Кроки для перетворення ONETOC2 на BMP

Aspose.Note для Java – це API для обробки, перегляду або перетворення файлів Microsoft OneNote у PDF, JPG, PNG, BMP і формати зображень TIFF. Це окремий, зручний і швидкий прикладний API, який не потребує додаткового програмного забезпечення. Він підтримує розширення .one і .onenote з високопродуктивним перетворенням.


Початок роботи з Java OneNote API

Aspose.NOTE для .NET підтримується всіма основними операційними системами. Просто переконайтеся, що у вас є такі передумови.

  1. Ви можете легко використовувати Aspose.Note для Java безпосередньо з проекту на основі Aspose Maven Repository та включити бібліотеки у свій pom.xml .
  2. Крім того, ви можете отримати файл ZIP із завантажень.

Кроки для перетворення ONETOC2 на BMP за допомогою Java

Aspose.NOTE полегшує розробникам завантаження та перетворення ОДНОГО файлу на BMP лише за кілька рядків коду.

  1. Завантажте ОДИН файл із класом документа
  2. Створіть об’єкт ImageSaveOptions із SaveFormat.BMP як параметр.
  3. Викличте метод Document.SaveONETOC2 What is ONETOC2 File Format

Ті, хто працював із програмою Microsoft OneNote, могли помітити наявність файлів .onetoc2 у папці блокнота. Microsoft OneNote створює двійковий файл .onetoc2 як зміст для збереження індексу про порядок різних розділів нотаток у блокноті. Блокнот — це набір файлів розділів, які зберігаються в одному каталозі. Файл .onetoc2 використовує набір властивостей для визначення таких параметрів, як порядок розділів у блокноті та колір блокнота.

BMP What is BMP File Format

Файли з розширенням .BMP представляють файли Bitmap Image, які використовуються для зберігання растрових цифрових зображень. Ці зображення не залежать від графічного адаптера, а також називаються форматом файлу растрового зображення, незалежного від пристрою (DIB). Ця незалежність служить для відкриття файлу на кількох платформах, таких як Microsoft Windows і Mac. Формат файлу BMP може зберігати дані як двовимірні цифрові зображення як у монохромному, так і в кольоровому форматі з різною глибиною кольору.

Інші підтримувані перетворення ONETOC2 за допомогою Java

Ви також можете конвертувати ONETOC2 у багато інших форматів файлів:

ONETOC2 TO BMP (Bitmap Image File)
ONETOC2 TO GIF (Graphic Image File)
ONETOC2 TO JPEG (JPEG Image)
ONETOC2 TO PDF (Portable Document Format)
ONETOC2 TO PNG (Portable Network Graphics)
ONETOC2 TO TIFF (Tagged Image File Format)