Перетворення файлів зображень через Java

Перетворюйте формати зображень, метафайли, WebP, SVG, APNG для створення кросплатформних програм Java.

 

Для будь-якої передової програми обробки зображень Java Image API допомагає розробникам створювати, завантажувати, маніпулювати або відтворювати зображення без жодних вимог редактора зображень. Він може конвертувати векторні та растрові зображення, включаючи фотографії та зображення, у формати PSD, PDF, GIF, PNG, DICOM, DXF, SVG, JPG, JPEG2000, APNG, BMP, TIFF, HTML5 CANVAS, WMF, EMF, WEBP та інші. API забезпечує бінаризацію та метод відтінків сірого для перетворення зображень у чорно-білі та відтінки сірого, а також перетворення графіки відкритого документа, системи кольорів RGB у CMYK тощо.

Внутрішнє перетворення файлів зображень

За допомогою Java Image API конвертація Inter є простою, і розробникам потрібно написати лише кілька рядків коду для будь-якого випадку, включаючи зображення у jpg, зображення у bmp, зображення у png тощо. API надає Image.load , щоб завантажити зображення. Укажіть відповідні параметри зображення з ImageOptionsBase і викличте метод збереження з вихідним файлом зображення та параметрами.

Код Java для внутрішнього перетворення зображень

Перетворення растрового зображення на PSD

Процес перетворення растрових зображень у PSD такий самий, як і процес внутрішнього перетворення зображень, за винятком того, що API надає PsdOptions для певних Налаштування PSD. Програмісти можуть легко вдосконалити його для своїх конкретних потреб.

Код Java для перетворення растрових зображень у PSD

Перетворення Corel Draw CDR на зображення

Процес перетворення CDR майже такий самий, завантажте файл CDR, використайте відповідні параметри збереження зображення та виклик методу збереження. Image API надає VectorRasterizationOptions для налаштування необхідних параметрів. І ці параметри растеризації можуть містити необхідні параметри зображення для своїх налаштувань. Нарешті викличте метод збереження.

Код Java для CDR в зображення


Усі підтримувані формати зображень для конвертації

Нижче наведено повний список форматів зображень, у які можна конвертувати:


Усі підтримувані формати зображень для конвертації

Нижче наведено повний список форматів зображень, з яких можна конвертувати: