Vaizdo failų konvertavimas naudojant C#

Konvertuokite vaizdo formatus, metafailus, WebP, SVG, Apng, kad sukurtumėte kelių platformų .NET pagrįstas pažangias vaizdo apdorojimo programas.

 

.NET Image API programuotojams palengvina pažangias vaizdo apdorojimo ir atvaizdavimo funkcijas. Kūrėjai gali jį integruoti norėdami konvertuoti rastrinius ir vektorinius vaizdus, ​​įskaitant nuotraukas ir paveikslėlius į PSD, PDF, GIF, PNG, DICOM, SVG, JPG, JPEG2000, APNG, BMP, TIFF, HTML5 CANVAS, WEBP, WMF, EMF ir kitus vaizdo formatus. . API ne tik susijęs su failų konvertavimu, bet ir konvertuoja vaizdus į juodai baltus ir pilkos spalvos tonus, konvertuoja GIF vaizdo sluoksnius ir dar daugiau.

Konvertuoti vaizdą į Bitmap BMP, JPG, PNG

Naudojant C# Image API, Inter formato konvertavimas yra toks pat paprastas, kaip tiesiog pakeisti norimo formato plėtinį. Štai keli bendri atvejai, pvz., vaizdas į bmp, vaizdas į jpg, vaizdas į png ir kūrėjai gali lengvai patobulinti savo specifinį formatą. Procesas įkeliamas šaltinio vaizdas per Image.Load . Sukurkite tikslinio vaizdo formato parinkčių bet kokiems konkretiems nustatymams. Galiausiai iškvieskite Išsaugoti metodą , perduodami tikslinį failą su keliu ir išsaugojimo parinktimis kaip parametrą.

C# kodas, skirtas vaizdų konvertavimui

Rastrinio vaizdo konvertavimas į PDF

Rastrinių vaizdų konvertavimo į PDF procesas yra toks pat kaip ir vaizdų konvertavimo procesas, išskyrus tai, kad API teikia PdfOptions konkretiems PDF nustatymams. . Programuotojai gali lengvai jį patobulinti pagal savo specifinius poreikius.

Rastrinių vaizdų konvertavimo į PDF kodas

Konvertuoti SVG į rastrinius vaizdus BMP, PNG, JPG

SVG konvertavimo procesas yra tas pats, įkelkite SVG failą, naudokite atitinkamas vaizdo įrašymo parinktis ir iškvieskite išsaugojimo metodą. Vaizdo API teikia SvgRasterizationOptions , kad būtų galima nustatyti puslapio plotį, puslapio aukštį ir rastrinius vaizdus, ​​naudojant jų ypatybę VectorRasterizationOptions inicijuoti ir gauti SvgRasterizationOptions parinktis.

C# kodas, skirtas SVG į rastrinius vaizdus


Visi palaikomi attēlus formatai, iš kurių galima konvertuoti

Tālāk ir parādīts pilns to attēlu formātu saraksts, kurus varat konvertēt uz:


Visi atbalstītie attēlu formāti, uz kuriem konvertēt

Žemiau pateikiamas visas vaizdo formatų, kuriuos galite konvertuoti, sąrašas: