Aspose.Imaging  for Java

Görüntü İşleme için Java kitaplığı ve API

Herhangi bir görüntü düzenleyiciye ihtiyaç duymadan görüntüleri oluşturun, yükleyin, değiştirin veya dönüştürün.

  Ücretsiz deneme sürümünü indirin
  
 

Aspose.Imaging for Java, gelişmiş görüntü işleme özellikleri sunan bir kitaplıktır. Bu API'yi kullanarak görüntüleri veya fotoğrafları kolayca oluşturabilir, yükleyebilir, değiştirebilir, dönüştürebilir, sıkıştırabilirsiniz. Ayrıca Aspose. Görüntüleme kitaplığı, çizimi destekler ve grafik temel öğelerle çalışır. Görüntü dışa aktarma ve dönüştürme (tek tip çok sayfalı görüntü işleme dahil), görüntü dönüştürmeleri (yeniden boyutlandırma, kırpma, çevirme ve döndürme, ikilileştirme, gri tonlama, ayarlama), gelişmiş görüntü işleme özellikleri (filtreleme, renk taklidi, maskeleme, eğrilik düzeltme) ile birlikte API temel özelliklerinden biridir. ) ve bellek optimizasyon stratejileri.

Aspose.Imaging for Java, DjVu, DICOM, WebP & DNG gibi bazı özel formatlarla birlikte en sık kullanılan formatları işleyebilen esnek, kararlı ve güçlü bir API'dir.

Gelişmiş Görüntü İşleme API Özellikleri

Görüntüler oluşturun, yükleyin ve düzenleyin

Görüntüleri çeşitli biçimlere dönüştürün

Çeşitli görüntü filtreleri ve efektleri (gauss, bulanıklık, medyan, gri tonlama, ikilileştirme, renk taklidi vb.)

Kırp, yeniden boyutlandır ve döndür-çevir

Görüntü eğriliği

Animasyonlu çok çerçeveli görüntüleri destekleyin

Tek tip görüntü sayfası (çerçeve) işleme

Grafikleri kullanarak resimler çizin (grafik yolu ve farklı geometrik şekiller)

görüntü maskeleme

Bellek optimizasyon stratejileri

Yazı tipi özelliklerini kontrol ederken metin çizin

SVG'yi gömülü veya dışa aktarılmış yazı tipleriyle kaydedin

Görüntü Formatlarını Dönüştür

API, zengin işleme rutinleri setinin yanı sıra, onu görüntü dönüştürme için hepsi bir arada bir çözüm haline getiren bir dizi gelişmiş algoritma da sağlar. Bu algoritmalar, kullanımı basit olan ve görüntüleri PSD, WMF, EMF, DjVu, DICOM, DNG ve WebP formatlarıyla birlikte güvenilirlikle geleneksel raster formatlarına aktarabilen özel sınıflarda kapsüllenmiştir.

Bu kitaplığı kullanarak, format dönüştürme, dosya uzantısını istenen formata değiştirmek kadar basittir.

Resmi farklı formatlarda kaydedin - Java

Görüntüleri Dinamik Olarak Çizin

Aspose.Imaging for Java, temel işlevsellik ile birlikte bir dizi gelişmiş çizim özelliğini destekler. Geliştiriciler, piksel bilgilerini değiştirerek veya Grafikler ve Yollar gibi gelişmiş işlevleri kullanarak görüntü yüzeyinde çizim yapabilir.

Java resim kitaplığı, kolayca çizgiler, eğriler, dikdörtgenler ve diğer geometrik şekiller çizmenize, kapalı şekilleri düz renkler veya degradeler ve dokularla doldurmanıza, yazı tipi üzerinde hassas kontrol seçenekleriyle metin çizmenize ve mevcut resim verilerini yükleyerek resimler çizmenize olanak tanır.

Fotoğrafları düzenle

Aspose.Imaging, fotoğrafları yükleme, düzenleme, işleme ve kaydetme olanağı sağlar. Kitaplığı kullanarak, yüklenen fotoğrafları kolayca düzenleyebilir, filtreler uygulayabilir, Grafikleri ve Yolları kullanarak bunları değiştirebilirsiniz. Aspose.Imaging'i kullanarak fotoğrafları kolayca filtreleyebilirsiniz.

Fotoğrafları yükleyin, düzenleyin, filtreleyin ve kaydedin - Java

Resimleri sıkıştır

Aspose.Imaging for Java, sıkıştırılmış vektör görüntülerini destekler. Zip arşivleyici kullanılarak sıkıştırılmış EMF, WMF, SVG formatlarının vektör görüntüleridir. Boyutları orijinalin ortalama %30-70'i arasındadır. Bu, medyada yerden tasarruf sağlar ve ağ üzerinden dosya aktarım süresini azaltır.

Görüntü oluşturun, değiştirin ve diske kaydedin

Aspose.Imaging for Java kullanarak, belirtilen parametrelere sahip görüntüleri kolayca oluşturabilir, değiştirebilir ve kaydedebilirsiniz.

png resmi oluşturun, değiştirin ve kaydedin - Java

  

Destek ve Öğrenme Kaynakları

  
  

Aspose.Imaging, aşağıda listelenen diğer popüler geliştirme ortamları için ayrı Imaging API'leri sunar: