Об’єднайте DICOM за допомогою Java
Створюйте власні програми Java для об’єднання файлів DICOM за допомогою API на стороні сервера.
Як об’єднати файли DICOM за допомогою Java
Якщо ви хочете дати волю своїй творчості, то саме час використати колаж із зображеннями. Ця функція дозволить вам об’єднати фотографії та зображення, навіть якщо вихідні файли мають різні формати. Відмінний спосіб привернути увагу до свого портфоліо - використовувати фотошпалери з повторюваними зображеннями або візерунками. При цьому зображення можна поєднувати як по горизонталі, так і по вертикалі. У тому випадку, якщо вам необхідно продемонструвати результат обробки файлу, ви можете легко об’єднати два зображення: до і після застосування фотоефекту. Щоб об’єднати файли DICOM, ми використаємо Aspose.Imaging for Java API, який є багатофункціональним, потужним і простим у використанні API для обробки зображень і перетворення для платформи Java. Ви можете завантажити його останню версію безпосередньо з Maven і встановити на своєму Maven на основі проекту, додавши такі конфігурації до pom.xml.
Репозиторiй
<repository>
<id>AsposeJavaAPI</id>
<name>Aspose Java API</name>
<url>https://repository.aspose.com/repo/</url>
</repository>
Залежність
<dependency>
<groupId>com.aspose</groupId>
<artifactId>aspose-imaging</artifactId>
<version>Version of aspose-imaging API</version>
<classifier>jdk16</classifier>
</dependency>
Кроки для об’єднання DICOM за допомогою Java
Вам потрібен aspose-imaging-version-jdk16.jar , щоб спробувати наступний робочий процес у вашому власному середовищі.
- Завантажити файли DICOM за допомогою методу Image.load
- Об’єднати зображень у нове
- Зберегти обрізане зображення на диск у форматі, який підтримує Aspose.Imaging
Системні вимоги
Aspose.Imaging для Java підтримується в усіх основних операційних системах. Просто переконайтеся, що у вас є такі передумови.
- Встановлено JDK 1.6 або вище.
Об’єднати зображення DICOM – Java
Про API Aspose.Imaging для Java
API Aspose.Imaging — це рішення для обробки зображень для створення, модифікації, малювання або конвертації зображень (фотографій) у програмах. Він пропонує: кросплатформну обробку зображень, включаючи, але не обмежуючись, перетворення між різними форматами зображень (включно з уніфікованою обробкою багатосторінкових або багатокадрових зображень), такі модифікації, як малювання, робота з графічними примітивами, перетворення (зміна розміру, обрізання, перевертання та обертання). , бінаризація, відтінки сірого, коригування), розширені функції обробки зображення (фільтрування, згладжування, маскування, виправлення) і стратегії оптимізації пам’яті. Це окрема бібліотека, яка не залежить від програмного забезпечення для роботи із зображеннями. Можна легко додати високоефективні функції перетворення зображень за допомогою власних API у проекти. Це 100% приватні локальні API, а зображення обробляються на ваших серверах.Об’єднайте DICOM через онлайн-додаток
Об’єднайте документи DICOM, відвідавши наш веб-сайт Live Demos . Жива демонстрація має такі переваги
DICOM Що таке DICOM формат
DICOM — це абревіатура від Digital Imaging and Communications in Medicine і відноситься до галузі медичної інформатики. DICOM — це поєднання визначення формату файлу та протоколу мережевого зв’язку. DICOM використовує розширення .DCM. .DCM існує у двох різних форматах, тобто форматі 1.x і форматі 2.x. Формат DCM 1.x також доступний у двох версіях: звичайній і розширеній. DICOM використовується для інтеграції медичних пристроїв візуалізації, таких як принтери, сервери, сканери тощо від різних постачальників, а також містить ідентифікаційні дані кожного пацієнта для унікальності. Файли DICOM можуть використовуватися між двома сторонами, якщо вони здатні отримувати дані зображення у форматі DICOM. Комунікаційна частина DICOM є протоколом прикладного рівня та використовує TCP/IP для зв’язку між об’єктами. Для веб-служб DICOM використовуються протоколи HTTP і HTTPS. Веб-службами підтримуються версії 1.0, 1.1, 2 або новіші.
ДетальнішеІнші підтримувані формати злиття
Використовуючи Java, можна легко об’єднати різні формати, зокрема.