ONETOC2'ı BMP'a Dönüştürme Adımları

Aspose.Note for Java, Microsoft OneNote dosyalarını işlemek, görüntülemek veya PDF, JPG, PNG, BMP'ye dönüştürmek için kullanılan bir API'dir ve TIFF resim formatları. Bağımsız, kullanıcı dostu ve hızlı bir uygulama API'sidir ve herhangi bir ek yazılıma ihtiyaç duymaz. Yüksek performanslı dönüştürme ile .one ve .onenote uzantılarını destekler.


Java OneNote API'sini Kullanmaya Başlayın

Aspose.NOTE for .NET, tüm büyük işletim sistemlerinde desteklenir. Sadece aşağıdaki ön koşullara sahip olduğunuzdan emin olun.

  1. Aspose.Note for Java’yı doğrudan Aspose Maven Repository tabanlı bir projeden kolayca kullanabilir ve pom.xml’inize kütüphaneler ekleyebilirsiniz. .
  2. Alternatif olarak, indirmelerden bir ZIP dosyası alabilirsiniz.

Java kullanarak ONETOC2'ı BMP'a Dönüştürme Adımları

Aspose.NOTE, geliştiricilerin yalnızca birkaç satır kodla ONE dosyalarını BMP’ye yüklemesini ve dönüştürmesini kolaylaştırır.

  1. Document sınıfıyla BİR dosya yükleyin
  2. Parametre olarak SaveFormat.BMP ile ImageSaveOptions nesnesi oluşturun.
  3. Document.Save yöntemini çağırınONETOC2 ONETOC2 Dosya Biçimi nedir

Microsoft OneNote uygulamasıyla çalışanlar not defteri klasöründe .onetoc2 dosyalarının olduğunu fark etmiş olabilirler. Microsoft OneNote, bir not defterindeki farklı not alma bölümlerinin sıralanması hakkında bir dizin tutmak için İçindekiler Tablosu olarak ikili .onetoc2 dosyası oluşturur. Not defteri, aynı dizinde depolanan bölüm dosyalarının bir koleksiyonudur. .onetoc2 dosyası, not defteri içindeki bölümlerin sırası ve not defterinin rengi gibi ayarları belirtmek için bir özellikler koleksiyonu kullanır.

BMP BMP Dosya Biçimi nedir

.BMP uzantılı dosyalar, bitmap dijital görüntüleri depolamak için kullanılan Bitmap Görüntü dosyalarını temsil eder. Bu görüntüler, grafik bağdaştırıcısından bağımsızdır ve aygıttan bağımsız bit eşlem (DIB) dosya biçimi olarak da adlandırılır. Bu bağımsızlık, dosyayı Microsoft Windows ve Mac gibi birden çok platformda açma amacına hizmet eder. BMP dosya formatı, verileri çeşitli renk derinliklerine sahip hem tek renkli hem de renkli formatta iki boyutlu dijital görüntüler olarak depolayabilir.

Java Kullanan Diğer Desteklenen ONETOC2 Dönüşümleri

ONETOC2 dosyasını diğer birçok dosya biçimine de dönüştürebilirsiniz:

ONETOC2 TO BMP (Bitmap Image File)
ONETOC2 TO GIF (Graphic Image File)
ONETOC2 TO JPEG (JPEG Image)
ONETOC2 TO PDF (Portable Document Format)
ONETOC2 TO PNG (Portable Network Graphics)
ONETOC2 TO TIFF (Tagged Image File Format)