus, manipuliuoti jomis naudodami grafiką ir kelius. Naudodami Aspose.Imaging galite lengvai filtruoti nuotraukas.

Įkelkite, redaguokite, filtruokite ir išsaugokite nuotraukas - C#

Suspausti vaizdus

„Aspose.Imaging“, skirta .NET, palaiko suglaudintus vektorinius vaizdus. Tai vektoriniai EMF, WMF, SVG formatų vaizdai, suspausti naudojant ZIP archyvatorių. Jų dydis vidutiniškai siekia 30–70% originalo. Taip sutaupoma vietos laikmenoje ir sutrumpėja failų perdavimo tinkle laikas.

Sukurkite vaizdą, manipuliuokite ir išsaugokite jį diske

Naudodami Aspose.Imaging, skirtą .NET, galite lengvai kurti vaizdus su nurodytais parametrais, jais manipuliuoti ir išsaugoti.

Sukurkite png vaizdą, manipuliuokite juo ir išsaugokite - C#

  
Test  

Aspose.Imaging siūlo atskiras vaizdo gavimo API kitoms populiarioms kūrimo aplinkoms, kaip nurodyta toliau: