Перетворення Microsoft OneNote через Java

Перетворюйте Microsoft OneNote у формат PDF і зображення, включаючи BMP, JPG, PNG, TIFF, для створення кросплатформних програм Java.

 

Aspose.Note для Java — це багатофункціональний API OneNote, який дозволяє програмам Java динамічно взаємодіяти з документами OneNote, не вимагаючи жодного іншого програмного забезпечення. API дозволяє розробникам створювати, читати, маніпулювати та експортувати вміст формату файлу Microsoft OneNote. API також дозволяє керувати вкладеннями, текстом, гіперпосиланнями, таблицями, тегами та стилями тексту.

API OneNote простий у використанні, економить час, і розробники можуть створювати надійні рішення з меншим кодом. Крім того, це окремий компонент, який не вимагає жодних інших інструментів чи програмного забезпечення для роботи з файлами OneNote. Щоразу, коли виникає потреба маніпулювати файлами Microsoft OneNote у спеціально створеному програмному забезпеченні вашої організації, OneNote API допомагає це зробити, розширюючи функціональність програми. Це окремий API, який не потребує інсталяції Microsoft OneNote або будь-якого іншого програмного забезпечення. Програмісти можуть легко інтегрувати його для перетворення файлів розширення .one у потрібний формат, як-от формати зображень BMP, GIF, JPEG, PNG або TIFF або файли PDF.

Перетворення OneNote на зображення JPG, PNG, BMP, TIFF

Використовуючи OneNote API, розробники можуть легко конвертувати Microsoft® OneNote one / onetoc2 у формати зображень. Процес перетворення полягає в завантаженні файлів Note за допомогою класу документа . Створіть об’єкт ImageSaveOptions із SaveFormat.Imageformat, який буде використовуватися як параметр у SaveFormat . Окрім програмного забезпечення для настільних комп’ютерів, його легко інтегрувати в веб-додатки для рішень для перетворення зображень на базі браузера.

Java Code for Microsoft OneNote to Image Files Conversion

1. // Path of document directory.
2. String dirPath = Utils.getSharedDataDir(SaveOneNoteDocToStream.class) + "load/";
3. 
4. // Load the file into Aspose.Note using Document class.
5. Document oneFile = new Document(dirPath + "sourceFile.one");
6. 
7. // Images conversion options
8. ImageSaveOptions options = new ImageSaveOptions(SaveFormat.Jpeg);
9. 
10. String outputFile = dirPath + "oneToImage.jpeg";
11. 
12. // Save the document.
13. oneFile.save(outputFile, options);
 

Перетворення OneNote у PDF

Що стосується перетворення зображень, процес перетворення OneNote one та onetoc2 у PDF майже однаковий. Використовуючи Document class , завантажте файли OneNote. Після завантаження документа викличте метод збереження з вихідним PDF-файлом і SaveFormat .Pdf як параметри. Час перетворення залежить від файлу до файлу залежно від розміру документа.

Java Code to Convert OneNote to PDF

1. // The path to the documents directory.
2. String dirPath = Utils.getSharedDataDir(SaveOneNoteDocToStream.class) + "load/";
3. 
4. // Load the document into Aspose.Note.
5. Document oneFile = new Document(dirPath + "sourceFile.one");
6. 
7. dirPath = dirPath + "oneFiletoPdf_out.pdf";
8. 
9. // Save the document.
10. oneFile.save(dirPath, new PdfSaveOptions());