Aspose.Imaging  for Java

Biblioteka Java i API do przetwarzania obrazu

Twórz, ładuj, manipuluj lub konwertuj obrazy bez konieczności korzystania z żadnego edytora obrazów.

  Pobierz darmową wersję próbną
  
 

Aspose.Imaging for Java to biblioteka oferująca zaawansowane funkcje przetwarzania obrazu. Możesz łatwo tworzyć, ładować, manipulować, konwertować, kompresować obrazy lub zdjęcia za pomocą tego interfejsu API. Również Aspose. Biblioteka obrazowania obsługuje rysowanie i pracę z prymitywami graficznymi. Eksport i konwersja obrazów (w tym jednolite przetwarzanie obrazów wielostronicowych) to jedna z podstawowych funkcji API wraz z transformacjami obrazu (zmiana rozmiaru, przycinanie, odwracanie i obracanie, binaryzacja, skala szarości, dostosowywanie), zaawansowanymi funkcjami manipulacji obrazami (filtrowanie, dithering, maskowanie, prostowanie ) i strategie optymalizacji pamięci.

Aspose.Imaging for Java to elastyczny, stabilny i wydajny interfejs API, zdolny do przetwarzania najczęściej używanych formatów wraz z niektórymi formatami specjalnymi, takimi jak DjVu, DICOM, WebP i DNG.

Zaawansowane funkcje API przetwarzania obrazu

Twórz, ładuj i edytuj obrazy

Przekos obrazu

Obsługa animowanych obrazów wieloklatkowych

Jednolite przetwarzanie strony obrazu (ramki)

Rysuj obrazy za pomocą grafiki (ścieżka graficzna i różne kształty geometryczne)

Strategie optymalizacji pamięci

Rysuj tekst, kontrolując aspekty czcionki

Zapisz SVG z osadzonymi lub wyeksportowanymi czcionkami

Różne filtry i efekty obrazu

Konwertuj formaty obrazów

Wraz z bogatym zestawem procedur przetwarzania, API zapewnia również szereg zaawansowanych algorytmów, dzięki czemu jest to kompleksowe rozwiązanie do konwersji obrazów. Algorytmy te są zamknięte w wyspecjalizowanych klasach, które są proste w użyciu i mogą niezawodnie eksportować obrazy do konwencjonalnych formatów rastrowych wraz z formatami PSD, WMF, EMF, DjVu, DICOM, DNG i WebP.

Korzystając z tej biblioteki, konwersja formatu jest tak prosta, jak zmiana rozszerzenia pliku na żądany format.

Zapisz obraz w różnych formatach - Java

Dynamicznie rysuj obrazy

Aspose.Imaging dla Java obsługuje zaawansowany zestaw funkcji rysowania wraz z podstawową funkcjonalnością. Deweloperzy mogą rysować na powierzchni obrazu, manipulując informacjami o pikselach lub korzystając z zaawansowanych funkcji, takich jak grafika i ścieżki.

Biblioteka obrazów Java umożliwia łatwe rysowanie linii, krzywych, prostokątów i innych kształtów geometrycznych, wypełnianie zamkniętych kształtów jednolitymi kolorami lub gradientami i teksturami, rysowanie tekstu z opcjami precyzyjnej kontroli nad czcionką i rysowanie obrazów poprzez wczytywanie istniejących danych obrazu.

Edytować zdjęcia

Aspose.Imaging umożliwia ładowanie, edycję, przetwarzanie i zapisywanie zdjęć. Korzystając z biblioteki możesz łatwo edytować załadowane zdjęcia, stosować filtry, manipulować nimi za pomocą Grafiki i Ścieżek. Używając Aspose.Imaging, możesz łatwo filtrować zdjęcia.

Ładuj, edytuj, filtruj i zapisuj zdjęcia - Java

Kompresuj obrazy

Aspose.Imaging dla Java obsługuje skompresowane obrazy wektorowe. Są to obrazy wektorowe formatów EMF, WMF, SVG skompresowane za pomocą archiwizatora zip. Ich rozmiar średnio od 30-70% oryginału. Oszczędza to miejsce na nośniku i skraca czas przesyłania plików przez sieć.

Twórz obraz, manipuluj i zapisz go na dysku

Używając Aspose.Imaging dla Java możesz łatwo tworzyć obrazy z określonymi parametrami, manipulować nimi i zapisywać.

Utwórz obraz png, manipuluj nim i zapisz - Java

  
  
  

Aspose.Imaging oferuje indywidualne interfejsy API obrazowania dla innych popularnych środowisk programistycznych, jak podano poniżej: