ONETOC2'ı PNG'a Dönüştürme Adımları

Aspose.Note for Java, Microsoft OneNote dosyalarını işlemek, görüntülemek veya PDF, JPG, PNG, BMP'ye dönüştürmek için kullanılan bir API'dir ve TIFF resim formatları. Bağımsız, kullanıcı dostu ve hızlı bir uygulama API'sidir ve herhangi bir ek yazılıma ihtiyaç duymaz. Yüksek performanslı dönüştürme ile .one ve .onenote uzantılarını destekler.


Java OneNote API'sini Kullanmaya Başlayın

Aspose.NOTE for .NET, tüm büyük işletim sistemlerinde desteklenir. Sadece aşağıdaki ön koşullara sahip olduğunuzdan emin olun.

  1. Aspose.Note for Java’yı doğrudan Aspose Maven Repository tabanlı bir projeden kolayca kullanabilir ve pom.xml’inize kütüphaneler ekleyebilirsiniz. .
  2. Alternatif olarak, indirmelerden bir ZIP dosyası alabilirsiniz.

Java kullanarak ONETOC2'ı PNG'a Dönüştürme Adımları

Aspose.NOTE, geliştiricilerin yalnızca birkaç satır kodla ONE dosyalarını BMP’ye yüklemesini ve dönüştürmesini kolaylaştırır.

  1. Document sınıfıyla BİR dosya yükleyin
  2. Parametre olarak SaveFormat.PNG ile ImageSaveOptions nesnesi oluşturun.
  3. Document.Save yöntemini çağırınONETOC2 ONETOC2 Dosya Biçimi nedir

Microsoft OneNote uygulamasıyla çalışanlar not defteri klasöründe .onetoc2 dosyalarının olduğunu fark etmiş olabilirler. Microsoft OneNote, bir not defterindeki farklı not alma bölümlerinin sıralanması hakkında bir dizin tutmak için İçindekiler Tablosu olarak ikili .onetoc2 dosyası oluşturur. Not defteri, aynı dizinde depolanan bölüm dosyalarının bir koleksiyonudur. .onetoc2 dosyası, not defteri içindeki bölümlerin sırası ve not defterinin rengi gibi ayarları belirtmek için bir özellikler koleksiyonu kullanır.

PNG PNG Dosya Biçimi nedir

PNG, Portable Network Graphics, kayıpsız sıkıştırma kullanan bir tür raster görüntü dosyası formatını ifade eder. Bu dosya formatı, Grafik Değişim Formatının (GIF) yerini alması için oluşturulmuştur ve herhangi bir telif hakkı sınırlaması yoktur. Ancak, PNG dosya formatı animasyonları desteklemez. PNG dosya biçimi, kullanıcıları arasında popüler olmasını sağlayan kayıpsız görüntü sıkıştırmayı destekler. Zaman geçtikçe PNG, en çok kullanılan resim dosyası formatlarından biri olarak gelişti. Hemen hemen tüm İşletim Sistemlerinde PNG dosyalarını açma desteği vardır. Örneğin, işletim sistemi varsayılan olarak kurulumun bir parçası olarak sunulan desteğe sahip olduğundan, Microsoft Windows görüntüleyici PNG dosyalarını açma yeteneğine sahiptir.

Java Kullanan Diğer Desteklenen ONETOC2 Dönüşümleri

ONETOC2 dosyasını diğer birçok dosya biçimine de dönüştürebilirsiniz:

ONETOC2 TO BMP (Bitmap Image File)
ONETOC2 TO GIF (Graphic Image File)
ONETOC2 TO JPEG (JPEG Image)
ONETOC2 TO PDF (Portable Document Format)
ONETOC2 TO PNG (Portable Network Graphics)
ONETOC2 TO TIFF (Tagged Image File Format)